Hizmetler

Hakkımızda

Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, diş hekimi kadrosuyla 800 metrekare alanlı yerleşkesinde hizmet vermektedir. Misafirler için otopark alanı bulunmaktadır.

Adres

Özel Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yahyakaptan Mahallesi Şehit Ali İhsan Çakmak Sokak No:46/B Nazer Inn İş Merkezi, Kocaeli 41050
Özel Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği logo
Sigortalar
Diğer (İade), Yapı Kredi Sigorta, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (193)

Genel skor

  Ç
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Pınar Yüce 20'lik Diş Çekimi

  Pınar hocama 20 lik diş çekimi için gittim.inanılmaz derecede korkum vardı fakat muhteşem desteği ve sabrı sayesınde korkularımı yenmemi sağladı ağlayarak oturduğum koltuktan gülerek kalktım iyiki yollarımız kesişmiş.daha sonra kontrole gittiğimde diş temizliği yaptık ve bi kaç işlem için daha gideceğim yıllardır süren korkularımı Pınar hocam sayesinde yendim kendisine ve uzman diş gruba minnettarım

  A
  Doğrulanmış
  Dt. Muharrem Mustafa Güneysel Diş Dolgusu

  Doktorumdan çok memnunum, Yapılması gereken işlemi detaylı anlatımla bilgi verdi.Randevu saati ve süresince işlem sırasında anlatıp psikolojik olarak da rahatlık sağladı.Kanal tedavisi ve dolgu yapıp en son parlatma işlemi ile bitirdi.Sonraki süreçte de ağrı yaşamadım.Şu anda diğer dişlerimle ilgili implant sürecim devam ediyor.Sıkıntısız ilerliyor.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Elif Sarı Diş Hekimi Randevusu

  3 seans da tam 6 dolguyu gayet keyfli bir şekilde tamamladık . Tatlı ve samimi yaklaşımıyla diş koltuğu fobimi aşabildim . Ağrısız sızısız hoş ve hijyenik ortamda tedavimizi tamamladık .

  M
  Doğrulanmış
  Dt. Rüstem Hacıbeyoğlu Tam Ve Parsiyel Protezler

  Rüstem hocam ile babamın diş protezi tedavisi sürecinde tanıştık.Öncelikle işindeki profesyonelliği ,işine hakimiyeti süreç ile ilgili ayrıntılı şekilde bizleri bilgilendirmesi ,samimi yaklaşımı ,bizlere verilen sürede tedavimizin bitmesi kendisini tercih etmemiz ile ne kadar bir karar verdiğimizi anlamış olduk.Diş sorunu yaşayan,tedavi düşünen arkadaşlara samimiyetle tavsiye ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Pınar Yüce 20'lik Diş Çekimi

  Pınar hocanın güler yüzü, hasta ile iletişimi, yaptığı işlemlerdeki hassasiyeti, tedavi sürecine hakimiyetinden çok memnun kaldım. Gömülü 20'lik diş operasyonu, normal diş çekimi tedavi hizmeti gördüm. Kişinin kendisine, tedavi sonrası uygulamaların doğru ve eksiksiz yapılmasına bağlı olmasıyla birlikte doktorun uygulama esnasındaki hassasiyetinin de önemli olduğunu düşünüyorum tedavi bitiminden sonra hiç bir sıkıntım, ağrı ve şişme gibi komplikasyonlar yaşamadım.

  E
  Doğrulanmış
  Dt. Rüstem Hacıbeyoğlu İmplant Uygulamaları ve Farklı Üst Yapı Tercihleri

  Rüstem beyin detaylı açıklamalarıyla, sorunun çözümüne varana dek ilgiyle takip etmesi ve iletişimi oldukça kuvvetli bir hekim. İmplant üstü protezlerimi yaptırdım. Çevremde soranlara direk tavsiye ediyorum, memnuniyetle gidip tedavi olacağınızı temenni ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. İsmail Ergül Endodonti Randevusu

  Çekilecek denilen 2 dişimi kurtardı, işinde çok başarılı ve güvenilir bir hekim

  M
  Doğrulanmış
  Dt. Muharrem Mustafa Güneysel Kök Kanal Tedavisi

  Mustafa beye 2 kanal, 3 kaplama yaptırdım, devam da etmeyi düşünüyorum. Mustafa bey alanında uzman, her şeyi açıklayan,
  aklınızda soru işareti bırakmayan biri. Ayrıca
  çok nazik ve empatik bir insan. Korkarak başladığım tedavimden çok memnun ayrıldım. Herkese de tavsiye ederim.

  K
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. İsmail Ergül Endodonti Randevusu

  İsmail Bey'e kanal tedavim için gittim. Güler yüzlü, eli çok hafif ve hızlı, kanal tedavim sırasında her aşamada bilgi veren bir hekim. Özellikle çok korkan bir hasta olarak kesinlikle kendisini herkese tavsiye ederim.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Pınar Yüce İmplant

  Kendisinden çok memnun kaldım eli çok hafif implant sürecim ağrısız ve sıkıntısız geçti herkese tavsiye ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular