Hakkımızda

Özel Ümit Vişnelik Hastanesi kadrosunda 1 beslenme uzmanı, 2 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı,1 çocuk cerrahisi, 1 dermatoloji uzmanı,2 diyaliz uzmanı, 1 gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 1 genel cerrahi uzmanı, 1 göğüs hastalıkları uzmanı, 2 göz hastalıkları uzmanı, 1 iç hastalıkları uzmanı, 5 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 kardiyoloji uzmanı,2 kulak burun boğaz uzmanı,1 nöroloji uzmanı, 1 plastik cerrahi uzmanı,1 üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Ümit Vişnelik Hastanesi Eskişehir ilinde Vişnelik mahallesi Şehit Yusuf Turgut sokak No:3 Odunpazarı adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (112)

Genel skor

  D
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ülkü Korkmaz Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Mükemmel bir çocuk doktoru. Bebeğim 1 aylıkken aşırı gaz problemimiz nedeniyle gittiğimizde tanıştık kendisiyle. Kızım 3 aylık olduğunda hasta oldu Ülkü hocam bazı ilaçlar vererek takip etmemizi söyledi. 3-4 günde toparladık. Doğru teşhis eden, doğru yönlendiren ve yol gösteren bir hekim. Bursa da oturmamıza rağmen rutin kontroller için hocamıza geliyoruz. Doktorumuzun yaklaşımından da ilgisinden de bilgisinden de çok memnunuz. İyiki tanışmışız.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hale Moral Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Hale hoca ile ilgili yorumları okuyarak koah hastası babamın muayenesi için gittik. Kendisi babamın önceki yapılan tahlil, solunum testi ve akciğer filmine bakarak babamı ayrıntılı bir şekilde muayene etti. İlk aşamada babamı rahatlatacak tedavi uyguladı babamın oksijen seviyesi 1 haftada normalde beklenen oksijen seviyesine yükseldi sonrasında kontrol muayenesinde de düzenli kullanması gereken ilaçlar hakkında babamın koah hastalığına iyi gelecek yöntemler hakkında tarafımıza detaylı bilgi verdi gerek muayene sırasında gerek telefonda sorduğumuz tüm sorulara güler yüzlü ayrıntılı bir şekilde cevap verdi babamın bundan sonraki doktoru oldu hale hoca iyi ki tanıdık gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz bir hekim kesinlikle tavsiye ederiz.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İbrahim Dolu Diğer

  İbrahim hocamdan Allah razı olsun 3 yıldık çektiğim hemoroit ve makat çatlağı ameliyatı oldum ilk önce biraz çekinmiştim ki çok doktor gezdim. ama ibrahim hocam bana bu konuda ilham vedi diyebilirim güvenerek ameliyat oldum şükürler oldun keşke daha önce olsaydım. sert bir duruşu var ama espirili ve gercekten hastanın yanında olduğunu hiessetiriyor.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hatice Onur Randevu

  Gözümde romatizmam kaynaklı ciddi bir sorun yaşıyormuşum bilmiyordum, Hatice hanım sorunu tespit etti ve hızlı şekilde tedaviye başladı. Güler yüzlü oluşu, samimi tavrı, mesleğindeki bilgi ve becerisiyle beni rahatlattı. İçim rahat bir şekilde ona güvenebildim. Bir göz doktoruna gidecek olsanız inanın ilk kişi olmalı. Çok zor bir zamanımda iyi ki denk gelmişim dediğim birisi,kesinlikle tavsiye ederim.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. İbrahim Dolu Diğer

  İbrahim beye safrakesesi ağrısı şikayetiyle başvurdum. Kontrol ve sonrasındaki tavırları nedeniyle işinde uzman, hastasıyla empati kurabilen ve hastasını rahatlatabilen bir doktor olduğunu düşünüyorum. Operasyon öncesi ve sonrasındaki bilgilendirmeleri çok tatmin ediciydi.Tıbbi geçmişimi gözönünde bulundurarak titiz bir süreç izledi Muayene sırasında beni çok rahatlattı Sorularıma tatmin edici cevaplar verdi. İletişimi oldukça kuvvetli. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hatice Onur Randevu

  Doktor hanım ayrıntılı açıklamalar yaptı ve gözlerimi iyice muayene etti. Sonuçta sol gözüm için 0.25 derece daha yüksek bir numaralı gözlük yazdı. Kesinlikle tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Savaş Çekmen Dermatoloji Randevusu

  Çok memnun kaldım, yüzüm ve boynumdaki siğiller için başka bir randevuya gerek kalmadan, anında müdahalesi için kendisine çok teşekkür ederim. Ben ve siğillerle sorun yaşayan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yurdaer Kaynak Penise Şok Dalga Tedavisi (EDSWT)

  Hocamıza Erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu) ile başvurdum kendisinin özellikle eswt + prp tedavi önerisi ile yaklaşık 1,5 yıldır yaşadığım sorunlardan ilk iki seans olmasına rağmen memnun edici sonuçlar aldım. Hocamızın konu ile ilgili bilgi ve tecrübesiyle birlikte uzun süredir cozemedigim sorunu kısa sürede tamamamen çözeceğini düşünüyorum. Kendisine yardımları için teşekkür ederim

  Op. Dr. Yurdaer Kaynak

  Merhaba,
  İyileşmiş olmanıza çok sevindim. Kendinize iyi bakınız. Sorun olursa beni bilgilendiriniz lütfen.
  Sağlık ve esenlikle,

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ömer Sinan Tandoğdu Göz Muayenesi

  Tip 1 diyabet hastasıyım, göz kontrolü, gözlük derecesi ve retina kontrolü için gittim. Doktor bey detaylı bir şekilde muayene etti. Muayeneden, yaklaşımından çok memnun kaldım. Ciddi birisi, işini de ciddiyetle yapan profesyonel bir doktor. Doktor gibi doktor. Kendisine teşekkür ederim. Gitmek isteyenlere de tavsiye ederim.

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ömer Sinan Tandoğdu Göz Hastalıkları Randevusu

  Op. Dr. Ömer Sinan Tandoğdu hocamıza bugün gözümde çıkan siğil benzeri bir şey için muayeneye gittim. Hemen ilgilendi ve müdahale ile boşalttı. Hiç acı hissetmedim çok ilgiliydi. Her şeyi detaylıca açıkladı. Çok memnun kaldım kendisine teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Vişnelik Mah. Şehit Yusuf Turgut Sokak No:3, Eskişehir 26020
Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM )

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar