Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Opera Yaşam Hastanesi

Cumhuriyet Mah. 629 Sk. No:16

Antalya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hatice Yasemin Yıldız Diğer

  Teşhis tedavi sonuç bakımından hekim ve hastaneden olumlu sonuç aldim katarakt operasyonu yaptırmıştır.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Celal Çerçi Diğer

  06.10.2022 tarihinde safra kesesi ameliyatı oldum. İki üç kez ameliyat olmaya çalıştım, aksiliklerle karşılaştım olamadım. Hep problemlerle karşılaştım. Rahatsızlığım artık çok artmıştı. Ama sonunda bana güven veren, işini bilen, altın doktorum Doç. Dr. Celal ÇERÇİ'yi buldum. Eli o kadar hafifti ki zor ve açık ameliyat olmasına rağmen tedbir olsun diye bir gün yattım.Bir hafta oldu, işlerime bakabiliyorum. Doktorumun ilgi alakası insanı evinde gibi hissettirmeleri ameliyat öncesi terapi gibiydi. Allah ondan razı olsun.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hatice Yasemin Yıldız Diğer

  2 senedir yanlış teşhis konmuş ve görme problemi yaşadığım gözlerim için Yasemin Hanım’ı tercih ettim. Yasemin Hanım iyi dinleyici ve analizci bir doktor. Anlattıklarımla ve donanımlı teçhizatları ile detaylı muayene etti. Lens ve gözlük numaralarında benim iş ve sosyal yaşantıma göre numaralar belirledi. Hipermetrop çıkmasına rağmen bana gözlük vermek yerine miyop numaralarımda değişiklik yaparak bu sıkıntıdan da beni kurtardı.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Yetkin Turgut Diğer

  Doktor bey 3 ayrı şikayet ile gittim hepsinde de isabetli teşhis ve tedavi yöntemi ile tam şifa aldım. Hatta ilk gidişimde hamile idim küçükken düşme sonucu kalanda kırık oluşmuştu ve müthiş kalça ağrım vardı sadece muayene ile (hekimde şifa vardır hadisi şerifi muktezasinca) tedavi etti o gündür kalça ağrısı çekmiyorum. Herkese öneriyorum.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şakir Bilge Çelik Diğer

  Lise dönemimden beri burnumun köprüsünden ve konkalarin gece uyurken aşırı sismesinden sikayetciydim. Cesaretimi toplayip gittim kendisine. Ameliyat surecinde abartilanin aksine cok fazla bir agri ve aci cekmedim gayet dogal ve nefes alan bir burnum var suan cok memnunum. Teşekkürler kendisine

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şakir Bilge Çelik Diğer

  Burnumdaki kemik eğriliği ve nefes almada zorluk nedeniyle hem estetik açıdan hem de sağlıklı nefes alabilmek amacıyla bir çok doktorla görüştüm ve arkadaşım aracılığıyla hocamızla tanıştım. Fikirlerimi dinledi. Yüzüme uygun burnu beraber seçtik. Güler yüzü ve emeğinden dolayı kendisine teşekkürü borç bilirim. Iyi ki varsınız Hocam.

  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şakir Bilge Çelik Diğer

  Yillardir burun ile ilgili cok ciddi sikintilarim vardi hem sekil hem nefes Alma gibi problemlerim doktor bey esiminde benimde ameliyatlarimizi cok basarili sekilde yapti suan esim ve Ben cok iyi nefes aliyoruz cok memnunuz..oglumuzuda ona emanet ettik gecmeyen Orta kulak iltihabi ve ayrica horlamasi vardi kulak tupu ve geniz eti ameliyati oldu cok sukur, Ilgi ve alakasi hekimligi cok iyidir.. Tanidigim ender insanlardan iyi ki tanimisiz yolumuz kesișmiș..

  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şakir Bilge Çelik Diğer

  Doktor Şakir bey esimin uyku abnesi problemini muhteşem bir sekilde tedavi etti.Allaha şükür tedavisi sonuç verdi.Doktorumuza ne kadar teşekkür etsek azdır.Allah ondan razı olsun İNŞEALLAH.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şakir Bilge Çelik Diğer

  Burun tıkanıklığı ve şekil bozukluğu için başvurdum. Hastalarından gördüğüm üzere çok başarılı bir hekim. Kendisini yakınen takip ediyorum. Yakında ben de ameliyat olacağım.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İlter Güvendik İkili Tarama Testi

  İlter bey gebelik sürecimi takip eden doktorumuz çok memnunuz. Ultrason çok detaylı bir şekilde bakıyor ve fazlasıyla güven veriyor.Aklınıza gelen her soruyu sabırla dinliyor ve aydınlatıyor. Doğru tercih yaptık her şey çok güzel ilerliyor çok teşekkür ederiz ( Ayşegül & Mustafa BAYLAN)

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar