Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Kayseri Özel Kızılay Hastanesi kadrosunda 4 adet acil servis hekimi, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Türk Kızılay T.T.S.İ.S. Kayseri Hastanesi

Tacettin Veli M.Halit Narince Cd No:5

Kayseri ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kayseri Özel Kızılay Hastanesi kadrosunda 4 adet acil servis hekimi, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, 1 mikrobiyoloji ve 1 biyokimya uzmanı bulunmaktadır.
Kayseri Özel Kızılay Hastanesi Kayseri ilinde Tacettin Veli M.halit Narince Cd No:5 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Metin Ekici Diğer

  Doktor bey annemin triod rahatsızlığı tedavisini gerçekleştirdi bu aşamada vermiş olduğu ilacın faydasını gördük çok şükür gayet ilgili bilgili bi doktor teşekkür ederiz


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kutlay Aytaş Yazanel Diğer

  Sevgili doktorumuz Kutlay hocamla doğuma yaklaşık iki ay kala tanıştık , iyiki değerli doktorumuzu tanımış doğum için birlikte devam etmişiz.Naif ve kibar tavrıyla sakin yapısıyla insanı rahatlatıyor. Sorunsuz ve güzel geçen bir doğum sonrası hızlı bir iyileşme süreci geçirdim. Sezeryan dogum olmasina rağmen hızla toparladım. Kendisine çok teşekkür eder gitmek isteyen herkese tavsiye ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kutlay Aytaş Yazanel Diğer

  İç dudak estetiği için Kutlay Hanımla arkadaşımın tavsiyesi ile görüştüm. Ameliyat sürecinden ve sonucundan çok memnun kaldım. İlgisi ve bilgilendirme süreci son derece iyiydi. Sakin ve tatlı dilli olması ile gerginliğimi aldı. Çok memnun kaldım. Yaptırmak isteyen kişilere Kayseri içinde kesinlikle tavsiye ediyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sevda Uğur Diğer

  Sevda ugur hanıma ve ameliyat ekibine ve kadın dogum bölümündeki tüm çalışan görevini gerçekten layıkıyla yapan herkese çok ama çok teşekkür ederim sevda hanıma son dakka sezeryan ameliyatı olarak geldim takipli hastası olmadığım halde benimle çok güzel ilgilendi çok memnunum Allah razı olsun keşke durumlar dan dolayı ilk günden gelebilseydim bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucagımıza aldık elhamdülillah kayseri de 4. Gebelik boyunca birçok doktor ve farklı hastanelerle muhatap olduk ve hiçbiri kızılay hastanesi ve sevda hanımın üzerine yoktur Ben razı oldum Rabbim de tüm hastane çalışanların dan razı olsun


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammed Sinan Aydın Diğer

  Meme ultrasonu için ve mr yorumlaması için gitmiştim iç ferahlatan yüreğe su serpen konuşması açıklaması ve hasta olarak ilgisi çok memnun etti iyi bir doktor ve iyi bir insan olduğunu düşünüyorum emeğine sağlık


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammed Sinan Aydın Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Karın ağrısı nedeni ile gittim apandisim de sıkıntı çıktı çok şükür iyiyim Sinan hocama çok teşekkür ederim


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Seyfi Akşehirli Genel Cerrahi Randevusu

  Kasık fıtığı ameliyatı oldum başarılı bir şekilde kendisine teşekkür ederim hayatta başarılar diliyorum . Kızılay çalışanlarına çok teşekkür ederim ( köksal akkoyun)


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Metin Ekici Diğer

  Merhaba, halsizlik şikayeti ile 1 ay önce başvurmuş olduğum doktorum Metin Ekici, beni güler yüzle karşıladı, güzelce muayene edip, kan tahlili ve akciğer filmimi istedi, zatürreye yakalandığımı, ciğerimi üşüttüğümü söyledi, hiç farkında değildim. Detaylı muayene ve araştırması ve uzmanlık bilgi ve tecrübesi ile hastalığımı kısa sürede teşhis edip tedavi etti. 7 gün sonra kontrole gelmemi, bu arada kendimi daha kötü hissedersem beklemeden kontrole gelmemi söyledi, süreci takip edeceğini, tavsiyelerini uygularsam rahat atlatacağımı söyledi, çok detaylı tavsiyelerde bulundu. 10 gün sonra çok rahatlamış olarak kontrole gittiğimde hastalığı tamamen atlattığımı müjdeledi. Güvenilir ve işini iyi yapan hocam iyi ki var. Şifa arayan herkese tavsiye ederim. Sağlıklı günler.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Metin Ekici Diğer

  Nefes darlığı için doktorumuza gittim. Doktorum Metin Bey'e muayene esnasında ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. Alerjik astım rahatsızlığım olduğunu söyledi, hastalığımla alakalı birçok faydalı öneride bulundu ve devamlı olarak durumumu takip edeceğini söyledi tekrar tekrar teşekkür ederim doktorumuza.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Metin Ekici Diğer

  Kıymetli doktorumun çok uzun zamandır hastasıyım. Fmf hastalığımı ilk teşhis eden doktordur kendisi kıymetli bilgileri ve nezaketi ile Fmf teşhisimden sonra tedavi için ayrıca rutin kontroller için hep kendisine giderim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar