Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Çamlık Hastanesi

Zuhuratbaba Mahallesi Yücetarla Caddesi No:46

34147 , Bakırköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Burak Uzel Diğer

  Doktor Burak Bey’e annemin kan değerlerindeki düşüklük sebebiyle gitmiştik. Kendisi hemen bir gün içerisinde Bakırköy Çamlık Hastanesinde kan transfüzyonu için gerekli organizasyonu yaptı. Hemşirelerimiz ve hasta bakıcılarımıza da teşekkür ediyorum.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Varujan Mağar Diğer

  Bir insanın hayatında yaşayabileceği çok ama çok özel nadir günlerden biridir doğum ve işte bu yüzden o günü yüzünüzde tatlı bir tebessümle hatırlamanız için keşkesiz bir doğum yaşamanız gerekir ve işte benim en büyük şansımdı Varujan Bey .Hamileliğim boyunca tüm sorularıma , korkularıma hep anlayışla , uzmanca , doğru tespit ve yönlendirmeleri yapan ,samimi, sıcak kanlı , ilgili ve içten , bir dost , naif ve kibar , esprili ve güler yüzlü yaklaşımıyla hep doğru yerde olduğumu hissettirdi.İlk doğumumda (başka bir dr ve kurumda) yaşadığım tüm olumsuz duygularımdan beni kurtardı .Gerek doğum öncesi ve doğum sırasında ve sonrasında verdiği güven , anlayışlı yaklaşımı , uyguladığı profesyonel yöntemlerle sayesinde çok güzel hayatım boyunca hep gülümseyerek hatırlayacağım , keşkesiz normal doğum gerçekleştirdim(14.10.2021) Kendisine buradan da sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum .

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Varujan Mağar Diğer

  İlk doğumum ve ikiz bebeklerim oldu..net açıklayıcı ve gerektiğinde müdahale eden iyi bir doktor tavsiye ediyorum

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Varujan Mağar Diğer

  hamileligimn 34. Haftasinda Camlik hastanesinde doktor varujan beyle tanistim. Daha ilk randevuda esimle cok icimize sindi, iyi ki dedik. Okadar ilgili,samimi,icten ve donanimli bir doktor ki.dogum konusunda insani okadar rahatlatiyor ki ve dedikleri harfiyen oluyor. Bir dakika bile dusunmeyin okadar iyi bir kadin dogumcu. Cok tesekkur ederim iyi ki boyle doktorlarimiz var. ilk dogumum cok cok guzel bir ani olarak kalacak hep.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Belma Tarhan Normal (Vajinal) Doğum

  Belma hanim,3 cocuğumun takibini ve normal yollarla doğumunu, sorunsuz bir şekilde gercekleştirdi.Herkese tavsiye ederim cok deneyimli bir doktor.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Belma Tarhan

  Merhaba ☀️ Belma Hanım’dan çok memnunum iki çocuğumunda tüm takipleri ve doğumu kendisi ile gerçekleştirildi.ilgisi,güleryüzü,kendinden emin tavrı ona sonuna dek güvenmemi sağladı. İyi ki var. Çamlık hastanesinin çalışanlarınında hizmetlerini es geçmek olmaz. Onlarda çok ilgili ve destekçi.
  Belma Hanım doğum sonrası dahi desteğini esirgemeyen bir doktor iyi ki var iyi ki bulmuşum kendisini☺️

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar