Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Sincan Bilgi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Sincan Bilgi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Sincan Bilgi Tıp Merkezi Ankara ilinde Atatürk mahallesi Ankara Cad.no:30 Sincan adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Adres bilgisi

 • Özel Sincan Bilgi Tıp Merkezi

  Atatürk Mah. Ankara Cad. No:30, Sincan

  6936, Ankara,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Melahat Sönmez

  İç Hastalıkları, Yrd. Doç. Dr.

  • Sevgili doktorum canım doktorum.Harika bir doktor psikiyatristten çok psikolog gibi dinledi tavsiyeler verdi.İyiki karşıma çıkmış.hayatımdaki herkese tavsiye ederim ki 3 kişiye tavsiye ettim 2 si muayene oldu ve şimdi mutlular.Yalnız 2 aydır doktoruma ulaşamıyorumiş yerinden sanırım ayrılma durumu varmış bu konudan rahatsızım çünkü ona ulaşmam lazım daha onsuz yola devam edecek gücüm yok.Tedavim harika ilerledi.Tek kelimeyle mükemmel bir doktor.


 • Nizamettin Özdoğan

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Doktor Nizmettin Bey Hekimliğiyle bir numara.MEsleki birikimine güvenim sonsuz.Arkadaşlarımın tavsiyesiyle gittim.çok memnun kaldım..Mesleğinde uzman bir insan.Sağlık gibi önemli bir konuda kendisinden destek ve yardım alabildiğim için çok şanslı oldugumu düşünüyorum.


 • Hülya Erdem Ayas

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Allah razı olsun ondan. Tüm yardımları ve oğluma gösterdiği sonsuz anlayıştan çok memnun kaldım.Çocuğumun gözünde sadece bir doktor değil aynı zamanda aileden biri oldu.Eskiden hastalıktan çok doktordan korkan oğlum artık doktor hanımın önerdiği tüm tedavileri uyguluyor hatta ben yorulduğumu söylediğim zaman nabzımı dinlemeye çalışıyor.Eğer bir gün çocuk doktoruna gitmeniz gerekirse doktor hanımı gönül rahatlığıyla öneririm

  • 2010 da Ankara'ya taşındıktan sonra arkadaşların önerileriyle bulduğumuz doktorumuzdan ,geçen 4 yıl içerisinde çok memnunuz.Oğlumuz bu yıl okula başladı,başka doktorlara gitmek zorunda da kaldık ama hiçbirisi doktorumuzun yerini almadı.Bilgisi,nezaketi ve sevecen ilgisi nedeniyle herzaman tavsiye ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at


 • Salim Safa Eke

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Her ne kadar 2 yıllık tedavi sonucu kurtaramadıysak ta 1994-95 yıllarında Ankara Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören oğlum Ertürk için elinden geleni yaptı. O zaman için varlığı bile çok değerli idi. Allah razı olsun. Kendisine başarılar, hastalarına şifa diliyorum. İnşallah allah şifayı ondan verecektir.

  • Allah Safa hocamdan razı olsun 2 sene çektiğim tümör illetinden beni 1999 yılında kurtardı.tam 15 senedir protezimde sıkıntı yok şimdiki doktorları bile şaşırtıyor. kesilecek ayağımı kurtardı...hala dün gibi aklımdadır hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at