Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Van Lokman Hekim Hastanesi

Cumhuriyet Mah. Zübeydehanım Cad. No:87

Van ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emine Ekici Bulut Diğer

  Gebeliğimin son 2 ayını beraber geçirdik ve benim için bi mutluluktu emine hocamla beraber devam etmek sakin işini bilen Bi doktor doğumumda beraber gerçekleştirdik evinden geldi hemen sagolsun sayesinde normal dogumum ve gebeligim çok şükür iyi geçti tavsiye ederim mutlaka gidin lütfen hersey için kendisine teşekkür ederim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İsmail Gülşen Diğer

  2018 den beri bel fıtığından dolayı İstanbul’da hastane geziyorum. 2 defa İstanbul’da gel fıtığı ameliyat oldum. Tavsiye üzerine İsmail hocayla görüşmeye Vana geldim. İsmail hoca platin önerdi. Ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgi alakası çok güzeldi. Ameliyattan sonra çok iyiyim. Gece rahat uyuyabiliyorum. Allah ondan razı olsun ne muradı varsa Allah ona versin. Herkese İsmail hocayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hatice Eroğlu Diğer

  Gebelik sebebiyle rutin kontroller için her ay muayene oluyordum kendisine.İlk gebeliğim olmasına rağmen merak ettiğim şeyleri zorla çekinerek sordum hep. Sanırım 5 kez gitmişimdir muayeneye. Beşincide bile onun hastası olduğumun, daha önce de gittiğimin farkında değildi. Her gittiğimde kaçıncı gebeliğim olduğunu vs her şeyi tekrar soruyor. Baştan beri içime sinmemesine rağmen doktor değiştirmediğime pişmanım. Doğuma 1 ay kaldı ve kesinlikle doğumu Hatice hanıma yaptırmayacağım.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İsmail Gülşen Diğer

  Annem hipertansiyona bağlı beyin kanaması geçirmişti çok kötüydü biz tam umudumuzu yitirmişken sayenizde annem sağlığına kavuştu ömür boyu size minnet borcumuz var hocam anneme göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size Minnettarım..


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mesut Pekmez Diğer

  Merhabalar yaklasık 1yıl önce Mesut bey kızımın apandısıt (laparaskopik) ameliyatını kapalı yapmıştı cok basarılı gecmıstı memnun kalmıştık aynı zamanda cok ilgili ve alakalıydı bugün kendısıne muayane gıttım yıne aynı sekilde cok ilgiliydi güler yuzlüydü ama Van'dan ayrılacağını belirtti Van icin cok büyük bir kayıp kendisine Van halkına hizmetlerinde dolayı cok teskkür eder başarılarının devamını dilerim..


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mesut Pekmez Diğer

  Merhabalar mesut pekmez hocamıza çok teşekkür ederiz babam dalak amelat oldu dalağını aldı çok başarılı güler yüzlü ilgilenir hastayla


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mesut Pekmez Diğer

  Merhabalar
  26.02.2019 yılında sağ kasığımda ağrı ve şişlik rahatsızlığımdan dolayı Dr.Mesut PEKMEZ’e muayene için başvurdum ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi ameliyatımı başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Doktorumun ilgisi alakası ve güler yüzlülüğü ile şifa ile taburcu edildim. Kendisine minnettar olduğumu iletir teşekkürlerimi sonsuz sunarım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yavuz Yeşilova Diğer

  Ben 18 yaşındayım saçlarımda bariz bir kepeklenme ve saç dökülmesi var doktor beye şikayetlerimi söyledim ve saç kepeklenmesi için ilaçlar yazdı saç dökülmesi içinse daha küçük olduğumu söyledi oysa ki ben şimdiden önlem almak istiyordum benimle olan iletişimi zayıftı dediklerinden neredeyse hiçbir şey anlamadım soru sormaya bile çekindim


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mesut Pekmez Diğer

  Öncelikle ilk kez ameliyat olduğumu belirterek; ameliyat (p.sinüs) öncesinde/sırasında/sonrasında gerek gösterdiği ilgi,alaka gerekse ameliyat ve tedavi sürecindeki tecrübeleri sayesinde çok kolay bir ameliyat geçirdiğimi belirterek Sayın Doktor Mesut Pekmez'e teşekkürlerimi sunarım. Ameliyat sonrası ilk günümden itibaren günlük işlerime döndüm ve rahatça hareket ettim. Güvenilir, kibar ve tecrübeli bir doktor olduğunu gönülden söyleyebilirim.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İsmail Gülşen Diğer

  Prof Dr. İSMAİL GÜLŞEN hocam Isparta ilinde görev yaparken kardeşimi başarılı bir şekilde bel fıtığından ameliyat etmişti. Bir gün yere yığılıp kaldım hareket edemedim 3 yerde bel fıtığı olduğu söylendi.Ispartada yaşayan emekli bir işciyim. Ispartada bir çok hocaya gittim beni ameliyat etmenin riskli olduğu için ameliyatı kabul etmediler. Ben hocamı araştırıp Ispartadan Vana geldiğini duydum. Randevu alıp Vana gittim. Hemen acilen ameliyat kararı aldı. Hiç kimsenin cesaret edemediği operasyonu aynı gün yaptı. Üç yerden fıtığımı ameliyat etti. Şükürler olsun bir gün sonra yürüdüm. Üç gün sonra memleketime döndüm. 1 hafta sonra rahat bir şekilde cuma namazıma gittim. Mütavazi alçak gönüllü yüreğinden davranan hastasına güven veren ismail gülşen hocam bulunmaz bir hocadır. Onun için tam 1500 km gelip Vanda ameliyat oldum Önce Allahın sonra onun sayesinde ameliyatımın 40. günündeyim attığım her adımda kıldığım her namazda ona dua ediyorum. Ömer Akyol


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar