Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Medinova Hastanesi

Efeler Mahallesi İzmir Bulvarı No:82

09100 , Aydın ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Akdağ Fıtık Ameliyatı

  Neredeyse 1 yıllık çektiğim fıtık şikayetimden Abdullah Bey sayesinde kurtulmuş oldum. Bilgilendirmesi, tecrübesi ve pozitifliği ile bu süreci çok rahat ve kolay atlattığımı düşünüyorum. Çok çekindiğim ve ertelediğim ameliyatı kendisinin olumlu yaklaşımlarıyla karar verip tekrar sağlığıma kavuştum. Ameliyat sonrası ilgisine ve Medinova hastanesi hemşireleri ile destek ekibine çok teşekkür ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kerem Yay Anjiyogram

  Annemin aut damarı tıkalı olması sonucu Dr Kerem YAY tarafından anjiyo yapıldı annem eski sağlığına kavuştu sıcak ve samimi kişiliği işinde ehil olması nedeniyle çok memnun kaldık kendisine çok teşekkür ediyorum iyiki varsın doktorum


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Akdağ Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Merhaba,Bu platformdaki yorumlarım ne kadar değerli olduğunu ameliyat olmam gerektiğini öğrendiğimde anladım.Safra Kesesi ameliyatımı yapan Tüm korkularımdan ve ağrılarımdan beni kurtaran Doktorum Abdullah Akdağ aldığı tüm güzel yorumları sonuna kadar hak ediyor.Anlayışlı sabırlı eli hafif müthiş bir cerrah ve birlikte çalıştığı sekreter hanım çok güleryüzlü sevecen yardımsever Çok doğru bir seçim yapmışım Doktorum Abdullah Akdağ ve tüm ekibine Beni tanımadıkları halde bana güven ve cesaret veren tüm personele sonsuz teşekkürler.Emeğinize sağlık Harikasınız.
  Nazlı Hastanız


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Akdağ Hemoroidde Lastik Band Ligasyonu

  hocam ve sekreteri başta olmak uzer tüm ekibine çok teşekkür ederim bir hafta önce hemoroyuit ve çatla amelyat oldum süreç tamda hocamı dedi şekilde gitti gitmeden çok araştırdım tavsiye üzeri gitim kendisine hiçte pişman olmadım çok ilgilendiler hepsinden Allah razı olsun


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Akdağ Diğer

  Karın ağrısı şikayeti üzerine gittiğim medinova hastanesinde hızlı tahlil ve sonuç sonrası safra kesemde taş olduģu ortaya cıktı.Op. Dr. Abdullah Akdağ ın başarılı ameliyatı sonucu sağlığıma yeniden kavuştum.Gösterdiğiniz ilgi ve alakaya çok teşekürederim. Burdan kendisine ve Medinova hastanesi personeline teşekkür ederim.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Akdağ Diğer

  Karın ağrısı şikayeti üzerine gittiğim medinova hastanesinde hızlı tahlil ve sonuç sonrası iltihaplı apendist olduğum ortaya çıktı. Op. Dr. Abdullah Akdağ ın başarılı ameliyatı sonucu sağlığıma yeniden kavuştum. Burdan kendisine ve Medinova hastanesi personeline teşekkür ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İlhan Özkan Diğer

  Medinova hastanesinde, Sn. Pr. Dr. İlhan ÖZKAN hocamızla çapraz bağ ameliyatım gerçekleşti. Sonrasında 3 gün serviste kaldım. Başta İlhan Hoca ve ekibi olmak üzere;cerrahi servisi çalışanları,destek hizmetleri ve tüm hastane personeline teşekkürlerimi sunarım. Herkes çok güleryüzlü ve yardımseverdi.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Akdağ Laparoskopik Cerrahi

  15.08.2022 tarihinde şiddetli karın ağrısıyla başvuru yaptım. Değerli hocamız ve ekibi sayesinde çok başarılı bir operasyon ile apandisit ameliyatı oldum.Çok şükür sağlığıma kavuştum.Sayın hocamıza, ekibine ve 2. Kat hemşirelerine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.İyiki varsınız.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Akdağ Diğer

  Yaklaşık 8 yıldır çektiğim mide ağrılarımdan doktor beyin teşhisi ve operasyonu neticesinde kurtuldum. Sekreter hanımın güler yüzlü ve sıcak kanlı tutumu ile doktor beyin rahatlatan özgüveni ayrıca takdire şayan.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Akdağ Diğer

  Arkadaşımın göbek fıtığı için gitmiştik kendisine. Ameliyat olmadan önce de sonra da hayati tüm bilgileri eksiksizce bize anlattı.Başta kendisine ve sekreterine canı gönülden teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar