Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Özel Maltepe Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehab... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Maltepe Tıp Merkezi

Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No: 346/D

Maltepe ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Maltepe Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Maltepe Tıp Merkezi İstanbul ilinde Feyzullah Mh. Bağdat Cd. No: 346/D adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayşegül Ünal Diğer

  Merhaba, doktora gitmekten korktuğum için aylardır ihmal ettiğim bir akıntı durumum vardı. Ve bu durum beni psikolojik olarak çok gergin hissettiriyordu. O kadar doktor araştırdım ama Ayşegül Hanım'a gitmeye karar verdim. Çok doğru karar vermişim. Beni çok motive etti ve üzerimden bir yük kalktı desem yeridir. Sizin gibi profesyonel güler yüzlü bir doktor ile tanıştığım için çok memnun oldum. İş hayatınızda başarılar dilerim. Ve herkese tavsiye ederim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ozan Aksu Randevu

  15 yaşındaki oğlumun sırtında çıkan sivilceler nedeniyle Eylül 2021 Maltepe Tıp Merkezine gittik. kendisi antibiyotik ve krem tedavisi verdi. Bir faydası olmadığını görünce 23 Ekim 2021 tarihinde tekrar gittik. Ozan Aksu ikinci aşamada oğluma ağır tedavi sürecini başlatacağını söyledi. Ancak tarafıma bu tedaviyi kabul ettiğime ve yan etkilerini anlattığına dair form imzalattığı halde hiçbir şekilde bilgi vermeyerek farklı sorularımı da yanıtsız bıraktı. Oğlumun FMF hastası olduğunu söylememe rağmen sürekli kullandığı FMF ilacı ile akne tedavisi için vermiş olduğu ilacın etkileşimini kontrol etmedi. Muayenehanede geçirdiğimiz süre 3 dakikayı geçmemiştir. Biz yeterli bilgi ve desteği görmedik. Memnun kalmadık.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Hayrunnisa Şimşek Diğer

  Hayrunnisa Hocamıza öncelikle güler yüzü ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar birçok doktora götürdüğüm çocuğumla özenle iletişim kurdu, bize detaylı şekilde yapılması gerekenleri anlattı ve uyutularak 5 kanal tedavisi, 4 kaplama ve çekim yaptı. Herşey anlattığı gibi oldu, ayrıca anestezi ekibine de çok teşekkür ediyorum, işini özenle yapıyorlar ve çocuğumuzu güvenle emanet ettik :)
  Büyük kızımın da tedavilerine klinikte başladık ve çok memnunuz, herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
  Teşekkürler Hocam :)


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Hayrunnisa Şimşek Diğer

  İnternetten çok araştırarak bulduk Hayrunnisa Hanımı, daha önce kötü diş tecrübeleri olan oğlum için çok fazla tedirgindik fakat Hayrunnisa Hanım tecrübe ve ilgisi ile asla dişçi koltuğuna oturmayan oğlumla çok iyi iletişim kurdu ve muayenesini yaptırdı. İnanın bu bile bizim için çok değerliydi. Uyutularak bütün tedavilerinin nasıl yapılacağı ve bizleri nelerin beklediğini çok detaylı ve ilgiyle anlattı, tabi çocuğumuz anestezi alacağı için korkuyorduk ama gerçekten anlattığından daha rahat bir süreç geçirdik. düzenli kontrollerle bizi takip ediyor ve oğlum artık doktor ablasına koşarak geliyor. Çok teşekkürler her şey için Hayrunnisa Hanım :)


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Hayrunnisa Şimşek Diğer

  Arkadaş tavsiyesi üzerine gittik Hayrunnisa hanıma. Çocuğumun dişlerinde çürükler ve çene yapısında sorun vardı. Doktor hanım gerekli kanal tedavisi, çürük tedavilerini düzenli bir şekilde periyodik olarak işlemlerimizi yaptı. Tedavi sürecinde çok memnun kaldık. Gerek tedavi süreci, gerek hastaya yaklaşımı bizim için önemliydi erken müdahale ile diş kaybından kurtulduk.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Hayrunnisa Şimşek Diğer

  Hayrunnisa hanıma iki çocuğumu hem kontrol hem de tedavi amaçlı götürdüm. 11 yaşımdaki kızıma yaptığı muayene sonucu önerdiği ve uyguladığı koruyucu dolgular ile muhtemel oluşacak çürüklere önlem aldı ve kızımın dişleri şu anda çok sağlıklı. Kontrolü için düzenli olarak Hayrunnisa hanıma götürüyoruz. 9 yaşındaki oğlumun diş tedavisi esnasında bizi yönlendirmesiyle farklı bir birimde tedaviye başladık. Dikkati ve mesleki tecrübesiyle bizi erkenden uyardı ve sayesinde tam zamanında başladığımız tedavilerle oğlumun diş ve çene sağlığı zaman kaybetmeden başlandı. Şayet fark etmeseydi ve bu sıkıntı ileriki yaşlara kadar tedavi edilmeden kalsaydı, oğlum ağız ve diş sağlığı açısından ciddi sıkıntılar çekebilirdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Güler yüzlü, samimi, mesleğinde tecrübeli ve hastasının sağlığını her şeyin önünde tutan yaklaşımıyla herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim Hayrunnisa hanımı.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Doğan Diz Protezleri

  Sayın Dr.Murat Doğan beyefendiyi ,il dışında doktor olan abimin arkadaşlarının tek isim tavsiyesi ile tanıdık.Görüştüğümüz gün annemin diz protez ameliyatı için karar verdik.Yıllardır ileri derecede kireçlenmeden dolayı çok sıkıntı yaşadığı halde, korktuğu için ameliyat olmayan annem doktor beyin detaylı bilgilendirmesi ve güven veren tavrıyla hemen kabul etti.26 .02.2021 de operasyon gerçekleşti.Ve ikinci gün annem yürüteçle koridorları dolaşıyordu .Bugün 6.gün ve evde her türlü ihtiyacını kendi giderebiliyor. Minnettarız.Allaha şükrediyoruz ki ona yöneldik.Hastaya yaklaşımı,güler yüzü,sabah akşam sürekli yanımızda olması ,telefonla her an ulaşılabilir olması,.her türlü kolaylığı sağlaması... Murat Hocam çok teşekkür ederiz hem size hem de operasyonu gerçekleştirdiğiniz hastane personeline.Otel konforunda bir tedavi süreci yaşattınız bize.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayşegül Ünal Diğer

  Ayşegül hanımla normal rutin kontrollerim esnasında yorumlara bakarak tercih ettim . İyiki etmişim mesleğine bu kadar ilgili , önerileri , tedaviyi yönlendirmesi , tavsiyeleri , içtenliği ile çok memnun kaldım . İyiki sizi tercih etmişim .


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Hayrunnisa Şimşek Diğer

  Tavsiye ile Hayrunnisa Hanım'a gittik Allah razı olsun vallahi bayıldıkkk. kanal tedavisi yaptırdık sonuçlardan oldukça memnunuz çok ilgili bir doktor güler yüzlü tüm sorularımıza cevap oldu. İşini düzgün yapan sayılı hekimlerden biri güler yüzlü tüm süreçte yanımızda oldu bende çocuğumda çok memnunuz tüm ebeveynlere tavsiye ederiimmm


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Hayrunnisa Şimşek Diğer

  Kızımın dişinde çürükler vardı bunların tedavisini yaptı.Çocuğum için korkutucu olmasına rağmen Hayrunnisa hanımla bu süreci çok güzel bir şekilde atlattık anlayışlı güler yüzlü gerekli bilgilendirmeyi süreci cok güzel bir şekilde anlattı.Çocuğuma yaklaşımı tavırları çok hoş çok memnun kaldığımız bir hekim.
  Çok teşekkürler her şey için


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar