Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Özel Güngören Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet g... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Güngören Hastanesi

Güneştepe, Doğanbey Caddesi No:1

34164 , Güngören ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Güngören Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Güngören Hastanesi İstanbul ilinde Gençosman mahallesi Doğanbey Cad.no:1 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla Gebelikte Genetik Tarama

  İletişimi çok iyiydi. Çok memnun kaldım. Gebelik planlaması yaptık. Bundan sonraki muayenelerimde de tercih edeceğim


  A
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla

  Adet düzensizliği ve genel rutin muayeneler için gidiyorum.3-4 yıldır kendisinin hastasıyım.Çok detaylı,güzel ve en ince ayrıntısına kadar anlatan bir hekim.Sorduğum tüm sorulara cevap alabiliyorum ve benim anlayabileceğim şekilde bilgiler veriyor.Çok güleryüzlü bir hekim, çok seviyorum kendisini.


  H
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla

  Daha önce bir ameliyat geçirmiştim.Rutin kontrol için gittim kendisine.Detaylı muayene etti.Kafamdaki tüm soruları sorabildim ve detaylı cevap aldım.İlgili yaklaşıyor hastaya ve çok güzel bilgilendiriyor.


  N
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla

  Adet düzensizliği için gittim kendisine.Hormon tedavisi uyguladı.Şu an bir sorun yok.Tedavi sürecinde çok güleryüzlüydü.Hastayı çok güzel dinliyor.Muayenede çok nazik yaklaşıyor.Detaylı bilgi veriyor ve bu hastayı rahatlatıyor.Herhangi bir sorun yaşadığımda yine kendisini tercih ederim.


  N
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla

  Rahimden parça alımı için gittim kendisine. İşlemim ağrısız oldu. Detaylı bilgilendirme yaptı. İlgi alakası çok güzel. Hastayı çok hoş karşıılıyor ve güzel bilgilendiriyor. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim.Arkadaşım da tavsiyem üzerine doğumunu Fulya Hanım'a yaptırdı .Güvenle önerebileceğim ve danışabileceğim bir hekim.


  S
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla

  Adet düzensizliğim ve kistim vardı.Gerekli tüm tahlilleri yaptı.Detaylı muayenesi ve açıklaması çok güzeldi.Bizim anlayabileceğimiz şekilde çok detaylı açıklamalar yaptı.Kafamda soru işareti bırakmadı.Çok dikkatlı, detaylı bir inceleme yapıyor.Hiçbirşeyi gözardı etmiyor.Şu an tedavim devam ediyor.Kontroller dışında da rahatlıkla ulaşabiliyorum kendisine.Çok samimi bir hekim.Kesinlikle doktor egosu yok.Aileden biriymiş gibi davranıyor.Gittiği hastaneye onunla beraber devam etmek isterim.


  N
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla

  Genel kontrol amaçlı gittim kendisine.Detaylı muayenemi gerçekleştirdi. Çok güleryüzlü,ilgili bir doktor.Çok memnun kaldım.Sorduğum tüm sorulara yeterli,aydınlatıcı cevaplar verdi.


  T
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla

  Kasık ağrısı şikayeti ile gittim.Polip olduğunu gördü Fulya Hanım.Başarılı bir operasyon ile aldı.Bu poliplerin hamile kalmama da engel olduğunu söyledi. Şu an kontrollerim devam ediyor.Üslubu ve yaklaşımı çok güzel.Sizi korkutmadan,ürkütmeden yaklaşıyor.Detaylı bilgilendiriyor.İşinde çok bilgili.Kendisine yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum.


  Y
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla

  Adet düzensizliğim ile ilgili gittim kendisine.3 aylık bir tedavi uygulayacak bana.Aynı zamanda evlenme aşamasındayım.Beni genel konularla ilgili de detaylı bilgilendirdi.Danışman gibi destek verdi. Çok anaç bir yaklaşımı var.Çevreme de tavsiye ettiğim bir hekim.


  Y
  Doktor: Dr. Fulya Özkal Molla

  Adet düzensizliğim vardı. Hormon testlerim yapıldı.Hem ilaç tedavisi yaptı hem de diyetisyene yönlendirdi.Konuşmalarıyla çok rahatlattı zaten beni.Çok güleryüzlü bir doktor.Karşılıklı oturup arkadaş gibi konuşabiliyoruz.Bu da insana güven veriyor.Annemi de kendisine götürüyorum. Çok memnunuz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar