Özel Salihli Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 a... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Salihli Hastanesi

Cumhuriyet Mahallesi Menderes Bulvarı No:48

45330 , Manisa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Salihli Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Salihli Hastanesi Manisa ilinde Menderes Bulvarı No:48 Salihli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hakan Duran Diğer

  Hakan Duran hocamız yılların eskitemediği,işinde biricik,mesleki bilgisi engin ve hasta psikolojisini gözeten bir doktordur.Güvenle gidebilirsiniz.Üniversite yıllarımda böbreklerim resmen taş doluydu.Tedavisinden ve ilgisinden çok memnun kalmıştım.Kanalda tıkanıp kalan taşımı küçük bir operasyonla almıştı kendisi. Şimdi yıllar sonra böbreklerimde yine taşım olduğunu başka bir doktordan öğrendim ve hemen aklıma geldi kendisi.Tedavi için ancak ona güvenirim.En yakın zamanda çalacağım kapısını.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hasan Zorlu Normal Randevu

  Hasan bey, alanında oldukça deneyimli bir uzman. Odasına girdiğiniz andan itibaren güleryüzüyle karşılıyor sizi. Kendisinden hem KBB alanında hem de cildimde bulunan akne izlerim ile ilgili destek aldım. Salihli’de böyle bir uzmandan destek aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Atay Özkal

  Bütün kış bronsitten kurtulamayan, o kadar tedaviye ragmen iylesemeyen kızım için en son dayanamayıp doktor degıstirme kararı aldık ve Atay beye göturdük ve iyiki böyle bi karar almısız bir haftada kızım tamamen iylestı ve cok sükur tekrarlamadı bu arada biz bronsit tedavisi gorduk hep ama kızımı atay beye göturdugumde zature oldugunu oğrendim aklimdaki soruları rahatlikla sorabildigim yazdıgı ilacların kullanım seklini eczacıya bırakmayan tek tek anlatan güler yüzlü mükemmel bi doktor kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Atay Özkal

  Atay bey sayesinde bronşitten gazdan en önemlisi de doğuştan kallbimizde 6-7mm vsd miz varmış doğumu öu da yine salihlide başka bi özel hastanede yaptım ve hep sağlıklı denildi ama Atay bey durumu farketmeseydi kim bilir ne zaman öğrenecektik şuan manisa merkezdeyim ve atay beyden sonra başka hiçbir doktora güvenemiyorum hala en ufak bi rahatsızlıkta salihliye gidiyorum.. Keşke bütün yaş gruplarına bakma imkanı olsaydı hep bitkisel ilaçlar verdi hiç bi zaman asık suratlı ve asabi görmedim kendisi herkese tavsiye ediyorum kesinlikle!!!!! Şimdiye kadar gördüğüm en iyi çocuk doktoru Atay Özkal

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Atay Özkal

  2 yaşında bir kızım var ciddi bir rahatsızlık geçirdi birkaç doktora gittikten sonra Atay beye tavsiye üzerine gittik.doğru teşhis ve tedaviyle sağlığına kavuştu.bilgisi ve yaklaşımıyla mükemmel bir doktor kesinlikle tavsiye ederim

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Atay Özkal

  Çocuğumun doğduğu günden beri bütün kontrollerini yapan,bilgili,tecrübeli,güleryüzlü ve şakacı doktorumuz Atay bey herşey için teşekkür ederiz.Bir defa şehir dışına çıktığımız da cocugumuz rahatsızlandı acilen doktora gittik,doktor hanim ilac yazdi kullanmaya basladik çocugumuz durumunda degisiklik olmayinca Atay hocaya ulasip durumu anlattik söylediklerini yaptik ve çok geçmeden sonuç aldık.Tekrar tekrar teşekkür ederiz Sayın doktorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar