Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Lokman Hekim Hayat Hastanesi

Serhat Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No:58

Van ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasemin Karaman Diğer

  Hamileliğim sırasında yaptığım araştırmalarda çok beğenilen bir doktor olduğunu gördüğüm için gitmiştim. Çok yoğun olduğu için muayeneleri hızlı ve kısa oluyordu. Hamileliğim sırasında korona oldum. Doktora iki gün ısrarla arayarak zor ulaştıktan sonra korona olduğumu, yapmam gereken birşey olup olmadığını sorduğumda ise birde korona oldum diye azar işittim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gülsüm Feyza Kızıltan Diğer

  Hamileliğimi ilk öğrendiğimde çok hevesli ve mutlu şekilde ilk kontrolümü yapmaya dr Gülsüm Feyza’ya gittim. Ultrason muayenesinden sonra bana kalitesiz yumurtamın döllendiğini ve yüksek ihtimalle düşük yapacağımı 3 ay yatmam gerektiğini söyledi. Ancak bunu söyleme tarzı beni çok üzdü. Başka bir doktora gittiğimde ultrasondan yumurtanın kaliteli olup olmadığının belli olmayacağını, durumumun gayet iyi olduğunu ve stres yapmama gerek olmadığını söyledi. Hamileliği bir hastalık olarak görmedim ve hayat rutinime pozitif duygularla devam ettim. 9 ay boyunca hiç bir sıkıntı yaşamadım ve çok şükür geçen ay sağlıklı güzeller güzeli kızımı kucağıma aldım. Kısacası Dr Gülsüm Feyza’dan hiç memnun kalmadım.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasemin Karaman Diğer

  Bana tramvasız doğum yaşattı.kendisine çok dua ettim şu süreçte. Düşünenler sonuna kadar güvenebilşr Yasemin hocaya. Beni yanıltmadı çok şükür. Normal doğumla 30 dakikada bebeğimi kucağıma aldım. Sonrasında da skıntı yaşamadım çok şükür.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasemin Karaman Diğer

  Gebeliğimin 4.ayında güler yüzü ve İlgisi nedeniyle takibimizi Yasemin hocanın yapmasını istemiştim ve sanırım bu süreçte daha doğru bir karar alamazdım.zarif, sabırlı, güler yüzlü ve en önemlisi çok anlayışlı. Gebelik süresince yaşadığım sıkıntılarda doğru teşhis ve tedaviyle beni daima rahatlattı. Doğum geldiğinde gözüm kapalı bir şekilde kendimi de yavrumu da Yasemin hocama emanet etmiştim. Ne kadar şanslıyız ki oğlum bu dünyayı bu kadar güçlü ve güzel yürekli bir kadının kollarında karşıladı.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cevdet Şahin Hareket Bozukluklarında ve Migrende Botulinum Toksin Uygulamaları

  Mükemmel bir insan, alanında çok başarılı bir doktor,sayesinde baş ağrılarımdan kurtuldum,tatlı dili güler yüzü yeter..


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasemin Karaman Diğer

  Van’daysanız gözünüz kapalı gidebileceğiniz işinde uzman, ilgili bir hekim. Bir sorunu fark edip beni erken doğuma yönlendirdi. O olmasaydı bebeğim de ben de hayati tehlikede olacaktık. Doğum sürecindeki yardımlarından ötürü sonsuz minnet duyuyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasemin Karaman Gebelik takibi

  Yasemin hanımı tesadüfen keşfetmiş olmakla birlikte başıma gelen en güzel şeylerden biri olduğunu söyleyebilirim. İlk doğumumda yaşadığım tüm olumsuzluklardan arınıp harika bir doğum yaşattı bana. Karakter olarak da çok beğendiğim ve sevdiğim bir insan. Herkese tavsiye ederim.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gülsüm Feyza Kızıltan Normal (Vajinal) Doğum

  Çok çok iyi bir doktor tatlı dilli alanında uzman doguma kadar bir kaç tane doktor gezdim hepsi sezeryan dedi gulsum hocam beni normal doguma aldi çok memnun kaldım kendisinde çocuğum emziremedim onun için bile yardim etti anlatmaya kelimeler yetmez


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gülsüm Feyza Kızıltan Gebe Takibi

  Muhtesem bir doktor. Ilac yanlisi da degil. Gebelikte gorulen mide yanmasi bacak kramplari vs. problemleri oncelikle ilacsiz halletmeye calisiyor. Aklimdaki sorulari ben sormadan tek tek cevapliyor. Soyledigi hersey cikiyor. Kizim icin daha anne karninda uzun boylu fit bir kiz cocugu olacak dedi. 3bucuk kilo dogmasina ragmen dedigi gibi su an zayif ve uzun boylu. Yogun olmasina ragmen her konuyu tek tek acikliyor.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasemin Karaman Gebelik takibi

  Yasemin hocayla gebeliğimin 5.ayında tanıştık. Çok ilgili ve işinin ehli bi hekim..Gene olsa yasemin hocayı tercih ederdim.24 kasim 2017 de doğumumu gerçekleştirdi. Doğum sorası herhangi bi komplikasyon çok şükür olmadı.van da olan arkadaşlar kesinlikle tercihiniz yasemin hoca olsun.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar