Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi Samsun ilinde Helvacalı Mahallesi Hastane Caddesi Çarşamba adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi

Helvacalı Mahallesi Hastane Caddesi

55500 , Çarşamba ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi Samsun ilinde Helvacalı Mahallesi Hastane Caddesi Çarşamba adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bilge Karakuzu Düzenli Diğer

  Oğlumda göz çapaklanması sebebiyle BİLGE DÜZENLİ KARAKUZU'ya gittik. Özellikle hastaneye gitmemizin sebebi belki test vs. yapılır düşüncesiydi. Işıkla bile bakmadan anlamayacağımız kısıklıkta bir şeyler söyledi. 1 kez tekrar ettirdik, yine anlamadık damla mı verdiniz diye sorduk eliyle sekreterini işaret etti. Sekreter kod yazan reçete kağıdını verdi bize ve göz damlası olduğunu orada öğrendik. Günde 4 defa dediğini de zor da olsa duyabildik. Normal bir göz damlası zannettiğimiz için saat aralıklarına dikkat etmeden toplamda 3 gün kullanabildik (çocuğumuz 4 yaşında çok zor oluyor). Biz de olabilir geçiyor diye düşündük, nitekim geçmişti ama damlayı bıraktıktan 2 gün sonra sağ gözünde tekrarladı. Bunun üzerine sağlık ocağına gittik ve bize verilen damlanın en güçlü göz antibiyotiği olduğunu öğrendik. Doktorumuz o ilacı sağlık ocağında yazamadıklarını, daha düşük bir ilaç vermenin de bir işe yaramama ihtimali olduğunu söyledi ve devam edin 4 gün daha dedi. BİLGE DÜZENLİ KARAKUZU bize damlanın saat aralığının önemli olduğundan, güçlü bir antibiyotik olduğundan bahsetmemişti. Doktorumuz da düzenli kullanılmadığı için direnç oluşmasından endişelendi şimdi dakikasını şaşırmadan kullanıyoruz. Bizler karı koca sanatla ilgilenen naif insanlarız, bir doktordan beklediğimiz en temel konu bize durumu açıklaması. Özellikle çocuğumuzun bu durum içersinde kalması bizi çok üzdü ve doktorla ilgili başımızdan geçeni başka insanların da görmesi için yazma gereği duydum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. L. Mustafa Özbek Böbrek Taşı Cerrahisi

  İki Böbrek taşı ameliyatı geçirdim.Latif Bey in ilk günden tedavi olup hastaneden ayrılış sürecine kadar çok samimi,ilgili, sıcak olduğunu gördüm..Operasyonlar çok başarılı geçti,süreci çok iyi yönettiği..Kendisine müteşekkirim....


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. L. Mustafa Özbek Diğer

  Sol bobrek nefrektomi rcc geciren annemi kontrol icin göturdugum doktor beyin ilgisinden alakasindan cok memnun kaldik zaten bunlardan bile doktor beyin uzmanligini bilgisini fazlasiyla anlayabiliyorsunuz herkese gönül rahatligiyla onerebilecegimiz bir hekimdir 4 yıl once cok başarılı gecen annemin ameliyatinada girmiş olduğunu kontrolde tesadüf ögrenince bizim icin hekimligi tartişilmaz hale gelmiştir tesekkur ederiz kendisine.

  Op. Dr. L. Mustafa Özbek

  Geçmiş olsun, iyi günler dilerim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin