Prof. Dr.

Korhan Taviloğlu

Genel cerrahi

59 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 1 133 profil ziyareti var

6 yıllık tıp eğitimini almak üzere İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’ne giren Taviloğlu, uzmanlığını ise yine aynı fakültenin Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda almıştır. Uzmanlığını… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
59 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • D
  Yer: Taviloğlu ProktolojiHizmet: Fistül Rahatsızlığı

  Kasım 2017’de 14 yaşındaki oğlumun anüs bölgesindeki yanmadan bahsetmesi ile pişik problemi yaşadığını düşünmüştük. Sonrasında artan bir ağrıya dönüştü. Akabinde anüs kenarında içi iltihaplı bir beyazlık oluştu.
  Devlet hastanesinin çocuk cerrahisi bölümüne götürdük. Cerrah anal apse olduğunu ancak bu aşamada drenaja gerek olmadığını söyleyip antibiyotik yazıp bizi geri gönderdi.
  Ancak okuduğum kaynaklarda böyle durumlarda bölgenin süratle drene edilmesi gerektiği belirtiliyordu. Üç gün sonra özel bir hastanenin cerrahi servisinde operasyon yapıldı. Ama maalesef düzelmeyip fistüle dönüştü.
  Yaptığım araştırmalarda tedavisinin ne kadar zor bir hastalık olduğunu dehşetle öğrendim. Günlerce doktor arayışında bulundum. Bu sitedeki hastaların olumlu yorumları beni Korhan Hocam’a yönlendirdi.
  Bu arada çok başarılı bir öğrenci olan oğlumun eğitimi de olumsuz anlamda etkilendi.
  Korhan Hocama ilk karşılaşmamızdan itibaren büyük bir güven duyduk. Muayeneden sonra lazerli fistül ameliyatı ve kolonoskopi önerdi, hemen kabul ettik. Karne tatilinde operasyonu yapıldı, bir gece hastanede kaldıktan sonra taburcu olduk.
  Nekahat döneminde de iletişim halinde idik. Deniz suyu ve bitkisel takviyeleri hocamın dediği gibi harfiyen yerine getirdik. Ameliyattan üç ay sonra mayıs başında Hocam iyleşmenin tamamlandığını, artık vedalaşabileceğimizi söyledi. O anki sevincimizi tarif edemem.
  Korhan Hocam ile yollarımızı kesiştirdiği için Allah’ıma şükrediyor, Hocama saygı ve sevgilerimi sunarım.
  Bu süreçte bizlere desteğini esirgemeyen ekibindeki güzel insanlara; Özgür ve Elif kardeşim ile Ali Abiye çok teşekkür ederim.

  Ben, eşim ve oğlum Hocamızı hep minnetle hatırlayacağız.

 • S
  Yer: başka bir yerHizmet: Anal Fissür

  Sn.Korhan bey'i, internetten fissür rahatsızlığım ile ilgili araştırma yaparken, hakkındaki olumlu yazılar nedeni ile tercih ettim. Bu tür rahatsızlığı olanlara tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz işinde çok profesyonel, hastaya önce insan olarak değer veren çok iyi bir Cerrah.Kendisine ve çalışma ekibine; Özgür bey, Elif Hanım ve Ali bey'e teşekkürler...

 • U

  Sevgili doktorum, güzen insan . Daha önce Ankara' da herkesin bildiği meşhur doktora da ameliyat olmuş ama çözüm alamamıştim.Kronik anal Fissür ve iç hemoroid rahatsızlığım vardı. Korhan hocama muayene olduğumda bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ben ameliyattan çekindiğim için Fissür için botoks olmustum.Korhan hocam botoks ile iyileşme ihtimalinin daha düşük olduğunu da belirtmisti zaten. Sonuç olarak iyilesemedim. Daha sonra kronik anal Fissür ve Thd ameliyatı ile saglima kavusmus durumdayım. Ameliyattan sonra yasanan her gelisme ile yakindan ilgilenmekte, sorulariniza ictenlikle cevap vermektesir.Ameliyatimi yaklaşık 2 yıl önce yapti.Ve cok memnunum.Her zaman Korhan hocama dua ediyorum.Elleri dert görmesin. Kendisine ve değerli ekibine çok teşekkür ediyorum.
  KOD:TURŞU :)
  Trabzon'dan selamlar

 • A
  Yer: başka bir yer

  Merhaba
  Doktorumu internet araştırmaları sonucunda buldum bilgi ve tecrübesiyle nekadar doğru bir seçim yapmış olduğumu farkettim, kısa ve net bilgi vererek herhangi bir endişeye yer vermeden nasıl bir yol izleneceğini anlattı. Ameliyat ve sonresındaki süreci kendisi ve güleryüzlü ekibi sayesinde çok iyi bir şekilde geçirmemi sağladıkları için hepsine çok teşekür ederiyorum.

  Korhan Taviloğlu2018-01-17

  Sayın AT hanım, bizde Taviloğlu Proktoloji ekibi olarak, size sağlıklı günler diliyoruz.

 • A
  Yer: Taviloğlu ProktolojiHizmet: ANAL FİSSÜR & HEMEROİD

  Anal Fissür ve Hemeroid rahatsızlığım nedeniyle çok sıkıntılı günler geçirdiğim bir dönemde arkadaşımın tavsiyesi üzerine Korhan Taviloğlu'na gittim. İyiki de gitmişim.Daha önce gittiğim doktorlar bu sorunumun lazer ile halledilemiyeceğini söylemişlerdi.Korhan hoca muayene ettikten sonra bunun lazer ile halledilebileceğini, hastalığımın durumunun buna uygun olduğunu söyledi.Hocanın konuya hakimiyeti, uzmanlığı ve hastayla olan diyaloğu, yakın ilgisi bana inanılmaz bir güven verdi ve kendimi hocaya emanet ettim. Bugün ameliyatımın üzerinden 4 ay geçmiş durumda ve ben bütün şikayetlerimden kurtulmuş durumdayım. Hocanın ve değerli ekibinin ilk günkü gibi devam eden ilgisi, bu hastalıktan müzdarip olan herkese Taviloğlu Proktolojiyi . tavsiye etmemdeki bir diğer nedendir. Ameliyat sonrasındaki hocanın tavsiye ettiği Bio fedback seanslarınıda ayrıca tavsiye ederim çok yararını gördüm.Sevgili Korhan hocama, değerli ekibi Özgür beye, Elif hanıma ve Ali beye yakın ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.

  Korhan Taviloğlu2018-01-17

  Sayın A.Ş. bey, bizde Taviloğlu Proktoloji ekibi olarak, size sağlıklı günler diliyor ve sevgilerimizi iletiyoruz.

 • Yer: Taviloğlu ProktolojiHizmet: lazerle fistül ameliyatı

  2008 yılında başka bir cerraha fistül ameliyatı olmuştum yedi yıl iyileşmesini bekledim ama ne fayda dahada kötüleşmişti sonra korhan hocayı buldum internetten gidip muayene oldum lazerle ameliyat olacağımı söyledi ve yüzde doksanbeş garanti dedi evet şimdi hiç bir şikayetim kalmadı kendisine ve ekibine burdan cok ama cok teşekür ediyorum

  Korhan Taviloğlu2017-09-19

  İrfan beye çok teşekkürler. Sevincinden olsa gerek, ''yüzde doksanbeş garanti dedi'' şeklinde bir ifade kullanmış. Klasik olarak makat fistülü için lazer tedavisinde % 10-20 tekrarlama (nüks) olasılığı mevcuttur. Ben ''% 95 garanti'' gibi bir ifade asla kullanmama ve bu tür bir ifadenin kullanılmasına da kökten karşıyım zaten.

 • F

  Makat Sarkması ve kabızlık rahatsızlığı ile başvurduğum çok değerli hocama sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kendisi her konuda, hem psikolojik olarak, hem de sağlıksal anlamda tüm hayatımı baştan değiştirdi desem abartmış olmam herhalde. Makat sarkması ameliyatı olduktan sonra en ufak bir sıkıntı dahi yaşamadım, kendisi ve muhteşem asistanları her daim yanımda ve sadece bir telefon uzaklığında oldular, şu anda ameliyatımın üzerinden tam 2 ay geçti ve hem moral olarak hem de bedenen o kadar sağlıklı ve o kadar mutlu bir insanım ki. Tüm hayatım yoluna girdi, iş hayatım, aile hayatım, özel hayatım düzeldi. IBS rahatsızlığım bile bu motivasyonla tamamen sona erdi. Eğer en ufak bir bağırsakla ilgili rahatsızlığınız varsa, sakın ama sakın hocaya başvurmaktan çekinmeyin, korkmayın ve asla ertelemeyin. Ben ertelediğim için hatta çok pişmanım, keşke çok çok daha önceden hocama başvursaymışım. Değil Türkiyede, Dünyada onun üzerine doktor tanımıyorum, siz de zaten araştırma yaparsanız kendisinin ne kadar konusunda uzman ve yetkin bir doktor olduğunu görebilirsiniz. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum, Allah ondan razı olsun. Tekrar yinelemek istiyorum, Eğer bağırsaklarınızla ilgili en ufak bir probleminiz varsa dahi, sakın sakın ertelemeyin ve hemen Prof Dr Korhan Taviloğlu'na başvurun, sağlığınıza ve mutluluğunuza kavuşun.

 • A

  Merhaba. Yıllardır çektiğim, defalarca başka hekimlerce ameliyat olduğum ve artık dayanamadığım anal fistül hastalığım için Korhan beye başvurdum. Kendim de bir hekim olarak gönülden söyleyebilirim ki kendisi gerçekten işini son derece profesyonel yapan saygıdeğer bir insan. Aralık 2016'da ameliyat oldum. Ameliyat sonrası süreçte söylediklerini elimden geldiğince uyguladım. Ameliyat sonrası kontrolü hiç elinden bırakmadı. Son görüşmemizde fistülün tamamen kapandığını kendisinden öğrendim. Anal fistülü olanlar bu hastalığın ne kadar sıkıntı verici bir rahatsızlık olduğunu bilirler. Ben Korhan hocam sayesinde bu hastalıktan kurtuldum. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ederim

 • F

  Degerli Hocam,

  Mesleginizin icraatinda sahsima gostermis oldugunuz ilginiz, alakaniz, basarili operasyonunuz ve tedaviniz sonrasinda sagligima kavustugum icin size minettarim. Allah sizin gibi yuce hekimleri toplumumuzun basindan eksik etmesin. Mesleginizi en iyi sekilde, titizlikle, bilincli ve basarili bir sekilde yaptiginiz icin size sonsuz tesekkur ederim.

  Kadir Atac

 • S

  Sevim ipek (27 10.2016) 20 yıldan bu yana kabızlık çekiyordum,makatımda yanma ve acı vardı.sonunda karar verdim ve çok iyi bir araştıma sonunda Prof.Dr.Korhan Taviloğlu hocamdan randevu aldım.hocamın kontrolü sonunda makatımda kronik anal fissür ve içeride hemoroidler olduğunu söyledi.çare olarakta önce bir kolonoskopi yapıp daha sonra (THD )tekniği ile bu sorunumdan tamamen kurtulacağımı söyledi.Beş yıldızlı otel konforunda bir hastanede ameliyatımı oldum.ilk beş gün ağrılarım çok oldu ama hocamızında dediği gibi her gün acılarım azaldı .tam 20 gün oldu şu an çok çok iyiyim.Korhan hocamızın şifalı ellerine sağlık allahım ona uzun ve sağlıklı ömürler versin.Ekibi şahane hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 • D

  uzun süre araştırıp lazerle olmaz denilen kıl dönmesi tedavisini çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren korhan hocama teşekkür ederim.tedavi işleminden sonra kesinlikle ağrı olmadı ve 2. gün işimin başına döndüm.her hangi bir kesi olmadığı için ne bir dikiş ne de farklı bir iz olmadı. sabah akşam sadece ılık sabunlu su ile o bölgeyi temiz tutmaktan başka bir şey yapmadım. ve şuan 2. ayı geçti tamamen iyileşme kaydedildi. Bu hastalıktan muzdarip olan hastalara bu tedaviyi işinin piri olan korhan hocama başvurmalarını öneririm.

 • T

  Merhabalar, yaklaşık 2 yıl kadar önce basit bir apse ile başlayan ve sonrasında fistüle çeviren bir hastalığa sahip oldum. İlk tetkiki devlet hastanesinde yaptırdım ve doktorun söylediği çok kötü sözleri hala kulaklarımda. Bu hastalıkla başedemeyeceğini sözlerinden hissettim ve bunun konusunda uzman uzun yıllar çalışmış profesyonel bir doktor tarafından yapılması gerektiğini anladım. Uzun süre müdahale ettirmedim ama bu sürede fistül atnalına dönüştü. Bu atnalı fistüller içinde en kötülerinden biri. Bu süre zarfında araştırmalarımda bu konuda en iyi uzmanlardan birinin de Korhan hoca olduğunu öğrendim. Korhan hoca bu fistüle seton ve lazeri beraber uygulamayı önerdi. Yaptırdım ve çok şükür geçti. Seton çok ağrılı bir işlem. Setonu önermem, artık zaten yeni aldığı lazerle yapıyormuş bu işlemi. Setona gerek kalmıyomuş. Kendisine ve ekibine başarılı operasyonları ve çıkan sorunları doğru tesbit edip doğru yöntemler uyguladığı için teşekkür ederim.

 • E

  Yaklaşık 10 senedir tuvaletimi her yaptıkdan sonra sonra elimle yada sert bir yere yaslanıp makatımı içeri sokmaya çalışırdım içeri girince rahatlardım bundan 5 ay önce tuvaletimi yaparken cam kesiği hissi ve haftada 2 yada 3 kez aşırı kanama başlamıştı dr gitmeye korkutuğum için bu acıyla 4 ay savaştım sonra dr gitmeye karar verdim.gittiğim devlet hastanesindeki dr bana sende analfissur var sadece vermiş olduğum kremleri ve fitilleri kullan bir ay içinde ağrıların gecer dedi.ve ben o ilaçları kullandıkdan 3 gün sonra ağrıdan uyuyamamaya ve ağlamaya başladım gece gündüz internette bu konuda en iyi doktor kim araştırmaya başladım ki Allahıma binlerce kez şükrediyorum bana korhan hocayı bulmayı nasip etmiş bütün hasta yorumlarını okudum videolarını izledim randevu aldım bana detaylı bir kontrolden sonra sende makatta yırtık sarkma ve hemoroid var ben kolay kolay ameliyat demem ama senin tek çaren ameliyat dedi ve benim o kadar çok ağrım vardıki hemen ertesi gün ameliyat olmak istiyorum hocam dedim.ertesi gün kolonoskopi ve ameliyat oldum arkadaşlar yemin ederim ne bir ağrı hissettim nede başka bir sey ameliyatdan tam 12 gün sonra ne ağrım kaldı nede bir şikayetim ama çevremdeki insanların başka doktorlara ameliyat oldukdan sonra 2 3 ay ne ağrı çektim demelerini duyduğum için nazar değmesin diye bende ağrı hiç yok diyemedim sizlere tavsiyem eğer böyle bir şikayetiniz varsa benim gibi sakın uzun süreler beklemeyin allah korhan hocamdan binlerce kez razı olsun iyiki varsınız hocam elleriniz dert görmesin inşallah...bir teşekkürümde ekibine ve asistanlarına allah onlardanda razı olsun

 • Z

  iyi bir hekim. ilgili ve güleryüzlü. karın ağrısı nedeniyle başvurmuştur. şu an verdiği tedavi ile şikayetlerim tama yakın iyileşti. teşekkürler

 • F

  2 yıl önce kolonoskopi işlemi beraberinde hemoroid ve anal fissür ameliyatı oldum. Bu senede ablam aynı işlem ve ameliyatı geçirdi. Biz iki kardeşin ameliyatlarını da, Prof. Dr. Korhan Taviloğlu gerçekleştirdi.
  Hocamıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

 • E

  Çocukluk yıllarımdan bu yana süregelen hemeroid rahatsızlığıma, son dört yıl içerisinde ortaya çıkan at nalı fistülü ile 2015 başında makat fissürü rahatsızlığının eklenmesiyle başlayan tedavi arayışım neticesinde gerçekten işinin ehli olduğunu söyleyebileceğim Korhan hocamızla tanıştım. Mayıs ayı başında yapılan tetkik sonucunda kendisinin tabiriyle birbirini tetikleyen üç kardeş adı verilen mevcut rahatsızlıklarım için Hocamız tarafından kolonoskopi, fistül ve fissür operasyonları gerçekleştirildi. Korhan hocanın ve ekibinin ameliyat öncesinde, anında ve sonrasındaki özverili, insancıl ve yardımsever yaklaşımları ameliyatın ve ameliyat sonrası iyileşme sürecinin kolay ve sıkıntısız geçmesini sağladı. Ameliyat öncesinde yaşadığım ağrı ve sıkıntılardan tümüyle kurtulmuş durumdayım. Hocamızın beslenme ve yaşam tarzı ile ilgili yapıcı önerilerini dikkate almak ve uygulamak suretiyle yaşam kalitemin de yükseldiğini hissediyorum. Sonuç olarak; Korhan hocamıza ve ekibine minnettarım, hayatıma katkıları olumlu katkıları nedeniyle teşekkürü bir borç bilirim.

 • T

  29 Haziran 2015 te kolonoskopi akabinde anal fistül ve fissür ameliyatımı gerçekleştiren Say'ın hocam Korhan Taviloğluna ayrıca ekibine aynı zamanda ameliyat öncesi ve sonrası ilgileri sebebi ile binlerce teşekkür ü borç bilirim

 • B

  Sözlerime Allah binlerce kere razı olsun diyerek başlayacağım. Sadece ameliyat olmaktan değil kontrole bile gitmekten son derece korktuğum müzmin Hemeroid hastasıydım. Özellikle müzmin dedim çünkü yaklaşık 35 yıldır hem ciddi bir hemeroid hastasıyım hemde işaret parmağı uzunluğunda fissül varmış ( bunu kontrolde öğrendim ) ve buda son zamanlarda paçalarımdan akan bir kanama yaptı ve bu beni dahada korkuttu. Sn. Hocam'a kontrole gittim durumumun iyi olmadığını ve ameliyat olmam gerektiğini iletti. Bende bütün cesaretimi toplayarak 14.Mayıs.2015 günü ameliyat oldum. Gerek ameliyat öncesi verdiği müthiş bilgiler ve konuya olan hakimiyeti, gerekse ameliyat sonrası müthiş ilgi ve alakaları ile zaten memnun olmamak imkansız oluyor. Ameliyatımın üzerinden yaklaşık 3,5 ay geçti, şimdi kendime sorduğum soru neden bu kadar zaman bu kadar acı ile yaşamayı seçtiğim, şimdi sanki hiç böyle bir hastalık yaşamadım gibi çok mutlu ve rahatım. Herkese tavsiyem; Böyle bir rahatsızlığınız var ise başka hiç bir yeri soruşturmadan direkt kendinizi Korhan beyin güvenli ellerine bırakın. Sn. Korhan Tavilioğlu, Sn. Özgür İşler ve emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • E

  Yaklaşık 5-6 senedir makat çatlağı şikayetim vardı, sürekli erteledim ve tabiki birgün şiddetli ağrı ve şikayeti yaşayınca sorunun ciddi olduğunu düşündüm ve web sayfalarından korhan beyin bu işin uzmanı olduğunu düşündüm hiç durmadan kendisinin muayenehanesini aradım çok değerli ekip arkadaşları ve hemşiresi beni muayenehaneye davet etti muayene oldum ardından operasyonu oldum kendisi için ve ekibi için gerçekten ne söylense azdır. yıllardır çektiğim bu sıkıntıdan botox operasyonu makattaki ufak dış hemoroidin alınması sonucu gerçekten kurtuldum. Teşekürler doktorum

 • E

  Merhaba ben Enver.kırklarelinde yaşıyorum.27 Ocak 2015 tarihinde ilimde özel bir hastanede hemoroid ameliyat-ı oldum.hemoroidim içseydi ve son evresindeydi.cerrahi müdahale Yöntemi'yle ameliyatım oldu.ameliyatımın üzerinden iki ay geçmesine rağmen sıkıntılarım geçmedi.ameliyattan sonra dışkılama problemi ve Makatta daralma sorunu ile karşılaştım.tuvaletimi yapamaz durumdaydım ve hergünüm ızdırap şeklindeydi.ne yaptıysam bir türlü iyileşmedik.daha sonra internette araştırma yaparken Korhan Hocamı buldum.kendisinin proktoloji ve kolerektal cerrahi dalında uzman OLDUĞUNU öğrendim.hemen vakit kaybetmeden kendisinden muayene için randevu aldım.muayene ye gittiğimde beni samimi ve güleryüzlü ekibi karşıladı.gerekli işlemleri yaptıktan sonra Korhan hocama muayene oldum ve bana Makatta daralma problemi sorunum OLDUĞUNU ve bunun da ileri derecede OLDUĞUNU ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi.ben ameliyat için gün aldım hocamdan ameliyattan önce bırtakım tetkıkler ıstendı ve 27 Nisan tarıhınde ameliyatım gerçekleşti.ameliyatımdan sonra hızlı bır Sekılde bana hayatı zından eden dışkılama problemimden kurtuldum.ameliyattan önce ve sonrasında bana ilgilerini ve desteklerini eksik etmeyen ekibine bınlerce kez teşekkür etsem azdır.korhan hocamın Güler yüzü ve tüm içtenliği için çok teşekkür ederim.korhan hocam sayesinde şuan turp gibiyim sağlıklıyım mutluyum.hersey ıcın teşekkür ederım Korhan hocam ve çok değerli ekibi.iyi ki sizleri tanımışım.ALLAH sizlerden Razı olsun.E.K kırklareli

 • C

  slm ben hollandada yaşıyorum 3 ay önce inanılmaz bir makat ağrısıyla karşılaştım tuvalette sanki cam kesiği gibi inanılmaz ağrılarla karşılaştım budaki doktorlara gittiğimde bir halttan anlamadığı için internette korhan hocamla tanıştım ve randovu aldım korhan hocam inanılmaz bir doktor gerçekten insanı çok rahatlatıyor muayenemi oldum ve bana botox tedavisini önerdi ilk başta korkmuştum ama inanın insanın koluna bir iğne yaptırmasından daha basit işlem süresi deseniz 5 saniye diyebilirim işlem sonrası 2 hafta sonra şikayetlerim %75 azaldı ve bana verilen diyet listesini çok güzel uyguladım kısacası acı ekşi baharatlı yemeklerden uzak durdum şuan inanılmaz mutluyum oturarak çalışan bir insan olduğum için anamdan doğmuş gibiyim yani burdan korhan hocam ve güleryüzlü ekibine çok çok teşekürler ayrıca bu siteyide oluşturan ekibede bir teşekür borçluyum.

 • M

  Çin’den mutlu hasta
  İşim gereği Çin’de yaşadığım ve buranın yemeklerine alışamadığım için makat sorunum başlayınca internetten Korhan beyi iki sene boyunca takip ettim. Önce Çin’de ve sonra Türkiye’deki çeşitli doktorlara gittim ve onların ilaçlarını denedim, ama hiçbiri iyi gelmedi. Daha sonra bir Türkiye seyahatim sırasında Korhan hocaya randevu alarak gittim. Kendisi yapılan tüm gastroskopi, kolonoskopi ve filmlerimi gösterdim ve çok ayrıntılı bir muayeneden geçirdikten sonra hoca bana huzursuz bağırsak, basur ve makat çatlaması olduğunu açıkladı ve hiç ağrı vermeden basitçe lazer ile yaktı ve Botoks iğnesi yaptı, bir de ilaçlar verdi. Bugün tam dört ay oldu ve tam olarak sağlığıma kavuştum, hocama Allah kuvvet versin ki hastalarına şifa dağıtmaya devam etsin.

 • K

  Yaklaşık 1994'ten beri süregelen 4. derece kronik iç ve dış basurlarımdan sevgili doktorum sayesinde tamamen kurtulmuş bulunmaktayım. Kendisinin ve Ekibinin gösterdikleri sıcak ilgi için sonsuz teşekkürlerimi bir borç biliyorum.
  Doktorumu gönül rahatlığıyla tüm dostlara tavsiye ederim.

  Tekrar teşekkürler Korhan Bey:)

 • H

  Ben 36 yaşındayım tamı tamına 3,5 senedir çektiğim bir rahatsızlığım vardı, makatımda çözümünü bir türlü bulamadıkları kasılmalar ağrılar ve dışkılama zorluğu vardı büyük abdesimi el yardımı olmadan yapamaz idim, çok pis bir hastalık doktorlardan aldığım cevap makatımda bir şikayetin olmadığı sen bu işi kafana çok takıyorsun dediler bana, ağrı kesiji ve kremlerle bu 3,5 sene geçti internetten prof dr korhan taviloğlu hocaya ulaştım çalışma sahası makat hastaları olduğunu öğrendim 4 ay önce muayene randovusu alarak yanına gittim bende makatta spazm olduğunu bu hastalığa anismus adını verdiklerini söyledi. Ne yalan söyleyim çok şaşırdım çünkü o dakkaya dek hiçbir doktor bana böyle bir şeyden bahsetmedi, bir ölçüm yamamız gerektiğini bu ölçüm sonucu botox yapılabileceğini söyledi. anlattıkları yorumları o kadar güzeldiki insan doktorum bu işte demeden alamıyor. Bana manometri birde balon testi yaptı makat kaslarım kuvvetli olduğunu ve biz bunu 3 doz botoxla çözeceğini söyledi hemen ölçüm akabinde botoxu yaptırdım bir ayın sonunda ilk şikayetim yarı yarıya azaldı kalan aylardada 2 doz botox bitince şikayetlerim neredeyse bitti. hocam güzel bir diyet programı verdi böylelikle büyük abdesimi normal insanlar gibi çok afedersiniz patır patır yapar hale geldim, Sabahları işime giderken her gün korhan hocama dua ediyorum allah ondan razı olsun.

 • A

  2 sene boyunca bana inanılmaz acılar yaşatan, sosyal yaşantımı ciddi ölçüde kısıtlayan kronik anal fissür hastalığından beni kurtaran Hocam. Hastanın kafasındaki tüm soruları yanıtlayan, çok güven veren bir doktor. Ameliyat olmam gerektiğini söyleyince, fazla düşünmeden kolonoskopi+fissür ameliyatımı kendisine yaptırmaya karar verdim. Ameliyat sonrası olabilecek ağrıdan korkanlar için söylüyorum, çatlaktan dolayı çektiğinizin çok çok altında bir şey hissedeceksiniz. Kıyaslanmaz bile. Yanıltıcı yorumlardan ötürü 2 sene boyunca ameliyattan boşuna kaçmış ve kendime çektirmişim.
  Yarım saat kolonoskopi ve yarım saat de fissür ameliyatı sürdü. Ameliyat sonrası çok kolay geçti. Hastanede yatarken inanamıyordum bu kadar acısız olduğuna. Ertesi gün taburcu oldum ve 1 hafta kadar istirahat sonrası işime geri döndüm.
  Bu ve benzeri bir hastalık yaşıyorsanız, Korhan Hoca'dan randevu almanızı öneririm. İnanın o acıyı çektiğinize değmez. Değerli Hocam'a ve her zaman güler yüzlü olan ekibine teşekkür ederim.

