Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (226)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hamdi Taşlı Burun Estetiği

  Merhabalar.3 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum ve ameliyattan sonraki süreçte hiç morluk ve şişlik olmadı.Düşündüğümden çok daha kolay atlatım bu süreci. Hamdi bey süreç boyunca ilgi alaka ve özen gösterdi. Çevremden de çok olumlu tepkiler aldım Burnumu gören herkes çok beğendi bakan bir daha bakıyor.Yüzümle uyumlu güzel ve doğal bir burna sahip oldum. İşinde çok başarılı ve çok bilgili bir doktor ; herkese tavsiye ediyorum,gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sezgin Şimşek Diğer

  Parmağımda oluşan tendon kopması ve kırık sebebi ile 15 gün önce ameliyat oldum ,ameliyattan önce en ince ayrıntısına kadar parmağımdaki durumu anlatan Sezgin bey ameliyat öncesi ve sonrasında iletişimi, samimiyeti ve insanlığı ile ne kadar doğru bir seçim yaptığımı göstermiş oldu ,gönül rahatlığı ile gidilecek ve güven veren bir doktor.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sezgin Şimşek Diz Artroskopisi

  Sol dizimden atroskopi oldum Sezgin beye .Yırtık menisküsleri temizledi.Ağrılarım son buldu.Eline sağlık hocam

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sezgin Şimşek Diğer

  Annemin 1 yıldır çözülemeyen diz ağrılarına tek muayene de çözen ve ameliyatını yapan sevgili saygıdeğer doktorumuz Sezgin hocam ameliyat öncesi ve sonrası sorduğumuz her soruya samimi ve aydınlatıcı cevaplar verdi ilgi ve alakasından dolayı çok minnettarız kesinlikle tavsiye ediyoruz..

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. M. Kemal Aksoy Diğer

  Kendisi hekim olarakta insan olarakta mükemmel biri. İlk görüşmede gerçekten bu operasyona ihtiyacınız var mı ve siz buna hazırmısınız bunu tespit ediyor. İkisinden birinde sorun varsa ameliyat randevusu almanız çok zor. Ben kendisine ameliyat olabilmek için Ankaradan gelip gittim. Mini karın germe ve meme dikleştirme ameliyatımın 3. Gününde Mersin marinada kahve içiyordum. 6 ay sonra ufak bir liposuction operasyonum oldu ameliyatın ertesi günü Ankara’ya yola çıktım bir sonraki gün işe başladım. Gerek beyefendiliği, gerekse işindeki başarısından dolayı taktir edilesi hekim. Sosyal medyada gördüğünüz sizi sürekli yetersiz hissettiren postlardan sonra kendisinin insani yaklaşımı ilaç gibi gelecektir.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Dilek Hamdanoğulları Diğer

  Ben sinir kaygı bozukluğu vb. Şeyler için gittim ve 24 yıldır çözemediğim sorunlarımı çözdü ilgisi alakası güler yüzü herşey çok güzeldi çok uzun uzun exstra hastayı rahatlatma açısından çok güzel konuştu daha iyi hissettirdi herşeyinizle mükkemel siniz hocam teşekkür ederiz iyiki varsınız

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sezgin Şimşek Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Sezgin hacam 1 ay icerisinde kirik ayagimi tedavi etti ve suan cok iyiyim kendisine cok teşekkür ederim

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Dilek Hamdanoğulları Nöroloji Randevusu

  Ellerimde uyuşma şikayetiyle Dilek hanıma muayene oldum. Her şeyiyle çok memnun kaldım ilgilenmesi,güleryüzlülüğü çok iyi geldi :) herkese tavsiye ederim. İşinde çok iyi bir doktor

  H
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hamdi Taşlı Randevu

  Vertigo hastasıyım 15 temmuzdan beri yatıyordum 20 dk beni ayağa kaldırdı eve yürüyerek gidebildim tabi katı kurallı hocamız tavsiyelerine uymamız gerekiyor tekrardan tşkler hocam saygılar

  Doç. Dr. Hamdi Taşlı

  Güzel yorumlarınız için teşekkürler, sizlere yardımcı olabilmek büyük mutluluk…

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sezgin Şimşek Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Ön çapraz bağ ameliyatımı gerçekleştirdi Sezgin hoca
  Çok memnun kaldım samimi ve güler bir yüzü var ikna edici kendinden emin bir konuşma hitabeti var Buda ameliyattan önce beni çok rahatlattı kendisine teşekkür ediyorum Sezgin hocayı herkese tavsiye ediyorum

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Turgut Reis Mahallesi İstiklal Caddesi No:196 - 198, Mersin 33010 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, ... Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Diğer (İade), Garanti BBVA Sigorta, Neova Sigorta, Sompo Sigorta, Magdeburger Sigorta, senCard Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel IMC Hastanesi, Mersin şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel IMC Hastanesi, Mersin şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Kardiyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Genel Cerrah, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Ürolog, Acil Tıp Doktoru, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Radyolog, Göz Doktoru, Nörolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Dermatolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Mikrobiyolog, Çocuk Cerrahı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Gastroenterolog, Biyokimya Uzmanı.
 • Özel IMC Hastanesi, toplam 241 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı, Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma, Aort Kapak Replasmanı, Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi, Aortoiliak Ve Aortofemoral Bypass Grafisi Ve Cerrahisi, Atriyal Septal Defekt Onarımı, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti, Cabg(Koroner Arter Bypass Grefti), Dekalsifikasyon(Kalp Kapakçıkları Hastalıkları Tedavisinde).
 • Hayır, şu anda Özel IMC Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel IMC Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel IMC Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel IMC Hastanesi adresi Turgut Reis Mahallesi İstiklal Caddesi No:196 - 198 Mersin şeklindedir.
İlgili aramalar