Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.
Ekokardiyografi, Efor Testi, EKG, Ritim ve Tansiyon Holter tetkikleri ile kalp hastalarımızın tedavisi yapılmaktadır. Diabet, şeker, kolesterol ve tansiyon takibi, gebelik takibi, tiroid hastalıkları tedavisi, Gastroskopi ve Kolonoskopi, EMG tetkikleri uygulanmaktadır.
Elektroterapi ve Isı Terapisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Fizik Tedavi hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Diş muayeneleri, diş çekimi, dolgu ve kanal tedavisi, protez ve porselen uygulamaları, cilt bakımı, iğneli epilasyon, psikolog ve psikiyatri tedavileri merkezimizde mevcuttur.
Ultrason, Renkli Doppler, Mammografi, Röntgen, Kemik Dansitometri,Açık MR ve Kapalı MR, Tomografi, Böbrek Taşı Kırma işlemleri, Saç Ekimi ve tedavisi merkezimizde yapılmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi
Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sok. No:6 (Ssk. Hastanesi Yanı), Gaziosmanpaşa 34000
Özel  Ekotom  Cerrahi Tıp Merkezi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Generali Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, ... Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Ray Sigorta, Ace European Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ) Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (1)

Genel skor

    Doğrulanmış
    Uzm. Dr. Hakan Toku Beyin damarlarında tıkanıklık ve atak geçirmesi

    Başka hastane ve dr ların teşhis ve tetkiklerde uzun zamana yaymaları üzerine beyin MR nın aynı gün çekilip sonuca bakılacağını internetten rastgele bulup aradığım ve bir gün sonrasına gittiğimiz Dr Hakan Bey.Aynı gün bakıp teşhis koyup ve ilaçlara başaran Dr dur kendileri.Öncelikle hastasına değer vermesi , ayrıntılı muayene etmesi, hastanın hikayesini en ince ayrıntısıyla öğrenmesi hastaya kendini çok iyi hissettiriyor.Tedaviye 1-0 önde başlıyorsunuz.Ayrıca tedavi ve tanı sürecinde hastayı ve hasta yakınını hiç üşenmeden bilgilendirmesi ve açıklama yapması takdire şayan. Yani bilgi, birikim ve donanımlı bir dr la karşı karşıya olduğunuzu size hissettiriyor.Yazdığı ilaçlar çok kısa sürede etki etti ve babam çok memnun kaldı.Ağrıları ve şikayetleri çok azaldı.Hem insani yönü hem de doktorluğu için çok çok teşekkür ediyorum.En kısa zamanda kendim içinde gideceğim.Nöroloji ile ilgili şikayetleriniz varsa başka yerde vakit kaybetmeyin, biz bir aya yakın zaman kaybettik, keşke ilk zamanda tanısaymışız Dr Hakan Bey'i....

    Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular