Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Sağlık sektöründe ilk yatırımına Op.Dr. Kenan KALI tarafından 1998 yılında Malatya’da başlayan Gözde Sağlık Grubu, bugün Adıyaman, İzmir , Kuşadası ve Aydın’da yer alan çeşitli sağlık kuruluşları ile sağlık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.


Gözde Sağlık Grubu’nun hedefi; daha çok kişiye etik değerlerden ödün vermeden , uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini sunabilmektir. 2017 yılı içinde açtığı Kuşadası şubesi ile büyümeye devam eden Gözde Sağlık Grubu, 2018 hedefleri arasında İzmir’de açacağı yeni genel hastanesi ile birlikte Malatya’da Diş Hastanesi’ni bitirmeyi hedeflemektedir.


“En Değerli Varlığınız Sağlığınız” düşüncesiyle her bireyin kaliteli, güler yüzlü ve eşit haklarda sağlık hizmeti alma hakkı olduğuna inanan Gözde Sağlık Grubu, tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı da ilke edinmiştir.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (16)

Genel skor

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İsmail Hakkı Yağan Sezeryan Doğum

  Panik bir gebe olarak doktorumun yaklaşımı o kadar güven vericiydi ki.. Harika bir gebelik süreci yaşadım. Doğumum da çok iyi geçti çok hızlı toparladım Kuşadası’nın en iyi doktoru benim için

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Engin Tolgay Doğum

  Super bir doktor hamelilk ve doğum sürecinde hic bir sorun yaşamadım çok şanslıyım boyle bir doktor gözetim altinda oldum için gönül rahatlığıyla guvenebilcen doktor herkese tavsiye ederim

  Doğrulanmış
  Op. Dr. İsmail Hakkı Yağan Sezeryan Doğum

  Doğum sürecinin başından sonuna kadar ilgisi, bilgisi ve engin tecrübesi ile 2 oğlumuzu da kucağımıza almamızda başrolü oynadı. Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz İsmail Hocamıza.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gültekin Erdoğan Diğer

  Spinal Stenoza bağlı olduğunu tahmin ettiğimiz yakınmaları için 83 yaşındaki babamın sigortasının geçerli olduğu anlaşmalı en yakın kuruma gitmeye karar verdik. Şans eseri Op. Dr. Gültekin Hoca ile orada karşılaştık. Sıcak ve içten yaklaşımı bize güven verdi. Açıklamaları sayesinde aşırı cüretkar, agresif bir girişimden ziyade var olan fonksiyona zarar vermeden daralmanın etkilerini giderecek girişimi yapacağına inandım. Ben de dr olduğum için bu işlerin akademik sıfata bakmadığını birinci elden bilirim. Üniversite hastanelerinde sersefil olmaya gerek olmadığına gönülden ikna olup ameliyatı kabul ettik. Hocanın titizliği sayesinde gayet iyi geçen ameliyatımız sonrasında bu yazıyı minnetle kaleme alıyorum. Teşekkürler Gültekin Hocam.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İsmail Hakkı Yağan Sezeryan Doğum

  Hamileliğim süresince İsmail Hakkı beye gittik. 9 ay boyunca hep çok nazik, kibar ve babacan tavırlarıyla davrandı. Sıkıntılı geçen aylarımda açıklamalarıyla panik yapmadan daha sakin olmaya teşvik etti. Hekimliğine buraya ne yazsam az kalır tüm övgüleri hak ediyor. 21.02.2022 günü oğluma kavuştum.Herşey için buradan tekrar teşekkür ederim. İyi ki tanıdım sizi. İyi ki yollarımız kesişti.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yılmaz Timuçin Diğer

  Başkabir hastanede geçirdiğim göbek fıtığı ameliyatı sonrası kapanmayan 4 cm lik dikiş yerimde büyük çukurlaşma oldu ve gittiğim üç gen.cer.dr uzun bir sürede kapanabileceğini ve yaranın dikilemeyeceği için çukur kalacağını söyledi akabinde Kuşadası Gözde hst. Op.dr YILMAZ TİMUÇİN beye derdimi anlattım dikilemez dedikleri yaramı dikti ve çukurluk 10 günlük pansumanıyla iyileşti,hem yaram hem psikolojim düzeldi kendisine minnettarım,derler ya "öpülesi eller"benden çok küçük olmasına rağmen o yetenekli ellerini öptüm Sağolun varolun iyiki varsınız.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aydın Kalender İç Hastalıkları Randevusu

  Ağustos ayında annem Aydın Bey’e karın ağrısı, kilo verme ve kabızlık şikayeti ile gitti. Kan tahlillerinde enfeksiyon, şeker ve kolestrol değerleri yüksek olduğu için buna yönelik antibiyotik ve bir takıl ilaçlar verildi. 1 ay sonra kontrolde tekrar değerlerinin yüksek çıkması sebebi ile yine anneme benzer ilaçlar verdi. Daha sonra başka bir hastaneye gitmemiz ile annemin kolon kanseri olduğunu öğrendik. Malesef yapılan muayne ve teşhisten hiç memnun kalmadık

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hasan Salış Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Ben Yasemin Şen ,ben ilk olarak devlet hastanesine gittim ve sonuçsuz kaldım.Detayina girmicem.Daha sonra bir şüphe üzerine ozele gittim vedr.Hasan bey ile tanışma fırsatı buldum.Bana doğru tani koyan ve belkide hayatımın dönüm noktası olabilecek olan pnomotoraks rahatsızlığı geçirdiğimi söyleyen kişidir. Insana değer veren ,güler yüzlü,donanımlı,doğru tespit yapan,çözüm odaklı bir doktor.Isinin hakkını veren bir doktor.Ben çok çok teşekkür ediyorum. Iyi ki böyle bir doktor tanımışım. Iyi bir hizmet almak istiyorsanız Hasan bey sizler için en doğru kişi.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Engin Tolgay Doğum

  Hem karekteri hem hekimliği ile övgüyü hakeden doktorumuz.Güven vermesi,babacan tavrı,saygısı,yersiz korkuya kapılma hissi vermeden gereken yerde uyararıyla hamilelik sürecini geçirmemi sağladı.İyi ki karsımiza çıkmış doktorumuz.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Engin Tolgay Randevu

  1999 Yılında tanıdım kendısını ıyıkı de tanımışım..cok icten hastaları ile iletişimi cok iyi cok ilgili cok hassas. sevgili doktorum ıyıkı sizi tanımışım ıkı evladımıda sag salım sizin sayenizde kucagıma aldım..rabbim sizi basımızdan eksik etmesin..saygılar..

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Türkmen Mahallesi Rıza Saraç Caddesi, Kuşadası 09400 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, ... Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Türk Nippon Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar