Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Özel Malatya Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalık... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Malatya Hastanesi

Hastane Cad.No:38

Malatya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Malatya Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Malatya Hastanesi Malatya ilinde Hastane Cad.no:38 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nihan Aladağ Diğer

  Nihan beyle 2012 yılında burun estetiği için gittiğimde tanıştık. Rinoplasti ameliyatı için görüştüğümüzde bana önceliğin hava yolu ameliyatı olduğunu anlattı önce rahat bir nefes daha sonra estetik. Daha sonrasında burnumun ameliyat sonrası nasıl olması gerektiğine karar verdik bu süreçte her detayı en ince ayrıntısına kadar anlattı gönül rahatlığıyla ameliyatı oldum ameliyat sonrasıda çok rahat geçti morluklarım yok denecek kadar azdı şuanda çok rahatım öncelikle harika nefes alıyorum uyurken sürekli ağzımdan nefes alıyordum buda boğaz kuruluğu yapıyordu. Estetik kısmı ise okadar doğal olduki çok kimse anlamadı bile. Elinize emeğinize sağlık hocam iyiki sizi tanımışım.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nihan Aladağ Diğer

  Tek kelimeyle muhteşem başarılı bir hoca. Burun operasyonu öncesi ve sonrasına beni hazırladı. İnanılmaz memnun kaldım hocamızdan. Hastanın ne istediğini biliyor. Yılların verdiği bir tecrübeye sahip. Ayrıca çok samimi, içten ve guvenilir. Herşey için çok teşekkür ediyorum. İyi ki hocamızı tanıdım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar