Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Özel Büyük Ortadoğu Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Büyük Ortadoğu Tıp Merkezi

Tepealtı Mahallesi İvedik Cad. No:338/A

6170 , Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Büyük Ortadoğu Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Büyük Ortadoğu Tıp Merkezi Ankara ilinde İvedik Cad.no:338/a Yenimahalle adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Kaya hemoroidektomi

  Cenabı Allah Dr. Beyden razı olsun her iki cihanda sevdiği kullarından eylesin. benimde hemeroid sorunum vardı bazıları anlatıyordu bu yüzden korkudan Dr. Lara tedaviye Gitmemiştim.amma bu bey biryerde bizim aile Dr. Olmuştu çekinerek anlattım hemen tedavi dedi hastasını hiç bırakmaz her zaman için duacıyım.

  Y
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Kaya hemoroidektomi

  5 yıl boyunca çile çektim Mehmet hoca hemoroid ameliyatı oldum kurtuldum her kese tavsiye ederim
  Mehmet hoca teşekkürler Allah uzun ömürler versin

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar