Özel Dentislife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(58 görüş)

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Dentislife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Büyükesat cad. no:59

06700 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar , Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigortadaha fazla (109)

İşlemler

 • gülüş tasarımı
 • implant uygulamaları
 • implantüstü protezler
 • lamine veneer uygulamaları
 • diş beyazlatma
 • kanal tedavisi
 • gömülü diş çekimi
 • pembe estetik
daha fazla

Hastalıklar

 • Diş çürüğü
 • diş apsesi
 • dişeti apsesi
 • dişeti kanamaları
 • çapraşıklık
daha fazla

Sosyal medya hesapları

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Zeynep Tunç Diş Hekimi Randevusu

  Dolgu ve diş taşı temizliği için gittim. Zeynep Hoca işinde çok titiz ve başarılı. Klinik merkezi bir konumda, şartları da güzel ve ferah. Hiç beklemeden randevu saatimde tedavim yapıldı. Personel güler yüzlü ve ilgili. Teşekkür ederim.

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Mehtap Ketenci Diş İmplantı

  Uzun süredir endişe ettiğim için yaptıramadığım implant tedavimi Mehtap Hanım'ın verdiği güven ve doğru yönlendirme sayesinde sorunsuz bir şekilde atlattım. Bu süreçte her saatte aradığımda ulaşabildim ve destek oldu.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Mehtap Ketenci Diş Dolgusu

  Diş dolgusu ve diş beyazlatma işlemi için Mehtap hocama gittim.İşindeki profesyonelliğini ve yeteneğini anlatmama gerek dahi yok, o derece iyi. Çok ilgili,sıcakkanlı ve her daim bilgi veren yaklaşımı için burdan bir kez daha doktor mehtap hanıma ve asistanına teşekkür ederim

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Mehtap Ketenci Diş Dolgusu

  9-10 ay önce gittim birden fazla dolgu yaptırdım. Şu an yapılan yerlerin ağrıması üzerine farklı bi doktora gittim. Dişimdeki çukuru tam doldurmadan sadece üstünü kapatarak dolgu yapmışlar ve içinden çürümeye başlamış. Sadece ben değil annemle birlikte gitmiştik ve annemde de bu tür şeyler oluştu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Mehtap Ketenci Diş Dolgusu

  Dişimde çürükler vardıdolgu ve kanal tedavisi için gittim.Gayet hijyenik bir ortam.Çalışanlar güleryüzlü ve samimi.İşlerini en iyi şekilde yapıyorlar.Ben çok memnun kaldım.Tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Mehtap Ketenci Kanal Tedavisi

  İlgili, titiz, temiz, hasta ile iletişim becerileri yüksek, alanında uzman bir hekim. Dişimde meydana gelen kırılma sonucu büyük bir ağrı ve ağız içindeki lokal rahatsızlık şikayetiyle kliniğine başvurdum. Muayenemi titizlikle gerçekleştirdikten sonra aynı ilgi ve titizlikle tedavimi tamamladı. Tereddütsüz güvenebileceğiniz, insani değerleri yüksek ve alanında iyi olan nadir hekimlerden.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Mehtap Ketenci Diş Dolgusu

  Kızım Hatice Şule yi dis dolgusu için götürmustum.Mehtap Hanım çok güzel ilgilendi ve durumu bize anlattı.Dolgumuzu yaptı. Çok memnun kaldık.7 yasinda olmasına rağmen çok isteyerek gidiyor ilgi mükemmel. Ayrica daha önce çekilmek zorunda kalan dişimize yer tutucu uyguladılar.Mehtap hanıma gönül rahatlığı ile kızımı götürüyorum

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Mehtap Ketenci Kanal Tedavisi

  Mehtap hanıma bu sefer eşimin dişleri için gittik her zamanki gibi Güler yüzlü ve sıcak tavırları insana güven veriyor ve samimi eşimin dişleri kanal tedavisi yapıldı ve üst çenede kist gördü öncede kimse bu şekilde ayrıntılı ve titizlikle incelememiş sanırım ona göre bir plan yaptı plan doğrultusunda ilerleyeceğiz. çok teşekkür ediyoruz bu şekilde hekimlerin olması insana güven veriyor çok teşekkürler mehtap hanım

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Mehtap Ketenci Diş Bakımı

  Diş taşlarımı temizletmek için gitmiştim öncesinde röntgen çekilp detaylı muayenem yapıldı. Güleryüz, yapılan işlem ve hijyen şartları muhteşemdi sonsuz teşekkürlerimle.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Mehtap Ketenci Kanal Tedavisi

  Aile dostumuzun tavsiyesi uzerine gittim. Iyiki de gitmisim. Sakin tavri beni çok rahatlatti açıkçası. Hiç acı hissettirmeden kanal tedavim yapıldı. Tedavi sürecim devam ediyor. Muayenehane de son derece temiz ve hijyen.
  Hem Mehtap hanıma hem asistanına çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar