Özel Ren - Tıp İhsaniye Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ren - Tıp İhsaniye Tıp Merkezi

Hacıseyfettin Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:42/A Güven Pasajı

16350 , Bursa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Ren - Tıp İhsaniye Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Ren - Tıp İhsaniye Tıp Merkezi Bursa ilinde Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:42/a Güven Pasajı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

İlk yorumu yazın

Özel Ren - Tıp İhsaniye Tıp Merkezi adlı sağlık profesyonelini ziyaret ettiniz mi? Ne düşündüğünüzü paylaşarak, diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Görüş ekle
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serpil Yılmaz Diğer

  Serpil hanım işinin ehli ve çok dikkatli bir doktor. İlaç kullanımı konusunda da çok özenli ve dengeli. Oğlumuzun kronik kulak iltihabı probleminde bize çok iyi rehberlik yaptı. Kendi alanı dışındaki konularda da takibi ve yönlerdirmeleri çok başarılı. Gereksiz endişelerinizi giderecek kadar tecrübe sahibi, kritik konularda risk almayacak kadar da tedbirli olduğunu düşünüyorum. Kendisine güvenimiz tam. İletişimini değerlendirmem gerekirse de hem anne baba ile hem çocuk ile doktor - hasta ilişkisi sınırlarında çok samimi olduğu kanaatindeyim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serpil Yılmaz Diğer

  Serpil hanım doğum doktorumuzdu.
  2 senedir çocuğumun doktoru kendisinden çok memnunuz . Çok tedbirli ve ilgili bir doktor.Kendisine birşey sorulduğunda gayet açıklayıcı sevgiyle anlatır.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serpil Yılmaz Diğer

  Serpil Hanım doğum yaptığım hastanenin çocuk doktoruydu.Ben de bebeğimin ilk kontrollerini yapmak için geldiğinde kendisiyle tanıştım.Mizacı soğuk, olabilir.Bu beni zerre ilgilendirmez.Yeni doğum yapmış bir bayanın zaten gözü saçma sapan ayrıntılara da takılmaz.Beni üzen evladımın dünyaya geldiği ilk beş günü benim için zehir eden neden ise Serpil Hanımın beni gereksiz yere endişelendirmesidir. Bebeğim 37+0 da dünyaya geldi.İlk birkaç odama gelmesinde bana hiçbir şey söylemedi fakat benimle ilgilenen hemşirelere bu bebek aktif emmiyor.Aktif emdiğini görmeden hastaneden çıkışını vermem demiş.Hemşireler durmadan yanıma gelip bebeği emmesi, beni emzirmem için sürekli zorlamak zorunda kaldılar Dr un tutumundan kaynaklı. Neyse güç bela Dr Hanımı ikna etttik bebeğimin emdiğine(kaldı ki bebeğimi doğumhanede emzirmeye başlamış biriyim) Dr Hanım sabahına 'evet emiyor ama yeterli değil aktif emziremiyorsun, bebeğine günde iki kere mama vereceksin.zaten bebeğin fazla kilo kaybetti' dedi.bu arada bebeğim ilk gün sadece kilosunun %5 ini kaybetti.%10 un üzerinde kaybedince tedbir gerektiğini biliyorum.Biliyorum ama yaşarken teorik bilgiler insana ikna edici gelmeyebiliyor.Birde karşımda Hekim var o doğrusunu biliyordur diye düşünüyoruz ya...Ben bebeğime mama vermek istemediğimi daha sık emzirmek için gayret ederek bu açığı kapatacağımı söyleyince Dr Hanım bana şu cümleyi kurdu.'Bebeklerinize mama vermeyeceğim, mama vermeyeceğim diyorsunuz sonra hasta edip geri getiriyorsunuz' dedi.Benim o an dan itibaren aklımda tek bir şey kaldı.'ben bebeğimi hasta edeceğim, ben emzirmezsem hasta olacak'.Loğusalık psikolojisini yaşayan bilir.Bu tarz bir hitap asla hassasiyet döneminde olan bir bayana, anneye kullanılmaması gerekir.Serpil Hanımın bu kurduğu cümleden ötürü Doğumdan sonraki 5 gün sadece 5 saat uyudum toplamda.Neden? Çünkü uyursam bebeğim hasta olacaktı.Ne yaşadığımın, ne yediğimin, ne evladımın kokusunun hiçbirşeyin tadını alamadım ilk 5 gün.Neyse 5. gün kontrole gittik Serpil Hanıma.Ben ona gitme taraftarı değildim.Fakat eşim 'doğumda muayenesini o yaptı.İlk günle bugün arasındaki farkı o daha iyi gözlemler' dedi'. İstemesemde 5. gün ona kontrole gittik.Bana muayene ederken ne dese beğenirsiniz, ' bebeğine mama vermedin değil mi?' dedi.Ben (doğumdan önceki 2 günde uyuyamamıştım) 7 günlük uykusuzlukla ayakta durmayan çalışan loğusa bir anne olarak aklımdan binlerce şey geçse de hiçbirini yapmayıp ' hayır mama vermedim' dedim.Dr hanımın loğusa psikolojisinden anlamadığı aşikar.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serpil Yılmaz

  Serpil hanım işinin ehli süper bir doktor..çocuklarla diyaloğu oldukça iyi..kendisini çok seviyor ve saygı duyuyorum.Başarılarının devamını diliyorum.DİLEK ÖDEN


  R
  Doktor: Uzm. Dr. Serpil Yılmaz

  Çocuğumun alerjik dönemi çok zor geçti. İşinin ehli teşhiş ve tedavisi mükemmel bir hekim e


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar