Uzmanları gör

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kard... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi

Adnan Menderes Bulvarı No:39 Battalgazi Mah., Elbistan

46300, Kahramanmaraş,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Kahramanmaraş ilinde Adnan Menderes Bulvarı No:39 Battalgazi mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Tamer Kan

  Genel Cerrahi, Uzm. Dr.

  • A

   çok süper bir doktor hem insanlık yönüyle süper bir insan hemde doktorluk alanındada çok başarı bir insan tamer beyi kutalrım sadece ve saygılrımı sunarım süper bir insan


 • Emrah Baştuğ

  İç Hastalıkları, Dr.

  • F

   5-6 yıldır mide rahatsızlığı çeken birkişiyim. Yıllardır gitmediğim doktor kalmadı (özel hastane ve devlet hastanesi bünyesinde) ama bir çözüm bulamamaştim. Tavsiye üzerine Dr. Emrah beye müracatda bulundum. Şu an tedavimimn ikinci ayındayımv e şikaytetlerim azaldı. Kendimi gayet iyi hissediyorum. Çok ilgili ve mesleğinde başarılı bir doktor olduğu kanaatindeyim. Hasta olarak bizler talep etmeden gereken tüm incelemeleri yapıyor. En ince ayrıntısına kadar hiç bir şeyi gözden kaçırmamak için tüm tetkikleri değerlendirerek karar veriyor. İnanıyorumki rahatsızlığım tümden ortadan kalkacak. Temennimiz tüm devlet hastanelerindeki doktorların aynı özveri ile çalışmalarını devam ettirmesidir. Tedavisinden dolayı doktor beye teşekkür ediyorum.

  • F

   bence türkiyedeki sayılı dahiliye uzmanlarından birtanesi allah yolunu açık etsin


 • Mustafa Karabulut

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • F

   kalp ağrısı ile göde kışla hastanesine gittim. kardıyoloji uzmanı mustafa karabulut muayene oldum ve düzenli kontrollerım ıçin gidiyorum cok memnun kaldım sonsuz teşekkurlerımı sunuyorum.


 • Süleyman İmren

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • H

   süleyman hoca gerçekten de mükemmel bir doktordur süleyman hocayla özel uzmanlar tıp merkezinde tanıştık ve artık süleyman hocadan başka başka çocuk doktoruna gitmedim sonra süleyman hoca özel bingöl hastanesine geçti özel bingöl hastanesindede gelen tüm hastalarını memnun etti ve tabi buna ben de dahilim ( yani hocam gerçekten de mükemmelsiniz başarılarınızın devamını dilerim bu arada sizi çok özledim )

  • M

   Teşekkür borclu oldugum doktorlardan birtanesi süleyman imren..numarasını aradım internetten ancak henuz bulamadım

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Erdinç Özpolat

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • N

   erdinç bey sayesinde bir erkek çocuğum oldu tedavisi hastaya olan ilgisi mükemmel
   erdinç bey ben neşe doğan bizzat sizin hastanızım
   beni bülent hocanıza yönlendirmiştiniz ve ilk tüp bebek denemesinde bir oğlumuz oldu
   bu rabbimin bir mucizesi ama siz vesile olduğunuz için binlercekez teşekkürler

  • S

   2007 senesinde ilk ona gittim.işinde gayet başarılı bir doktor.çok memnunum önce allah sonra onun sayesinde sağlıklı bir oğlum oldu tüm arkadaşlarımada tavsiye ediyorum


 • Yusuf Birkan

  Kulak Burun Boğaz, Uzm. Dr.

  • Konum: başka bir yerHizmet: Sinüzit tedavisi

   Kahramanmaraş merkez megapark hastanesi doktoruydu tanıdığımda. 9. Sınıfa giden oğlumun geçmişini bile hatırlamadığım kadar uzun zamandır kronik sinüzit sorunu vardı. Kendisiyle tanışmamıza vesile olan zamanda oğlumun nefesi berbat kokuyordu üst dişlerinde kocaman bir beze oluşmuştu. Zaten ya gözü ya yüzü şiserdi önceleri şişelerce şurubunu büyüyünce kutularca antibiyotiği içirerek engel olunabiliyordu. Kronik sinüzit dediğimde bana tepkisi sert oldu. "Bu yaş çocuğunda olmaz başka nedeni vardır". "Alerjileri var" dedim. "Olsun etken olur neden olmaz"dedi. İlgisi alakası oğluma yaklaşımı güven verici ve güzeldi. Kendisinin farklı bakış açısıyla, sinüzit iltihabının diş üzerinde oluşması da şansımızla, diş kökünün sinüs içine kadar girdiğini diş içi sinirleri etrafının genişliğinden oluşan kanaldan ağız içi bakterilerin sinüs içine ulaşıp sürekli tekrara döndüğü teşhisini koydu. Kanal tedavisine yönlendirdi hastalığı bitirdi. Kanal başarılı olmazsa dişi çekicez implant yapıcaz diye de ileri tedaviyi de gösterdi. Antibiyotik bitiminden 10 gün sonra geri gelen hastalık kalmadı. 5 senedir bir kere ıslak saçla dışarıya çıkınca sinüzit oldu. Onu da antibiyotik içmeden ebegümeci ve sarımsağa yüklenerek atlattı. Bizim kendisine büyük bir teşekkür borcumuz vardır. İyileşme sürecini görse de iyileştiğini kendisi göremeden tayini çıktı. Ulaşabilseydim başka doktora gitmezdim. Saygı sevgi ve teşekkürlerimi kabul edin değerli doktorum.