Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Samsun Bafra Nafiz Kurt Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uz... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Samsun Bafra Devlet Hastanesi

İshaklı Mah. Mollaosman Sokak

55400 , Samsun ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Samsun Bafra Nafiz Kurt Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Bafra Nafiz Kurt Devlet Hastanesi Samsun ilinde Samsun Cad. Bafra Devlet Hastanesi Bafra adresinde bulunmaktadır. Samsun Bafra Nafiz Kurt Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3625427201 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Emre Karasulu Diğer

  Emre Bey tanıdığım en iyi doktor. Pandemi, ameliyat yoğunluğu vs derken ameliyat tarihi almakta zorlandım ama Emre bey dışında tek bir doktorla görüşmedim bile. 3 yılın sonunda tarih aldım ve ameliyat oldum. Beklediğim için asla pişman değilim. Çok ilgili ve söylenilen kadar iyi bir doktor. Fikirlerimizi önemsiyor henüz tamponlarım çıkmadı ve burnumu net bir şekilde göremedim fakat muhteşem oldugundan eminim. Tereddüt etmeden Emre Beyi tercih edebilirsiniz. Süreci çok iyi yönetiyor ve sürekli iletişim halinde olabiliyorsunuz. Henüz 6 gün oldu ne bir şişliğim ne bir morluğum var verdiği ilaçlar çok işe yarıyor. Ameliyat öncesi ya da sonrası her anı sizinle paylaşıyor yardımcı oluyor. Emeğine sağlık umarım adınızı herkes duyar. Ünü hak eden sayılı doktorlardan. Kendisine minnettarım.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Emre Karasulu Diğer

  Canım doktorum Emre bey :) kendisine 1 sene önce rinoplasti ameliyatı için gitmiştim ben hayatımda bu kadar iyi alakalı bir doktor görmedim. Dünya tatlısı bir insan geçirdiğim ameliyat harikaydı hiç sorun yaşamadık sonrasında da sanki burnumdan et aldırmışım kadar kolaydı mükemmel bir iş çıkardı burnumdan da çok memnunum benden sonra bir kaş arkadaşım da ameliyat oldu ve onlarda çok memnun kaldılar ona ne kadar teşekkür etsem az . Herkese tavsiye ediyorum zaten gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebilirsiniz

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Emre Karasulu Diğer

  Emre hoca çok ilgili bir doktor. Hatta 25 yıllık hayatımda ilk defa böyle ilgili bir doktora şahit oldum:) onun dışında burun ameliyatı (rinoplasti)
  oldum sürecim hiç yorucu geçmedi morluklarım tabi ki oldu beyaz tenli oluşumdan ötürü ama 4. Gün hiç biri kalmadı ve bugün 16. Günüm olmasına rağmen sonuç o kadar güzel ki anlatamam. Her şey için teşekkür ederim

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Emre Karasulu Diğer

  Emre bey.. tanıdığım en mükemmel doktor olabilir merzifondan bafraya burun estetiği olmak için gittim yıllardır araştırıp asla emin olamadığım bu ameliyatta gerek güler yüzü gerek hastasına karşı olan ilgisi ve saygısı sayesinde emin olup olduğum ameliyat.surecin başından sonuna kadar ilgi alaka Güleryüz hassasiyet ne diyebilirim ki umarım en iyi yerlerde görürüz kendisini, tek bir an bile tereddüt etmeden gidebileceğiniz bir hekim

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mahmut Şimşek Diğer

  4 Nisan'da estetik ameliyatı oldum Mahmut beye. Kişilik olarakta çok sevdim kendisini. Gayet ilgili, samimi, mütevazi. Burnumdan da çok memnun kaldım. Estetik ameliyatı ile ilgili çok şüphelerim vardı. Yorum bulamamıştım bununla ilgili. Olacak arkadaşlar için söylüyorum kesinlikle içiniz rahat olsun. Burnumu gayet doğal ve güzel yaptı. Çok teşekkür ederim kendisine. Ameliyatımın 2. Haftasında olduğum halde morluğum kalmadı, hafiften bir şişlik var sadece oda zamanla geçecektir.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Sedat Bulut Eklemiçi Ve Yumuşak Doku Enjeksiyonları(Kortizon Enjeksiyonu)

  Doğuştan kalça çıkığı ameliyatlısıyım artan ağrılarım için gittim Dr. M. Sedat BULUT'a. Kendisinin hastaya karşı yaklaşımı ve tavrı çok iyi. Bu tutumu işini severek yaptığını açıkça gösteriyor. Sağlık sektöründe böyle anlayışlı ve işini severek yapan doktorların olduğunu görmek çok güzel.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mahmut Şimşek Diğer

  Burnumun önceden kırılmasından ve yamuk olmasından dolayı Mahmut Beyin polikliniğine gittim. Ameliyatımı oldum. Aradan tam 1 buçuk ay geçti ve burun estetik ameliyatını hiç beğenmedim. Eski halinden daha kötü oldu. Karşıdan bakıldığındında sol tarafa yatık duruyor. Beğenmedim !

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Emre Karasulu Diğer

  Emre bey öncelikle çok iyi bir insan ve işini en iyi şekilde yapan bir hekim.Bir hafta önce rinoplasti ameliyatı oldum.Morluklarım ve şişliklerim yok denecek kadar az oldu.Bu sürecin en hafif haliyle atlattım diyebilirim.Sizin ne isteğinizi dinleyen sizin görüşlerinize önem veren bir doktor.Kendi beklediğimden bile daha iyi oldu.Burada ne yazsam az gelecek.Kendisine sonsuz teşekkürler ederim.Gözüm kapalı tavsiye edebilirim.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Sedat Bulut Kalça Protezi

  Mustafa Sedat hocamı 15 yıldır tanıyorum ve çevremdeki tüm hasta kişileri yönlendirdim hepside çok memnun. En son 78 yasinda ki annemin kalça protez ameliyatını yaptı Gayet başarılı bir sonuç aldik. Mütevazi kişiliği meslek tecrübesi ve başarısı harika bir hekim.kendisine minnettarım.devlette kalmayı tercih edip bizlerin hayatına hiç bir çıkar gözetmeden dokunan hocama allahim uzun sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah. İyi ki var.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Sedat Bulut Karpal Tünel Ve Sinir Basısı Onarımı

  Bundan 15 gün önce annemin geçmeyen agrıları uyku uyumadığı çok fazla agrısı vardı. Başka hastanelerede götürdük ama sedat hoca kadar hızlı ve çözüm odaklı bakmamıştı. Karpal tünel sendromu tanısıyla. Annemı aldğı amelyttan snra çok hızlı düzelme sağladı.bukadr senedr gitmedgmz doktr kalmamıstı ama o teahıs ve tedvısını tecrbesyle buldu ve çözüme kavuştrdu. Uzun seneler snra ılk defa rahat uyuyor. Ona binlerce kez teşkkr ederiz. Aile gbi görüp bizimle samimi bir şeklde ilglendi ve hemen hemn bütğn hastalryla da aynı şeklde ilglenıyor. Kesnlkle bir ortapedı uzmnı ıstyorsanz terch etmelısınz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar