Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve s... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Elmalıkent Mahallesi, Adem Yavuz Cad. No:1

Ümraniye ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 14 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 18 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 12 adet göz hastalıkları uzmanı, 28 adet iç hastalıkları uzmanı, 16 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 15 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 15 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 14 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Kazım Karabekir mahallesi Ümraniye adresinde bulunmaktadır. İstanbul Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2166321818 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Onur Aydın Diğer

  boyun fıtığı ameliyatı oldum hocama, 1 ay sonra izi bile kalmadı ağrı ertesi gün gitti.İnsan değer veren o kadar işinin arasında üşenmeden anlatan bilgilendiren bi doktor,gecenin 3 de hemşireyi arayıp bilgi almıştı hastam nasıl diye şaşırıp kalmıştım,tessadif koridorda turlarken şahit olmuştum.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkan Elçi Diğer

  Benim 8 düşüğüm oldu sonra yine hamile kaldım 13 .cü haftada rahim ağzına serkılaj yapıldı daha sonra 17.ci haftada tekrar açılma oldu 5 doktor gezdik hepsi bana yüzde 90 düşecek dediler sonra çapada hastanede yattım 1 hafta onlarda bana düşecek dediler sonra kendi isteğimizle hastane den çıkışı yaptık eşimle beraber ümranye hastanesine gittik .saat 21.00 Doktor Erkan Elçi muane etti hemen ikinci serkılaj dedi ikinci serkılajımıda oldum 2 gün hastanede yattım ve 36 . cı haftada doğum yaptım Allah razı olsun size sözler iltifatlar yetmez ..
  ........

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmail Kabak Diğer

  İsmail hocam yaklaşık 2 hafta önce kıl dönmesi ameliyatımı gerçekleştirdi. Gerek ameliyat süresince, gerek ameliyat sonrası ilgi ve alakasıyla, kontroller esnasındaki güçlü iletişimiyle gerçekten hastasına önem veren bir kişiliğe sahip. Sorduğum her soruyu, kafama takılan tüm soru işaretlerini dikkatlice dinleyip sağ olsun ayrıntılı bir şekilde cevabını aktardı. Tüm bunlar yaşanırken ise güler yüzlülüğünü ve içtenliğini hiç eksik bırakmadı. Allah göstermesin eğer bir daha yolum genel cerrahi polikliniğine düşerse ilk önceliğim İsmail hoca olacaktır :)

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Onur Aydın Diğer

  Babamın beyin ameliyatında şeffaf bir şekilde süreç ve hastalıkla ilgili bilgilendirdi. Çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasındaki anlayışlı konuşması durumu açıklaması çok iyiydi. Serdar Bey bizim için bir şans!... Ailece kendisine minettarız..

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Uğur Boylu Diğer

  Kendisi 2017 yılında Ümraniye eğitim araştırma hastanesinde 71 yaşındaki babamın prostat kanseri ameliyatını robotik cihaz ile başarılı bir şekilde gerçekleştirmistir. Kemoterapi ve ışına gerek kalmadan hastaneden çıkışımız sağlanmıştır. Allah'ım ondan bin kere razı olsun. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen babamın hiç bir şikayeti yoktur. Hastaya ve hasta yakınına yaklaşımı çok mütavazidir. Her şeyi açık anlayabilecegimiz şekilde anlatmıştır. Buradan kendisine saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu Çocuk ve Ergen Terapisi

  Duygu Dr enerjisi mükemmel bir doktor.Arkadas referansı ileona basvurduk.Direnc gösteren,kimseyi beğenmeyen inatçı, ergen kızım 1-2 seandan sonra isteyerek ona gitmek istiyor. onu çok sevdik o nereye giderse biz onu arar buluruz artık.yeni başladık seanslara şifa olur issallah.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Doğancı Diğer

  Harika bir insan harika bir dr güleryüzle samimi hareketleriyle hastalarına moral veriyor varis ameliyatı oldum Allah razı olsun çok memnun kaldım.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Onur Aydın Diğer

  Geçen hafta eşimi omurilik den tümör ameliyat I yaptı harika bir doktor çok iyi bir çerrah ilk konuşmasında eşim ameliyatı serdar hocaya olacağım dedi başka birşey demedi derler ya doktora güven çok önemli diye bunu bire bir yaşadım ameliyat çok başarılı geçti herşey yolunda ben çok başarılı bir cerrah olduğunu görmüş oldum bu ilk ameliyat ımızdı serdar hocanın ellerine sağlık diyorum bir ömür duacısı olacağım ayrıca Ümraniye devlet hastanesi beyin çerrahi bölümünde çalışan tüm ekibe teşekkür e ediyorum minnettarız

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu Diğer

  İnsanların rahatlıkla yaptığı bir çok şeyi yapamıyorum. Arkadaş edinmek, birileriyle rahatça konuşmak, birilerinin odağında olmak benim için çok zordu. Her ne kadar yeni gitmeye başlasam bile Duygu doktorun samimiyeti, bana yaklaşma şekli, pozitifliği ile ilk gördüğüm an ona yakın hissettim. Belli başlı doktorlar gibi soğuk değildi. İş yapar gibi değil sevdiği için benimle konuşuyor gibiydi. Gittiğim bir doktorda konuşamamıştım çünkü odağının bende olduğunu hissedememiştim, samimiyetini görememiştim. Ama Duygu doktorun samimiyeti, enerjisi, pozitifliği odaya ilk girdiğimde bile belli oluyordu. Kısacık bir zamanda onun sayesinde daha iyi hissettim. Önceden aklıma geldiğinde bile ağladığım, kötü hissettiğim şeyler artık beni ağlatmıyor. Hayatım boyunca bu ve bundan sonra olacak gelişmeler için Duygu doktora minettar olacağım. Duygu doktoru herkese tavsiye ederim çünkü ondan daha iyi birini tanımıyorum. Duygu doktor en harika doktorlardan. Teşekkür ederim bana o samimiyeti hissettirdiğiniz için, bana verdiğiniz güven için ve iyileşeceğime emin olduğunuz, olduğumuz için. Duygu doktora giden herkesin memnun kalacağına adım kadar eminim. Teşekkürler Duygu doktor, iyi ki seni tanımışım

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu Diğer

  Duygu Hoca da çok memnun kaldım kızımın dikkat dağınıklığı var ki onun sayesinde şu an kızım baya düzeldi herkese tavsiye ediyorum mükemmel bir doktor

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar