Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Atlas Hastanesi

İstiklal Mahallesi Tabip Sokak No:5

Ümraniye ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cengiz Demirel Sünnet

  Mükemmel bir insan. Oğlumun sünnetini gerçekleştirdi. Gerek güleryüzü gerek saygısı motivesi muhteşem bir doktor.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aydın Mazlum Diğer

  Ateş, boğaz agrisi ve öksürük şikayetleri ile 5 gün hastanede yatarak beni tedavi etmeye çalışan doktor ağız, burun, kan, idrar, gaita her türlü tahlile rağmen teşhisi koyamamis, 5 gün sonunda kandaki mikrop 4 katına çıkmıştır. Gebelik de olması nedeniyle hastalığa cesur müdahale edemeyen doktor, süreci son derece umursamaz modda yonetmistir. Kapıya vurma nezaketi bile göstermeden odaya gelip alakasız konularla sohbet edip gitmistir. Ağzımdan burnumdan kan gelirken, oksurmekten karnım agrimisken, ciğerime yönelik hiçbir şey yapmamış, oksijen dahi vermemiştir. İşin ilginç yanı gözünün onunde eriyen hastasına "siz beni astiniz, gidin su hastaneye" bile dememiş, kendisi karar veremediği için ona buna danışarak çözüm bulmaya çalışmış, iddialı konuşmalarla hasta ile sohbete devam etmiştir. 5. Gün sonunda mikrop seviyesinin tekrar yükselmesi ile başka bir hastaneye gittik, yürüyerek gittiğim hastaneden sürünerek çıktım, diğer hastanede muayene olamadan bayıldım. 10 gün yoğun bakım, 10 gün odada tedavi, 1 ay evde yattım. Anca toparladim. Düşmeyen mikrop diğer hastanede ertesi gün anında düştü. Ciğerler %90 oranında dolmuştu, bronsit, ARDS ye dönmüştü. Çoklu organ yetmezliği ile ölümlerden döndüm. Akrabalarım, evlatlarim yoğun bakım kapilarinda perişan oldu. Halbuki hastalığımın henuz ilk evrelerinde Aydın beye gitmiştim. Aklı olan bu doktorun odasının önünden bile geçmesin. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cengiz Demirel Sürekli idrar yolu enfeksiyonu hematüri

  idrar yolu enfeksiyonu problemim için gittim mükemmel bir insan işindede çok başarı gerek fizyolojik gerek psikolojik anlamda insanı rahatlatan bir vizyonu var kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İrfan Aykaç Alerjik astım tansiyon reflü .

  Alerjik astım ,tansiyon, reflü has, Dr İrfan bey yin yıllardır kendisinin hastası olarak teşekkür ederim, ilgisi ve hepsinden önemlisi güvenilir olması ,gereksiz tahlil ve benzeri tetkikler istemez teşhis leri şimdiye kadar hep doğru çıktı tekrar teşekkürler.

  Hata oluştu, tekrar deneyin