Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Yeni Huzur Cerrahi Tıp Merkezi

Ayazma Cad. Ferdağ Sok. No:11

34403 , Kağıthane ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mutlu Terzioğlu Diğer

  Yeni anne baba olmuş bireylere güven veren.cocuk hasta oldugunda dogru teşhisi araştırarak bulan.işini ciddiyetle ve titizlikle yapan bir doktor arıyorsanız mutlu bey dogru kişi.
  8 aylık bebegimi aylık kontrollerine gittiğimde gerekli gördüğü her konuyu detaylıca anlatması hatta biz anneler unutmayalım die not alıp bize vermesi işin en güzel kısmı. Kızım hastayken dogru teşhis ve gerekli ilaçları vermesi işini ciddiyetle yapması 10 üzerinden 10 puan.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ümit Demirci Diğer

  Ümit hocam ümit bu abim nedim bilmiyorum dünya tatlısı bir Dr hemen teşhisi koyar ve tedavi uygular seneler önce ayağımda nasırlar çıktı hemde göz göz ümit abim ailemizin tek doktoru hemen onu aldı ve iyileştirdi tabi ondan önce Dr gittim hic biri geçiremedi annemin babamın kardeş ki erinin kardeslerimin çocukları benim çocuklarıma hepsi ama hepsi ümit abimin ümit hocamın yanına gittik ve halan da gidiyoruz o bizim ailemizin tek doktoru ne Allah ondan bin kez razı olsun gerisi rast gitsin Allah hocamın önünü hep açsın tüm işleri rast gitsin ümit hocama gidecek olan herkeze gözü kapalı bir hoca hiç teredut etmeden gidin muhtis bir hoca tavsiye değil muhakak gidin keşke ümit hocamdan milyon tane olsa sizi ailem olarak cokkkkkkkk seviyoruz annemin tek Dr u

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cihangir Efe Diğer

  10 aydır genital bölgedeki kaşıntı yaşam kalitemi düşürmüştü ki birkaç arkadaşımın tavsiyesiyle gittiğim ve ömrümde görmediğim kadar güler yüzlü, ilgili, samimi bir doktor la karşılaştım. Uyguladığı tedavi ilede bir haftada şikayetim sonlandı.kesinlikle bir kere dahi olsa o pozitifliği almak isteyenlerin gitmesini tavsiye ederim. Ayrıca asistanı hanımefendi de çok naif herşey için çok teşekkür ediyorum..

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mutlu Terzioğlu 3 yaşındaki kızım hastaydı

  Mutlu bey gayet, severek hastalarına yaklaşan, çocuklara insan olarak bakan ve sanki kendi çocuğuymuş gibi ilgilenen mükemmel bir doktor. Lütfen hep böyle kalın hocam. Kızım Ecrin Cemre nin yüksek ateşini indirdi. Milli ailesinden sevgiler, saygılar.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ümit Demirci Güneş yanığı,alerjik reaksiyon

  Ümit Bey’e güneş yanığı için gittim.Allah bin kere razı olsun kendisinden çok ilgili çok güleryüzlü bir doktor.Ümit Bey’den önce 2 doktora gözüktüm ikisi de sadece yanık kremi verip gönderdi oysa benim vücudumda ileri düzeyde kaşınma ve yanma vardı Ümit Bey teşhisini doğru yaptı hemen tedavi başlattı.Çok teşekkür ederim kendisine...

  Hata oluştu, tekrar deneyin