Ege Liva Hastanesi; 2015 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Hastanemiz tanı ve tedavi hizmetlerini sunan bir hastane konumundadır. Hastanemiz 1650 m kapalı alan, 12 Branşı, 15 Uzman Hekim, 2 Ameliya... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ege Liva Hastanesi

Adnan Menderes Mahallesi 533. Sokak No:2

09020 , Aydın ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ege Liva Hastanesi; 2015 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Hastanemiz tanı ve tedavi hizmetlerini sunan bir hastane konumundadır.

Hastanemiz 1650 m kapalı alan, 12 Branşı, 15 Uzman Hekim, 2 Ameliyathane Salon, Doğum Salonu, Röntgen ve Mamografi, Biyokimya Laboratuvarıyla 14 yataklı bir hastanedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Can Özbay Burun Estetiği

  Ekim ayında Rinoplasti oldum, Ameliyat öncesi çok kez aydınlattığı için endişesiz ve korkusuz ve en önemlisi ağrısız ameliyat sürecim oldu, kendisine çok teşekkür ediyorum iyi ki tercihim can hocadan olmuş


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Handenur Uzun Fazla kilolarımdan dolayı,zayıflama amaçlı

  Fazla kilolarımdan dolayı,sağlıklı beslenöe va zayıflamak amaçlı başvurdum. Kilo ve vermek,sağlıklı yaşam adına çok şey öğrendim ve zevkle zayıfladım.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fulya Erdem Hemanjiom

  Bebeğim ilk doğduğunda bir ay boyunca muayene eden doktor farketmedi, bense doğum lekesi sandım ama Fulya hanıma gittiğimde üzerini çıkarır çıkarmaz farketti.her gidişimizde mükemmel ilgisi bilgisi sevgisi çok memnun ediyor bizi,iyi ki dediğim tek doktor çok teşekkür ediyorum kendisine buradan da!kesinlikle onunla tanışmalısınız!


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fulya Erdem Sağlam Çocuk Muayene

  doğdugu Günden itibaren oğlumu emanet ettiğim ben sormadan anlatan her konuda gece gündüz yardımcı olan bilgisine ve tecrübesine sonuna kadar itimat ettiğim gerçekten Bulabileceğim en iyi çocuk Doktoru.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar