Randevu al Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Esentepe Mah. Ertuğrul Cad.

Şanlıurfa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
25 görüş

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dkt. Ekrem Çiçek Diğer

  Kekemelik tedavisi için başvurduğum değerli hocama teşekkür ediyorum. Tavsiye ettiği teknikleri uygulamanız halinde değişimi siz de fark edeceksiniz.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tufan Güneş Diğer

  Ciddi anksiyete nedeniyle Tufan bey e basvurmustum.Verdigi tedaviler sayesinde anksiyetem önemli ölçüde azaldı ve daha sonra online terapiye basladik .Terapi anlamında da kendimi daha iyi ve olumlu yönde hissetmemi ve yaşamami sağladığı için kendisine teşekkür ediyorum bilgisi tedavisi ve hastasına yaklaşımıyla alanında uzman bir doktor ve terapist


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tufan Güneş Diğer

  Tufan hoca online terapide çok ilgili ve anlayışlı biriydi. Söylediğiniz her seyi sizinle yaşıyormuş gibi anlıyordu halden anlayan ve cok anlayışlı bir hoca ben terapisinden cok memnun kaldim onunla online terapiye devam edicem. Onla tanışmadan önce çok mutsuz ve herşeyi kafaya takıyordum onun sayesinde artık hayatımdan daha cok zevk alıyorum yaşadığimin farkina vardım kendime özgüvenim yerine geldi..


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tufan Güneş Diğer

  Hayatimda iyi ki karşılaşmaşim dediğim doktorlardan ilk ve tek insan
  ilgi ve alakasi ile karşıdaki insana güven verip rahatça sorunlarımi sıkıntılarımı dile getirip huzurla ayrıldığım için ordan size çok tsk ederim minnettarım...


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tufan Güneş Diğer

  36 saatlik veya daha uzun süreli uykusuzluk problemim için tavsiye üzerine kendisine danıştım. Verdiği ilaçların ciddi anlamda faydasını gördüm. Önce yüzyüze sonra online olarak görüşmelerimiz devam etti. Fakat planladığım üzere hamile kaldım ve kendi isteğimle tedavimi sonlandırdım. Dr bey sayesinde istediği zaman uyuyup uyuyabilen bir anne adayıyım. Bu yazıyı da aslında kendisine teşekkür etmek için yazıyorum. Bir kez daha teşekkürler doktorum...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tufan Güneş Diğer

  Bir süredir sıkıntılıydım. hiç bir şeye odaklanamıyordum ders çalışamıyordum hiç bir şeyden keyif alamıyordum, mutsuzdum, hep böyle devam eder diye düşünüyordum korkuyordum, ama muayane sırasında doktorumun beni sabırla dinlemesi verdiği güzel tavsiyeler ve ilaçlar ile artık çok daha iyiyim. Ne kadar teşekkür etsem az.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tufan Güneş Diğer

  Sosyal fobim ve depresif ruh halimden dolayı gitmiştim. Beni anlayışla dinledi, çok yardımcı oldu. Verdiği tavsiyeler ve ilacın da etkisiyle sosyal fobimi aştım diyebilirim. İlk defa kendi potansiyelimi görmüş oldum. Artık daha özgüvenli ve pozitifim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tufan Güneş Diğer

  Tufan bey; nereden başlasam bilemedim.. Benim için zor bir süreçte çıktınız karşıma yıllardır kafamın içinde kurduğum kendimi üzdüğüm birçok şeyi sizinle aştım.. Bıkmadan dinlediniz beni derdime ortak oldunuz iyi ki tanımışım sizi dinlediğiniz yanımda olduğunuz için kadar teşekkür etsem az bilginize ilginize sonsuz saygılar


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tufan Güneş Diğer

  Üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim sınav dönemini stres ve kaygılarımdan dolayı bir türlü iyi bi şekilde değerlendiremiyordum bu yüzden de sinirleniyordum, üzülüyordum sonra Tufan Beyle tanıştım onun sayesinde daha rahat daha sakin olmaya başladım kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır iyki Tufan Beyle tanışabilme şansına sahip olmuşum.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tufan Güneş Diğer

  Tufan Bey'le yaşadığım şehirde ilacımı yeniletmek için rastgele bir randevu alarak tanıştım. Çok depresif ve konuşmaya isteksiz bir durumdaydım. Beklentim, ilacımın yenilenmesi ve çıkmaktı. Ancak Tufan Bey oturmamı rica etti ve kısa sorularla öyle doğru noktalara parmak bastı ki depresif halime rağmen konuşmaktan hiç bıkkınlık hissetmeden baştan sona anlattım. Cevaplarımda şeffaf ve açıktım. Daima saygılıydı, hiçbir şeyi yargılamadı; dinledi, anladı ve mimiklerinden ses tonuna kadar çok profesyonel davrandı. En önemlisi de her şeyi tamamiyle olduğu gibi anladı -yanlış anlamaşılma hiç olmadı, alakasız sorular sormadı. Bu yüzden kendimi ifade etmekte hiç zorlanmadım. Neyi neden yaptığım, neyi neden söylediğim, o an hangi epizotta olduğum konusunda öyle doğru tespitler yaptı ve öyle faydalı önerilerde bulundu ki çok memnun kaldım.

  Tufan Bey her türlü hayat felsefesine saygılı, önyargısız, nezaket ve liyakat sahibi bir insan. Tedavi sürecinde hastalarıyla bıkmadan tek tek ilgileniyor ve asla soğukluk hissettirmeden profesyonelliği elden bırakmıyor. Hastanın ihtiyacı olan süre aralığında durumunu takip ediyor, geri dönütleri önemsiyor. En önemlisi gelen kişilerden öğrenecek bir şeyi olduğunu düşünüyor. Asla tepeden bakmıyor.

  Uzun uzun yazdım çünkü ne yapacağımı bilmeden, kaybolmuşken bu tedavi yoluma ışık tuttu ve hayat kalitemin arttı. Çok minnettarım.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar