Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Merkez

(13 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Polikliniğimiz, rutin diş tedavilerine ilave olarak uzmanlık gerektiren Ortodonti (Tel Tedavisi) , İmplant (Diş Çakma), Ağız ve Çene hastalıkları cerrahisi, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) dalla... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Merkez

Plevne Mahallesi 12121 sk no 4

10020 , Balıkesir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Polikliniğimiz, rutin diş tedavilerine ilave olarak uzmanlık gerektiren Ortodonti (Tel Tedavisi) , İmplant (Diş Çakma), Ağız ve Çene hastalıkları cerrahisi, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) dallarında da, uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir. Polikliniğimizdeki diş hekimlerimiz ve uzman personelimiz, diş çapraşıklarının düzeltilmesinden, İmplant uygulamalarına, kist operasyonlarından, gömülü diş çekimlerine, ileri tedavi gerektiren diş eti operasyonlarından, diş beyazlatma, hareketli – sabit protez uygulamalarına kadar birçok alanda, Balıkesirlilerin hizmetindedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Doğukan Sevli Diş İmplantı

  Mart ayında Doğukan hocaya muayene için gitmiştim.Bana diş eti tedavisi yapılacağını söyledi ve başarılı bir şekilde uygulandı.Sonrasinda implantlarım yapıldı.Doğukan hocama ilgisinden ve başarısından dolayı teşekkür ederim.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mehmet Kaval Zirkonyum Porselen Kronlar

  Oldukça ilgili sempatik bir hekim. Eli pratik, kanal tedavisi kron ve zirkonyum+porselen kaplama ve de lazerle diş beyazlatma yaptırdım. Şu an memnunum. Umarım uzun ömürlü olurlar tabi ki bu benim kullanım şartlarımla da alakalı. Özellikle diş hekimi fobisi olan varsa pratikliği sebebiyle tavsiye ederim pişman olmazsınız.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Doğukan Sevli Diğer

  Doğukan bey diş ameliyatıma girdi kendisi bilhassa çok ilgilendi ameliyat çok başarılıydı kendisine çok teşekkür ediyorum

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Doğukan Sevli Diğer

  Aynı kurumda başka bir doktora diş çekimi için gitmiştim ve beni diş eti rahatsızlığım olduğu için Doğukan beye yönlendirdi. Tesadüfen tanıdığım ve iyi ki tanımışım dediğim nadir doktorlardan biri oldu kendisi.Tedavi sırasında beni inanılmaz rahatlattı.Doğukan bey sayesinde yapılan işlemden sonra Bütün sorunum çözüldü resmen. Ardından 20 lik diş çekimi yapıldı ve hiç bir acı hissetmedim eli gerçekten çok hafif bir doktor.Gerek hijyen gerek ortam temizliği gerçekten mükemmeldi gönül rahatlığıyla işlemlerimi yaptırdım. Doğukan beye ve ekibine Güler yüzleri anlayışları ve her sorduğum soruyu sabırla cevapladıkları için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yapılacak işlemlerde de yine Doğukan beyle yol almaya devam edicem.Çevremde benim gibi sorunu olan arkadaşlarımada kesinlikle Doğukan beyi tavsiye ediyorum.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. İsmail Berkhan Okur

  Genç ve oldukça sempatik bir hekim. Teşhis ve sonrasında gerekli müdahaleyi (Kanal Tedavisi) gayet profesyonel bir şekilde yaptı. Gönül rahatlığı ile tercih edin.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Doğukan Sevli Diş Bakımı

  Çok iyi bir hoca, eli hafif, iletişimi çok iyi. Çok memnun kaldım. Diş temizliği için gittim. Yılların ihmali vardı dişlerimde. Tertemiz oldu.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Doğukan Sevli Diş Eti Ameliyatı

  4 aydır ağrılarım vardı 20lik dişimçekilecekti iyiki doğukan beyle tanışmak nasip etti rabbim güler yüzlü cana yakın yapmış olduğu hekimlik vazifesini dörtdörtlük yapan bir doktor kendisine duacıyım 20lik diş çekimine çok zor demişlerdi çok kolay bir acım olmadan çekildi rabbim ilmini arttırsın ayağına taş değmesin rabbim doğukan sevli beyden razı olsun

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Doğukan Sevli Diğer

  20 lik dişimdeki çürük için dolgu yapılması gerekiyordu , Doğukan hocam çok profesyoneldi çok memnun kaldım , dişim çok geride olduğu için ilk başta midem çok bulanmıştı ama çok iyi bir şekilde yöneterek beni çok rahatlattı , Doğukan hocam ve ekibine çok teşekkür ederim. Herkese öneririm.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Doğukan Sevli Randevu

  Öncelikle Doğukan bey ve yardımcı ekibine çok teşekkürler beni işlem öncesi ve sonrasında detaylıca bilgilendirdiler.Doğukan bey 20lik diş çekimi işlemim sırasında da genel durumumu devamlı olarak takip etti ve kendisi oldukça güleryüzlüydü. İşlem sonrasında da ağzım ve dişlerim hırpalanmadığı için iyileşme sürecim çok kısa sürdü. Ayrıca kendisi ve ekibi ortamın hijyenine çok dikkat ediyordu bu yüzden de çok memnun kaldım. Hem el becerisi hem de hastalarına olan yaklaşımıyla Doğukan beyi gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mehmet Kaval Kanal Tedavisi

  Kanal tedavisi için gittiğim muayenemde çok güzel ve titiz hizmet aldığım için çok şanslıyım.Herşey için çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar