Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (266)

Genel skor

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Diğer

  Dr.Abdullah Bey ve beraber çalıştığı sekreter hanım bugüne kadar gördüğüm en ilgili kişilerdir. Keşke daha önce tanısaydım ve Anal Fistül ameliyatını bekletmeseydim.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Fıtık Ameliyatı

  Kasık fıtığı ameliyatı oldum. Bir aylık süre doldu. Kesi tamamen kapandı. Ameliyat sonrası hiçbir ağrı sızı ve rahatsızlık hissetmedim. Doktorum Genel Cerrah Sayın Abdullah Akdağ Bey' e ameliyatımda göstermiş olduğu özenden dolayı çok memnun oldum. Mesleğini layıkıyla yapan çok iyi bir cerrah, başarılarının devamını diliyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Abdullah hoca ile yolumuz eşimin safra kesesi ameliyatı ile kesişti. Ameliyat sonrası ağrısız sancısız ve iyileşme süreci çok kısa sürdü. Biz çok memnun kaldık

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Yıllar önce göğsümde oluşan kitle nedeniyle tesadüfen gittiğim ve hekimliğine,yalın bir dille yaptığı açıklamalarına saygı duyarak hastahaneden ayrıldığım Abdullah AKDAĞ hocamla yollarımız bu kez,safra kesesi taşlarım nedeniyle,bilinçli bir şekilde hocama gitmeyi tercih etmemle kesişti.Süreç boyunca kendimi emin ellerde ve güvende hissetmemi sağlayan Abdullah hocam,dün öğleden sonra kapalı yöntemle safra kesesi operasyonumu gerçekleştirdi ve bugün sabah yok denecek kadar az bir ağrı ile taburcu oldum.Safra atağı geçirdiğim zamanlarda çektiğim ağrı,ameliyat ağrısının kat be kat fazlasıydı,o kadar konforlu bir operasyon oldu.Hekimlik başarısı herkesin malumu olan Abdullah hocama,açıklayıcılığı ve bu kadar kısa sürede kurtardığı ağrılarım için minnettarım.
  İnsiyatif alma becerileriyle,pratikliğiyle,her daim gülen yüzüyle, hastahaneye gitmenin antipatikliğini hiç eden değerli asistanını anlatmak içinse,apayrı bir başlık gerekir.
  Yolları hep açık, başarıları daim olsun.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Diğer

  Abdullah hocam Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) ameliyatımı harika bir şekilde gerçekleştirdi ameliyat sonrası hiçbir sorun yaşamadım Kendisine ve ekibine iyi çalışmalar diliyorum…

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Annem safra kesesi ameliyatı oldu. Güler yüzüyle ,hastaya olan ilgisiyle ve uyguladığı tedaviden çok memnun kaldık.Herkese tavsiye ederiz

  Ş
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Fıtık Ameliyatı

  SAYGIDEĞER ABDULLAH HOCAM;
  5 Ekim perşembe günü yapmış olduğunuz kasık fıtığı ameliyatı için teşekkür ediyorum. Ayrıca 7 yıl önceki kasık fıtığımla ilgili durumu hatırlayıp bu operasyonla ilişkilendirmeniz çok etkileyiciydi. Gerek sizin gerekse sekreterinizin gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Başarılı hizmetlerlerinizin bir ömür boyu devamını diliyorum.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Diğer

  Merhaba
  Tavsiye ile annemi hemoroid ameliyatı için hocamıza götürdüm. Ameliyat öncesi ve sonrası bilgilendirmeleri çok iyiydi.İyiki de Abdullah hocamıza gitmişiz. Mucize eller bu olsa gerek. Allah razı olsun sizden. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

  Op. Dr. Abdullah Akdağ

  Geçmiş olsun çok teşekkürler

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Fıtık Ameliyatı

  Abdullah hocaya annem fıtık ameliyatı oldu. Tavsiye ederim. Hocam eline sağlık. Çok yakından ilgilendin. Annem koşa sürede ayağa kalktı. Her sorumuza sabırla cevap verdin.

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Akdağ Abdominal Laparoskopi

  Hocam ellerinize sağlık tavsiye üzerine geldim cok başarılı safra kesesi ameliyatı oldum ameliyat olacaklara tereddutsuz tavsiye ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Efeler Mahallesi İzmir Bulvarı No:82, Aydın 09100 Google Haritalar'da göster
SGK

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar