Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ataköy Hastanesi

Hürriyet Mahallesi Hürriyet Caddesi No:1

34192 , Bahçelievler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Echomar Ataköy Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Echomar Ataköy Hastanesi İstanbul ilinde Hürriyet mahallesi Hürriyet Cad.no:1 Şirinevler adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Görkem Yılmaz Diğer

  Görkem Bey’in ününü çevremden duyup DEHB şüphesiyle kendisini ziyaret etmeye karar verdim. İlk seansımızdan beri oldukça ilgili ve sıcakkanlıydı; DEHB’ye farklı ekollerin yaklaşımları, hangi durumların DEHB ile benzerlikleri olabileceğiyle ilgili detaylı bilgiler verdi ve devamında yol haritamızı çizdik. Kendisi son derece anlayışlıdır, ihtiyaçlarınızı dikkate alır ve kar/zarar hesabını buna göre özenle yapar. Çalıştığı hastane yaşadığım yere uzak olmasına rağmen alanında bu kadar iyi bir doktor için randevularıma üşenmeden gidiyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Görkem Yılmaz Diğer

  Kesinlikle tavsiye ederim, çok iyi bir doktor ve çok tatlı bir insan. DEHB, insomnia ve anksiyete konusunda kendisinin çok yardımı dokundu.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammet Recai Mazlumoğlu Diğer

  Recai Mazlumoğlu’na yaklaşık 9 ay önce estetik bir görünüm için ve nefes alma problemimden dolayı ameliyat oldum. Sonuçtan hiç memnun değilim.Hem görünüş hem de nefes alma konusunda çok büyük sıkıntılarım mevcut. Hiç istediğim gibi bir sonuç olmadı.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Görkem Yılmaz Psikiyatri Randevusu

  Görkem Bey'den DEHB tanım sebebiyle ilk randevumu alalı 2 yıldan fazla oldu. Kendisi karşısındakini geçiştirmeden dikkatle dinler, konuyu her zaman çok doğru noktalardan ele alıp yorumlar ve iletişimi çok kuvvetlidir. Aklınızdaki tüm soruları cevaplar, hatta önerdiği tedaviyle ilgili yeri gelir makaleler paylaşır. Çok değerli, bilgili ve güvenilir bir doktor.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammet Recai Mazlumoğlu Diğer

  Recai beye 1 bucuk yıl önce Estetik ve sağlık problemlerim açısından ameliyat oldum .Kendisi ilgili bir doktor iletişimi gayet iyi fakat ameliyat sonucumdan hiç memnun değilim estetik açıdan burnum yüzüme göre aşırı büyük oldu ve ayrica nefes alma da da hala sıkıntılar yaşıyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Görkem Yılmaz Psikiyatri Randevusu

  Görkem Hocam'ı gittiğim diğer psikiyatri doktorlarından ayıran fark şuydu; Bütün samimiyetiyle güvenilir bir insan olarak sizi dinliyor, sizin yaşadıklarınızı empati yapabiliyor ve bunun sonucunda tüm yaşadığınız şeylere göre bir tedavi düzenliyor. Hastalığınız sadece isminden ibaret değil, herkesin kişiliği farklı ve hastalığınızın alt nedeni olarak bir çok durum olabiliyor. Psikiyatri olarak her zaman gidiceğim ve yakınlarıma tavsiye edeceğim tek doktordur. Görkem Hocam gibi insanların bu işi yapmasında ki en büyük motivasyon eminim ki insanlara yardım etmektir. İyi ki sizin gibi insanlar var bu hayatta. Her şey için teşekkürler.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İrfan Çınar Diskektomi

  Bel ağrısıyla muayene hanesine gittiğimde hemen ameliyat dedi ağrıların tamamiyle geçer bana dua edeceksin dedi kendisine güvenerek bel fıtığından ameliyat oldum 4 yıldır ağrılarım geçmedi gittiğim diğer Dr ameliyat sırasında alınmaması gereken kemikleri aldığını söylediler keşke bu Dr da ameliyat olmasaydım


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gökhan Serbes Omurga Cerrahisi

  Op. Dr. Gökhan Serbes çok iyi bir doktor çoğu doktorun yapmak istemediği ameliyatı yaptı çok tehlikeli ve zor bir ameliyat (Tarlov kisti) çok iyi geçti. Harika doktor’a çok teşekkür ediyorum .


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tahibe Derici Normal (Vajinal) Doğum

  Tahibe hanım gercekten isinin ehli bir cok doktor gezip tahibe hanıma gittigimizde gercekten doktora geldigimizin farkına verdik insanı cok guzel rahatlatiyor ve son teknoloji makinalar kullanıyor ayrica sonuna kadar normal doğuma zorlayan biri cok memnun kaldık gozunuz kapalı gidebilirsiniz


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Yavuz Baldıran Diz Protezleri

  Doktorum oğlum yavuz diz protezimi başarıyla yaptı o içtenliği ilgisi ve beni tekrar ağrısız günlerimme kavuşturması sebebiyle ömrümce minnettar kalacığım bir doktor iyiki varsın yavuz oğlum bundan sonra ortepedi dalında tek tavsiye edeceğim doktor


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar