Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği

(13 görüş)
Uzmanları gör

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Ankara ilinde Subayevleri M.şh.makbule S.no:6/a adresinde... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği

Subayevleri M. Şh. Makbule S. No:6/A, Keçiören

6000, Ankara,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Ankara ilinde Subayevleri M.şh.makbule S.no:6/a adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İsmail Şengül

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • K

   Çok pozitif ve ilgili bir doktor.


 • Orhan Pekuz

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • S
   Konum: Özel Subayevleri Çocuk PolikliniğiHizmet: Sünnet

   Bebeğim iki buçuk aylıkken sunnet yaptırdık. Orhan bey işinde çok iyi çok memnun kaldık hiç bir sıkıntı yaşamadık. Tavsiye ederim.

  • Ö
   Konum: Özel Subayevleri Çocuk PolikliniğiHizmet: Genel kontrol

   Çevremde çocuğu olup da tanımayan yok diyebilirim.oğlumu bebekliğinden beri rutin kontrollerini yapan, sünneti de dahil, gözüm kapalı güvenip çocuğumu teslim ettiğim, teşhisine bilgisine güvendiğim bir doktordur.(Bu arada oğlum artık 7 yaşında:))ya bir gün bırakırsa ne yaparız dediğim çok olmuştur.gece gündüz daima bizi rahatlatan süper bir insan.allah orhan hocamı daha uzun yıllar başımızdan eksik etmesin inşallah.şiddetle tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (14) göz at