Bilgileri düzenle

Özel Sincan Bilgi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Sincan Bilgi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Sincan Bilgi Tıp Merkezi Ankara ilinde Atatürk mahallesi Ankara Cad.no:30 Sincan adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Adres bilgisi

 • Özel Sincan Bilgi Tıp Merkezi

  Atatürk Mah. Ankara Cad. No:30, Sincan

  6936, Ankara,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Melahat Sönmez

  İç Hastalıkları, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Sevgili doktorum canım doktorum.Harika bir doktor psikiyatristten çok psikolog gibi dinledi tavsiyeler verdi.İyiki karşıma çıkmış.hayatımdaki herkese tavsiye ederim ki 3 kişiye tavsiye ettim 2 si muayene oldu ve şimdi mutlular.Yalnız 2 aydır doktoruma ulaşamıyorumiş yerinden sanırım ayrılma durumu varmış bu konudan rahatsızım çünkü ona ulaşmam lazım daha onsuz yola devam edecek gücüm yok.Tedavim harika ilerledi.Tek kelimeyle mükemmel bir doktor.

 • Nizamettin Özdoğan

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Nizmettin Bey Hekimliğiyle bir numara.MEsleki birikimine güvenim sonsuz.Arkadaşlarımın tavsiyesiyle gittim.çok memnun kaldım..Mesleğinde uzman bir insan.Sağlık gibi önemli bir konuda kendisinden destek ve yardım alabildiğim için çok şanslı oldugumu düşünüyorum.

 • Hülya Erdem Ayas

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Allah razı olsun ondan. Tüm yardımları ve oğluma gösterdiği sonsuz anlayıştan çok memnun kaldım.Çocuğumun gözünde sadece bir doktor değil aynı zamanda aileden biri oldu.Eskiden hastalıktan çok doktordan korkan oğlum artık doktor hanımın önerdiği tüm tedavileri uyguluyor hatta ben yorulduğumu söylediğim zaman nabzımı dinlemeye çalışıyor.Eğer bir gün çocuk doktoruna gitmeniz gerekirse doktor hanımı gönül rahatlığıyla öneririm

  • çok memnunum

   2010 da Ankara'ya taşındıktan sonra arkadaşların önerileriyle bulduğumuz doktorumuzdan ,geçen 4 yıl içerisinde çok memnunuz.Oğlumuz bu yıl okula başladı,başka doktorlara gitmek zorunda da kaldık ama hiçbirisi doktorumuzun yerini almadı.Bilgisi,nezaketi ve sevecen ilgisi nedeniyle herzaman tavsiye ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Sultan Pınar Dündar Erenoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Super bi doktor guleryuzlulugu candan olusu insana oyle bi ferahlik weriyorki mukemmel bi insan herkese tavsiye eserim gozum kapalı. Alahin izniyle iki gune dogumumu yapacak simdiden allah razi olsun pinar hanimdan cok tatli sewecen bi bayan boyle doktorlar lazim gercektende

  • çok memnunum

   en azından diğer doktorlara göre çok daha sıcak kanlı ve hastalarıyla güzel ilgileniyor.Ben pınar hanımı keşfedene kadar epey doktor değiştirdim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehdi Çınar

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   mehdi hoca sayesinde 3 kere tekrarlanan fıtık ameliyatım son buldu gerçekten çok iyi bir cerrahi becerisi var aynı zamanda kişilik olarakta muhteşem birisi

  • çok memnunum

   Mehdi Bey tıbbi bilgisinin yanısıra hastaya ve insana yaklaşımından dolayı hayran olduğum çok değerli bir Hekim kendisi için küçük benim için çok büyük bir cerrahi müdahalede bulundu daha önce sonuç alamadığım bir tedavi ve cerrahi müdahaleden kendisi sayesinde sağlığıma kavuşmuş bulunmaktayım.Sağlıkla uyandığım hergün heran kendisini saygı ve sevgiyle anıyorum.Kesinlikle sihirli parmaklara gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz kendinizi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Salim Safa Eke

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Her ne kadar 2 yıllık tedavi sonucu kurtaramadıysak ta 1994-95 yıllarında Ankara Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören oğlum Ertürk için elinden geleni yaptı. O zaman için varlığı bile çok değerli idi. Allah razı olsun. Kendisine başarılar, hastalarına şifa diliyorum. İnşallah allah şifayı ondan verecektir.

  • çok memnunum

   Allah Safa hocamdan razı olsun 2 sene çektiğim tümör illetinden beni 1999 yılında kurtardı.tam 15 senedir protezimde sıkıntı yok şimdiki doktorları bile şaşırtıyor. kesilecek ayağımı kurtardı...hala dün gibi aklımdadır hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at