Özel Medıvıa Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet derma... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Medivia Hastanesi Çengelköy

Güzeltepe Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No:15

34680 , Üsküdar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Medıvıa Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Medıvıa Hastanesi İstanbul ilinde Güzeltepe mahallesi Zübeyde Hanım Cad. No:15 34680 Çengelköy Üsküdar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tahsin Turgut Diğer

  Tahsin hoca iyiki var ikis bebeklerimi dogum yaptim 38 gun hastanede kaldilar her aradigimda olumlu seyler soyledi icimi her nebzede rahatlatti. Simdi bebeklerim 4.5 ayliklar ve tahsin hocaya gidiyorum her aradigimda bir sıkıntı oldugunda aninda çözüm odaklı cevaplar veriyor hocam iyiki sizi tanimisiz


  M
  Doktor: Uzm. Dr. Tahsin Turgut Diğer

  Tahsin Bey gercekten mukemmel bir doktor. Yeni dogum yaptigimda kizimi dogar dogmaz aksam doktoru yogun bakima aldi. Sabah hastanenin asil cocuk doktoru tahsin bey geldi ve yogun bakima gerek yoktu diyerek cikartti. Bir cok konuda yardimci oldu. Bunun gibi daha neler. Ilk dogdugundaki onun rahat tavirlari, bizimde sakin kalmamizi sagladi. Su an kizim 1,5 yasinda ve surekli en ufak sorunda kendisine gideriz. Randevulari cok dolu ama aradan hasta aliyor. Cozulemeyen bir sıkıntınız varsa mutlaka Tahsin Bey'e ugramamissiniz, cunku kendisi her sıkıntıya deva ✌ Tesekkur ederiz Tahsin Hocam, Turna ve ailesi size hep minnattar olucaz.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serpil Özen Gebe Takibi

  Canım doktorumuz. Henüz 5 haftalık gebe iken kendisi ile tanıştığım, gebelik sürecini beraber geçirdiğimiz, bir nevi bebeğimizi birlikte büyüttüğümüz, hep güler yüzle karşılayan, güven veren güzel doktorumuz. Gebelik ve doğum sürecimi sayesinde daha bir güzel geçirdim. İyi ki tanımışız Doktorumuzu.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tahsin Turgut

  2 yıl önce oğlumun yeni doğan doktoru oldu ve hala ona devam ediyoruz çok memnunum kendisinden Allah yolunu hep açık etsin.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar