Hizmetler

Hakkımızda

Özel İlgin Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Özel İlgin Tıp Merkezi Ankara ilinde Mehmet Ali Altun Cad.no:44/b Anı apartmanı Akdere Mamak adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel İlgin Tıp Merkezi
Mehmet Ali Altun Cad.No:44/B Anı Apt. Akdere, Mamak
Özel İlgin Tıp Merkezi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (4)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Nevzat Ilıman İç Hastalıkları Randevusu

  Nevzat beyde uzun yıllar önce hiportroid tedavisi görmüş, o zamandan hasta, tanı ve tedavisi ile çok özenli bir şekilde ilgilendiği bildiğim için tekrar kendisine ulaşarak gittim. Sadece şikayetlerinize yönelik tetkik ve tedavi uygulamayıp tam bir kontrolden geçirip gerekli tedavi sonuç verene kadar hastasını yakından takip ediyor.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hülya Erkök Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Ben Melisa Gülçimen ilk kes gittim ve harikaydi detaylı anlatım uzun süre ultrasondan bakma anlama hersey çok iyidi iletişim vs çok teşekkürler haftaya tekrar gidicem insallah cinsiyeti bu sefer görebiliriz

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hülya Erkök Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Fazla bilgi verip kafa bulandirmadan tedavi sürecini gayet açık ve net şekilde dile getiren bir doktor. Düzenli olarak takibini yaptırıyoruz eşimin gebeliği için. Gayet tecrübeli ve nazik bir doktor. Tavsiye ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hülya Erkök Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  genel muayene için gittim gayet güzel karşıladı güler yüzlü bir o kadar da açıklayıcı tavrıyla beni çok mutlu etti.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular