Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Denizli Tekden Hastanesi

Murat Dede Mah. Karcı Yolu Cd. 29 Ekim Bul. No:57

20010 , Denizli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Denizli Özel Tekden Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Denizli Özel Tekden Hastanesi Denizli ilinde Murat Dede Mh. Karcı Yolu Cd. 29 Ekim Bulvarı No: 57 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Demir Kardiyoloji Randevusu

  Babamın hipertansiyonu ve koroner arter hastalığı nedeniyle muayene eden ve tetkiklerini yapan doktor beye, meslektaşı ve bir hasta yakını olarak babama yaklaşımı, hastalığı hakkında babamı bilgilendirmesi için teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Hayrettin Güler Randevu

  riskli bır hamıleliğim vardı dusuk sebebı ıle gıttım zor bır surecten gecıyordum kendımı cok kotu hıssedıyordum gerek motıvasyonu gerekse bılgısı sayesınde dogru karar vermıs oldugumu anladım suan gayet saglıklı ılerlıyor hamıleliğim

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Demir Kardiyoloji Randevusu

  Çok iyi bir doktor ananemin ritim bozukluğu için başvurduk sevgili doktorumuza iyi ki de gitmişiz. Yıllardır çektiği sıkıntıyı 1 aylık gibi kısa bir sürede tedavi etti şükürler olsun. Açıklamalarıyla ilgisiyle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. İyi ki tanıdık sizi doktorum

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Demir Kardiyoloji Randevusu

  Çok ama cok iyi bir doktor gözünüz kapalı güvenebilirsiniz sayesinde çarpıntılarımdan kurtuldum hastayla olan iletişimi her şeyiyle çok iyi

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Hayrettin Güler Gebe Takibi

  İlk gebeliğim ve hiç tahmin edemeyeceğim şekilde zorlandığım ilk haftalarda her kontrolümden sonra inanılmaz bir rahatlama ile beni uğurlayan, bende çok ayrı bir yer edinmiş olan Hayrettin Hocama burdan da teşekkür etmek istiyorum. Hayatımın en zor zamanlarında göstermiş olduğu ilgi, alaka ve yakın takip sayesinde içim çok rahat bir şekilde bu süreci geçirmeme yardımcı oldu. Herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. Allah razı olsun.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ferhat Kalkan Diğer

  Bademcik alemiyati oldum ve 6.gun gece yarisi kanamam oldu benimle birlikte hastanede oldu. Işindeki başarisi takdire şayan. Bununla birlikte guler yüzlü iletisimi kuvvetli ve insana değer veren nadir doktorlardan bir tanesi.keske daha once tanisaydim kendisini bu kadar cok bademcik agrisi cekmezdim en azindan.herkese tavsiye ederim tesekkuru de kendime borç bilirim.

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ramazan İlker Kayhan Diğer

  Eşimin hamileliğinin son birkaç gününde eşimin ailesinin bulunduğu ilde doğum yapma kararı almamız sebebiyle doğum doktorumuzu değiştirmek zorunda kaldık. Tavsiye üzerine 21 kasımda Ramazan Bey'e muayene olmaya gittik. O kadar açıklayıcı o kadar ilgili, akıllardaki soru işaretini giderici bir tavrı vardı ki birkaç gün sonra doğum yapacak olan eşimin üzerindeki stres bir anda yok oldu. 3 gün sonra yani 24 kasımda da doğumu başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Gerek doğum öncesi gerek doğum sonrası ilgisi için teşekkür ederiz.

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Selcen Güre Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  İzmir'den görüşmeye geldim. İlgi alakası, bilgi birikimi/aktarımı, yardımsever sevecen anlayışlı oluşu, ilaçları ve etkilerini tanıması tanıtmasıyla, hareketleri zorlamadan yaptırması, güler yüzlülüğü ile eklem rahatsızlığı ile uğraşanlar Selcen hocamın uzman görüşünü alsınlar.

  Uzm. Dr. Selcen Güre

  Güzel geri bildiriminiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Selcen Güre Romatoid Faktörü Testi

  Romatizmal ağrılar sebebiyle gittim. Çok ilgili bir hekim. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim. Bir çok uzman doktordan alamadığım bilgiler edindim. Tetkik teşhis tedavi sürecini çok iyi yönetti hatta sonraki dönem için bile yardımcı oldu. Bağlı bulunduğu Tekden Hastanesi de gayet temiz ve konumu da kolay bulunabilir.

  Uzm. Dr. Selcen Güre

  Teşekkür ederiz. sağlıklı günler dileriz

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Emrah Yerlikaya Diğer

  Dr. Bey'e hamilelikte guatr yüksekliğinden dolayı gittim. Bir başka gittiğim dr guatr yüksekliğimin birçok kötü sonuç dogurabilcegini söyledi.endiselendim. Emrah beye gittim sonrasında. İyi ki de gitmisim. aciklamalariyla sicak tavrıyla herşeyi açıkça anlatisiyla içimi rahatlatti. Ben böyle iyi niyetli bir dr görmedim gerçekten.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar