Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve D... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi

Halide Edip Adıvar Cad. No:7 Kanal Mah.

7080 , Antalya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Antalya ilinde Halide Edip Adıvar Cad.no:7 Kanal mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Taner Kılıç Sezeryan Sonrası Normal Doğum

  Saygıdeğer hocamızla geçen yıl tanışma imkanımız oldu. Alanına bu kadar hakim olan tanıdığım tek doktor her yönüyle çok teşekkür ederim. Eşimin psikolojisini bozmadan sağlıklı bir çocuğumuzun olmasına vesile oldu. Özellikle şunu belirtmeliyim ki SSVD sonrası normal doğum yaptırdı. Çok memnunum hastalarının psikolojisinde anlayan ve yardımcı olan bir doktor. Şiddetle tavsiye ederim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz..
  Saygılar.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Taner Kılıç Sezeryan Doğum

  Tavsiye üzerine gebeliğim sürecinde kendisiyle tanışmak nasip oldu. 22 Ocak 2021 de sezaryenle doğum gerçekleşti. Beğfendi, sabırlı, merhametli çok iyi bir insan. Gerek gebelik kontrol muayeneleri, gerek doğum süreci ve sonrası çok ilgiliydi. Ameliyat esnasında ekibi de çok ilgiliydi. İyiki sizi tanımışız Taner Hocam. Önce Allah'a şükrediyor sonrasında size teşekkür ve dua ediyoruz. Allah işinizi rast getirsin inşallah. (Yeliz Özcan ve Ailesi)


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sema Demirbaşoğlu Mülayim Diğer

  Eşimle Muayeneye gittigimizde hic ilgilenmedi. Ultrasona 15 saniye ya bakti ya bakmadi. Hic memnun kalmadik. Yani gebelik ile ilgili hic bilgi vermedi.biz söylemesek kac haftalik olduğunu bile bize soylemedi.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sema Demirbaşoğlu Mülayim Diğer

  Bebek sahibi olmak için kontrol amaçlı gittim ilk defa alttan ultrason muayene yaptırdım tedirgindim devamında da hiç rahat olamadım, daha da gerildim. İletişimimiz uyuşmadı sanırım. Dakik geçti muayene ama ortamımız çok soğuktu. Tecrübeli bir doktor ancak iletişimde sorun yaşadım


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sema Demirbaşoğlu Mülayim Diğer

  Enfeksiyon sebebiyle ziyaret ettim kendisini. Randevum olduğu halde içerde kimse olmadığını odaya girip geç kalıcağımı söyleyince öğrendim.20 dakika boşuna beklediğimle kaldım. Şikayetimi anlatınca ters bir dille beni muayene etti. Tedavi yöntemini detaylıca anlattı fakat daha güleryüzlü anlayışlı olunabilir.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Fuat Şengör Diğer

  Öncelikle ali hocamı çok seviyorum aşırı mütevazı ve çok ilgili bir doktor. Daha öncesinde 2 defa düşük yaptım ve hiç bir doktor sebebini bulamadı ali hoca ile tedaviye başladıktan yaklaşık 15 gun Sonra hamile kaldım ve şuanda 16 aylık bir oglum var .Oglum kalçasında bir kist ile doğdu ve bunuda ilk gören ali hocadır sonuna kadar hastalığı takip etti araştırdı soruşturdu hep yanımızda oldu sağolsun. Aslında söylemek istediğim şu gerçekten çok bilgili bir doktor kendi alanı dışında dâhil her konuda bilgiye sahip zaten ona sonsuz güvendiğim için oğlumu gönül rahatlığıyla doğurdum( çünkü hastalığıyla ilgili tüm doktorlar bizi çok korkuttu)Yine halime olursam yine onu tercih ederim aşırı egosuz ve pozitif.
  Tek bir sıkıntı var randevuları o kadar yoğunki bazen 4 saat bekledigim olmuştu ama hiç off demedim.Size teşekkür ediyorum hocam herşey için.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Fuat Şengör Diğer

  ALİ FUAT BEY, HERŞEYDEN ÖNCE, MÜKEMMEL BİR İNSANDIR. MÜTEVAZIDİR. ONUN INSANLIĞINA HAYRAN KALIRSINIZ. SADECE HASTALARINI DÜŞÜNÜR, KENDİNDEN ÖNCE. DOĞUMUMU KENDİSİNİN HASTANESİNDE YAPTIM, NARKOZUN ETKİSİNDEN KURTULUNCA, İLK ONU GÖRDÜM. BAŞINDA BEKLEMİŞTİ, BEN AYILINCAYA KADAR. DEĞERLI DR. GÜZEL KALPLİ İNSAN. ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. BAŞKA BİR OPERASYON GEÇİRMEK İSTESEM, ONAYINI ALARAK GİDERİM DIYEBİLECEĢİM, TEK DOKTORUM.SLMLAR


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sema Demirbaşoğlu Mülayim Diğer

  O kadar güler yüzlü samimi bir insan ki gerçekten insanın içini rahatlatıyor hiç bir konuda şüphem kalmadı sema hanıma geldiğimden beri şimdiye kadar ona denk gelmediğime pişmanım yani keşke en başından beri onunla başlasaydım kontrollerime son 3 aydır sema hanıma gidiyorum çok memnunum kendisinden Allah nasip ederde bir sıkıntı çıkmazsa doğumuma katılmasını da isterim ❤️❤️


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sema Demirbaşoğlu Mülayim Diğer

  Pcos nedeniyle 5 6 aydır çocuk isteyip pozitif sonuç alamamam nedeniyle sadece evime yakın olması sebebiyle tesadüfen çaldım Sema hanımın kapısını bütün ilgi ve alakasıyla dinledi muayene etti beni gittiğim ilk ay verdiği ilaçlar vitaminler sonrasında hamile olduğumu öğrendim oda çok mutlu oldu bizde bu kadar çabuk sonuç almamıza şuan gebeliğimin yarısındayım ve sık sık gidiyorum yanına herşeyimle o kadar güzel ilgileniyor ki güvende hissettiriyor kendimi hiç başka doktor arayışı düşündürmedi bana birdaha aynı süreçleri yaşasam yine kendisine giderim inşallah onun yıllanmış tecrübesiyle sağlıklı bir Doğum gerçekleştiririz kendisine eşimde bende çok güveniyoruz ve seviyoruz :)


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Fuat Şengör

  Sn ali fuat bey mükemmel bir doktordur gerçekten ben de çok defa gittim abimin çocuğu olmuyordu sonra ali beye görüldükten sonra üçüzleri oldu mutlaka uğrayın ihmal etmeyiniz


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar