Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Hakkımızda

Adres bilgisi

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Esentepe Mah. Ertuğrul Cad.

Şanlıurfa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Zeki Tanırcan Diğer

  Depresyon ve OKB hastasıyım doktorum beni TMS tedavisi için zeki beyin ofisine yönlendirdi zeki bey de ilaçlarımın çoğunu kesti TMS tedavisi uyguladı şimdi çok iyiyim Allah hocamdan razı olsun


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Felat Öncel Diğer

  Bugün oğlumun kalcasindan gelen ses için Felat hocama muayene olduk. Oğlum hastane ortaminda cok tedirgin olur.Hem sabrına hem iletişimine hem de detaylı muayenesine hayran kaldık. Allah hep gönlüne göre versin.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İrfan Yalçınkaya Diğer

  Abim uzun bir covid dönemi geçirdi. Bir ay entübe toplam 2 ay yoğun bakım süreci sonrası ciğere ciddi yıpranma vardı. Hastaneden çıktıktan sonra 2 kez px oldu. Ameliyat olması gerektiği söylendi ancak Dr lar ameliyat çok tehlikeli olduğunu söyledi. 3. Px de tavsiye ile İrfan beye gittik. Kendisi gerçekten çok çok başarılı bir doktor. 4 saat süren ameliyat sonrası hasarlı kısım onarıldı. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca ekibinde bulunan genç arkadaşlar da hakikatten geleceğin parlayan yıldızları.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Mevlüt Çeri Diğer

  Gerçekten çok ilgili alakalı ve alanında uzman bir doktor. Diyaliz hastası olan Babamın birçok problemini hemen çözdü. İlgi ve alakası zaten tarif edilmez.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Mehmet Baran Karataş Diğer

  İlgisi alakası mükemmel bir doktor. Anneme yapmış olduğu anjiyo öncesi ve sonrasında bilgilendirmesi yaklaşımı çok güzeldi tedavi sürecinde oldukça ilgili oluşu insana emin ellerde olduğu hissini veriyor. Herşey için çok teşekkürler sayın MEHMET BARAN KARATAŞ


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dkt. Ekrem Çiçek Diğer

  Kekemelik tedavisi için başvurduğum değerli hocama teşekkür ediyorum. Tavsiye ettiği teknikleri uygulamanız halinde değişimi siz de fark edeceksiniz.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Zeki Tanırcan Diğer

  2 yıldan beri yaşadığım ataklar beni hayattan bezdirmişti. Benle beraber ailemde de huzur bırakmamıştım .birçok doktor gezdim verilen ilaçlar bana çok ağır gelmişti bundan dolayı ilaç almaktan korkuyordum. Doktor bir akrabamızın tavsiyesi üzerine Zeki hocanın emniyet caddesindeki yerine gittim Zeki hoca ağır ilaçlarımı kesti bana hafif bir ilaç verdi 3 aydan beri hiç atağım olmadı ailem de çok rahat etti allah onu başımızdan eksik etmesin


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Hakan Öncel Diğer

  Öncelikle Doktor Beyden Allah razı olsun. Babamı kalp yetmezliğine bağlı olarak cigerlerde su toplaması sorunu ile acile yetiştirdik. Son 2 3 ayda
  sürekli tekrarlanan bir olaY haline gelmişti bu durum. Uyguladığı tedavi ve verdiği ilaçlar ile babam baya rahatladı. yaşam kalitesi eski haline yaklaştı.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cumhur Murat Tulay Diğer

  Akciğer sağ üst lobta sınırlı yapıda olmayan kitle tanısı ve cerrahi süresinde can havliyle doktor aramama gerek kalmadan kendisi bu hastayla ilgilenmek istiyorum demiş ve beni bilgilendirmişti. İlk konuşmada verilen ameliyat kararından konuşmalarının verdiği güvenle 1 saat içerisinde ameliyat kararı alıp ne kadar doğru bir karar olduğunu gerek doktorum gerekse ekibiyle olan iletişim ile görmüş oldum. Gerek ameliyat süreci gerek sonrasında büyük bir ameliyatı küçük gibi hissettiren bir cerrah.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Çelik Diğer

  Şanlıurfa M.Akif İnan hastanesine acil bir yumurtalık şişlik ve sancısı şikayeti ile başvurdum ve tesadüfen doktorum oldu.. Ön inceleme sonrası acil müdahale gerektiği doktorum tarafından söylendi ve benim görüşüm alındı. Ben de kabul ettim, çok hızlı bir biçimde ameliyathane hazırlandı ve ameliyat oldum. Sonrasında ameliyat sonrası ziyaretlerle bilgilendirildim. Daha sonrasında da pansuman ve kontroller sonrası taburcu oldum. Hem tavrı hem ilgisi hem de tıbbi becerisi çok üst seviye idi. O şart ve yoğunlukta beklenmedik bir yaklaşımdı. Şaşırmadım dersem yalan olur. Kendisine olan özel teşekkürümü sizlerle paylaşmak istedim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar