Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Dentaliva Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Başakşehir Mahallesi Hürriyet Bulvarı No:131 /A

34480 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

İlk yorumu yazın

Özel Dentaliva Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi adlı sağlık profesyonelini ziyaret ettiniz mi? Ne düşündüğünüzü paylaşarak, diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Görüş ekle
  A
  Doktor: Dt. Ömer Faruk Tanı

  Ömer Bey gerçekten mükemmel bir doktor.Allah O nu ve onun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin. Bir kanal tedavisi ancak bu kadar rahat atlatılırdı...


  K
  Doktor: Dt. Ömer Faruk Tanı

  Ömer Faruk Tanı bir ara Yenibosna Safa hastanesinde çalışırken gece gitmiştim acilden o bakmıştı ve bana dolgu yapmıştı ve o kadar memmun kaldım ki hastalarına karşı davranışından bir kere daha gittiğim de kendisi yoktu çok üzülmüştüm ama yine buldum fırsatını bulup gitmek istiyorum...


  Z
  Doktor: Dt. Ömer Faruk Tanı

  Merhaba , Bir tesadüf sonucu oğlumu hastanenize getirdim Dr.Ömer Faruk Tanı sizi tebrik ediyorum.Gerçekten çok sabırlı ve iyi bir doktorsunuz.Bir çocuğun dişine dolgu yapıldıktan sonra çocuk akşam evine gidip sizi çok sevdiğini söylüyorsa oturup düşünmek gerekiyor.Başakşehir de çok az kişiyi tanımama rağmen herkese anlatıyorum. Çok teşekkür ediyorum.Meslek hayatınızda başarılarınızın ve mütevazi duruşunuzun devamını diliyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar