Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği

Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru

Bilgileri düzenle

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Ankara ilinde Subayevleri M.şh.makbule S.no:6/a adresinde... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Ankara ilinde Subayevleri M.şh.makbule S.no:6/a adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği

  Subayevleri M. Şh. Makbule S. No:6/A, Keçiören

  6000, Ankara,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İsmail Şengül

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok pozitif ve ilgili bir doktor.

 • Orhan Pekuz

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   VALLA KİM NE DERSE DESİN ORHAN BEY 10 NUMARA BİR İNSAN 4 ÇOCUĞUM VAR DOĞDUKLARINDAN BERİ DEVAMLI ORAYA GÖTÜRDÜM SÜNETLERİNİ DE DR BEY YAPTI ELİ ÇOK YATKIN ÇOCUKLARIMI HİÇ ÜZMEDEN AĞLATMADAN YAPTI GAYETTE MEMNUN OLDUM HALEN DE GİDİYORUM. MUAYENE FİYATI DA ÇOK UYGUN BAZI DOKTORLAR GİBİ 250 - 300 TL PARA İSTEMİYOR YAPTIĞI TEDAVİLER DE GAYET BAŞARILI OLUYOR BİR SORUN OLDUĞU ZAMAN DA TELEFONLA YARDIMCI OLUYOR. HİZMETLERİNDEN DOLAYI DOKTOR BEYE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

  • çok memnunum

   ben kızım doğduktan sonra hep orhan beye götürdüm ve tedavisinden çok memnunum teşhisi ve ilaçlarını çok güzel tedavi ediyor herkese tavsiye ediyorum çocuk dokturu üzerine orhan pekuz beyden başka doktor tanımıyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at