Uzmanları gör

Özel Eryaman Asg Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet i... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Eryaman Asg Tıp Merkezi

Eryaman Mah. Dil Devrimi Cad.285 Sok. Anadolu Sağlık Grubu

Ankara,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Özel Eryaman Asg Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Eryaman Asg Tıp Merkezi Ankara ilinde Eryaman mahallesi Dil Devrimi Cad.285 sokak Anadolu Sağlık Grubu adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Galip Haluk Şenol

  Psikiyatri, Doç. Dr.

  • I

   21 yıllık tedavi olduğum doktorumu nihayet sağlıcakla Ankara da buldum kendisinin beni uyguladığı bu tedavi yöntemiyle yeniden papatya gibi yeşerten ve yinede eksik sıkıntılarım olmasına rağmen kendisine minnettarım Tüm Türkiye olarak her psikiyatrist hastasına tavsiye ederim

  • H

   Mükemmel bir doktor. Annemi bir buçuk sene içinde birçok doktora götürdük her gün biraz daha kötüye gidiyordu. Bir türlü bir çare bulunamadı. En son Haluk hocaya götürdük birkaç gün içerisinde mucize gibi ayağa kalktı. Haluk beye çok teşekkür ediyoruz gerçekten işini çok iyi bilen bir doktor. Sonsuz minnettarız.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Erdal İçöz

  Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon, Fzt.

  • H
   Konum: Özel Eryaman Asg Tıp MerkeziHizmet: Ortopedik Rehabilitasyon

   Sağ kolum radius başı kırığı sonrası 1 ay alçıda kaldı, alçım çıktıktan sonra dirseğim hiç açılmıyordu ve önkolum dönmüyordu. Bu süreçte iyi bir fizyoterapist arıyordum ve Erdal Bey ile yollarımız kesişti... 7 günlük terapi ardından hiç açılmayacak diye düşündüğüm dirseğimi normal hayatıma devam edebilecek düzeyde açabiliyorum ve çok mutluyum. Tedavimin daha ilk haftasında hareket etmeyen kolumun bu seviyeye gelmesi Erdal Bey sayesindedir. Her sorumu sabırla, samimiyetle ve güven vererek cevapladı. Her sorum ile mevcut sorunu anlamamı; neye neden dikkat etmemi gerektiğini öğrenmemi sağladı. Ayrıca ne yaptığını, neden yaptığını anlatması ise tekniğine ve kendisine güvenmemi de pekiştiren bir tutum oldu. Herşey için kendisine teşekkür ediyorum.

  • H
   Konum: Özel Eryaman Asg Tıp MerkeziHizmet: Geçmeyen bel ağrıları

   4 yıldır geçmeyen bel ağrım vardı. Fıtık dediler zorlamışsın dediler. Fizik tedavi aldım iğne yaptılar dönem dönem ağrılar azaldı ama hep bi gerginlik kötü hissiyat vardı.
   Erdal hocamı tedaviden fayda gören arkadaşım önerdi. Şimdiye kadar kimse böyle ayrıntılı muayene yapmamıştı bana. İlk seans sonrası uzun zaman sonra ilk defa böyle rahat hissetmiştim. 6. Seans sonrasında bel ağrımı hissetmiyordum. Ayrıca erdal hocamın sağlıklı yaşam onerileri ile hem kilo verdim hem daha rahat uyuyorum hemde daha sindeyim. Çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (22) göz at