Uzmanları gör

Özel Eryaman Asg Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet i... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Eryaman Asg Tıp Merkezi

Eryaman Mah. Dil Devrimi Cad.285 Sok. Anadolu Sağlık Grubu

Ankara,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Özel Eryaman Asg Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Eryaman Asg Tıp Merkezi Ankara ilinde Eryaman mahallesi Dil Devrimi Cad.285 sokak Anadolu Sağlık Grubu adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Figen Gökyar Aslan

  Göz Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • E

   Çok iyi bir doktor.ilgisi ve güler yüzü için çok teşşekkür ederim.Keşke her doktor böyle olsa.İlgisi ve bilgisi insanı çok iyi hissettiriyor.Yıllardır lens kullanıyorum.Hiç bu kadar iyi muayene olmadım tekrar teşekkür ederim.

  • C

   çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim ilgili alakalı ve gözde uzman bir kişidir.ben çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.


 • Galip Haluk Şenol

  Psikiyatri, Doç. Dr.

  • I

   21 yıllık tedavi olduğum doktorumu nihayet sağlıcakla Ankara da buldum kendisinin beni uyguladığı bu tedavi yöntemiyle yeniden papatya gibi yeşerten ve yinede eksik sıkıntılarım olmasına rağmen kendisine minnettarım Tüm Türkiye olarak her psikiyatrist hastasına tavsiye ederim

  • H

   Mükemmel bir doktor. Annemi bir buçuk sene içinde birçok doktora götürdük her gün biraz daha kötüye gidiyordu. Bir türlü bir çare bulunamadı. En son Haluk hocaya götürdük birkaç gün içerisinde mucize gibi ayağa kalktı. Haluk beye çok teşekkür ediyoruz gerçekten işini çok iyi bilen bir doktor. Sonsuz minnettarız.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Erdal İçöz

  Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon, Fzt.

  • M
   Konum: Özel Eryaman Asg Tıp MerkeziHizmet: Kas ağrıları

   Kendisinin ilgisinden ve tedavi şeklinden çok memnun kaldım. 4 seansta ağrılarımdan kurtuldum. Önerdiği beslenme şekliyle de 2 ayda 8 kilo verdim. Manuel Terapiyi tavsiye ederim.

  • Konum: başka bir yer

   Uzun zamandır yaşadığım boyun ağrıları vardı. Geceleri bile uyuyamıyordum. Terapiler aldım kendisinden. Şuan çok rahatlamış durumdayım.Kendisine çok minnettarım. Allah razı olsun

  Tüm görüşlere (18) göz at