 • Y

  ben 45 yaşındayım 3 yıldır fistül hastasıydım ankarada gitmediğim doktor kalmadı ve bu süreçte 5 defa ameliyat oldum boşaltılan apseleri söylemiyorum bile korhan hocamla 5 önce tanıştım o güzel açıklayıcı yorumları inanın insanı işte bu benim doktorum dedirtiyor insana ve güven veriyor, bana lazerle ameliyat edeceğini söyledim ve umut verdi ama ekledi tekrar etme riskinin olabileceğini diğer doktorlar gibi kesin çözeriz demedi. ve ameliyatımı oldum ameliyattan sonra taburcu olurken hiç ağrım olmadı inanamadım 5 ameliyat tecrübe eden bir inasan olarak buna şaşırmam doğaldı, 4 aya yakın akıntım oldu hocam zaten söylemişti iyleşme sürecinde akıntımın olacağını ve şuan insanın poposunda 3 senedir gazlı bezle dolaşması nedemek bilirmisiniz insan şuan iş hayatım ev hayatım o kadar süperki korhan taviloğlu hocama ve muhteşem ekibine çoook teşekürler hayata döndüm.

 • D

  2011 Ocak ayında bebeğim dünyaya yeni gelmişti ve ben fistül hastalığım olduğunu yeni öğrenmiştim.36 haftalık hamile iken perianal abse olarak başlayan rahatsızlığım 1 ay içerisinde fistüle dönüştü ve bu hastalık yüzünden hayatım tam bir kabusa dönüşüverdi. Bebeğimi hiçbir zaman oturarak emziremedim en başta, Daha sonra İzmir ve Manisa üniversite hastanelerinde fistül ameliyatı oldum fakat vücudum operasyon sonrası en fazla 3 ay iyilik hali gösterebiliyordu ve her 3-4 ayda 1 ben yeni bir operasyon geçiriyordum bu şekilde tekrarlayan illet bir hastalık haline dönüşmüştü. Benim talihsizliğim fistülün birçok türü var iken benimkinin iki başlı yani at nalı fistül türü olmasıydı. Bu sebeple gittiğim hiçbir doktor bunun üstesinden gelemedi hiçbiri iyileşmem konusunda umut vermedi umut verenler de kısmi drenajlarla sadece beni 3 ay rahatlatırken kimileri de makat kaslarımın kesilmesinin kaçınılmaz olduğunu bu sebeple ameliyatı yapmak istemediklerini bile açıkça söylediler. Kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim. Bu şekilde 2,5 yıl bu derdi çekmeye devam ettim. Gitmediğim doktor yapmadığım bitkisel tedavi (macun,krem vs) kalmadı.2.5 yıl boyunca da her gün ılık suda oturma banyosu yapmaya devam ediyordum. Bu şekilde 6 defa fitsül ameliyatı oldum her defasında tekrarlamasının sebebi hiçbir doktorun tam olarak yaranın tam kaynağına müdahale edememesiydi çünkü kendilerine güvenmiyorlardı en başta ve seton ameliyatı geçirmemin şart olduğu söylendi. Ancak İzmir'de ve Manisa'da seton yapacak çok az sayıda doktor vardı bunlardan bir profesöre sadece abse drenajı yaptırdım. Ben Allah'a o kadar dualar ettim ki kimin elinde şifa bulacaksam eğer beni o doktorla karşılaştır şeklinde ve nihayet internet aracılığıyla sevgili Korhan Hocamı buldum. Siz okurlar lütfen bu yorumlara inanın ben Korhan Beyin sitesinde geçmişteki hastalarının yazdığı olumlu yazılardan etkilenerek ona ulaşmayı çok istedim. O yazılar bana bir umut olmuştu çünkü. Umarım benim yazdıklarım da sizlere bir kılavuz olur umut olur moral olur. Lütfen bu hastalığı çekiyorsanız kendinizi çaresiz yolun sonuna gelmiş gibi hissetmeyin benim de evimde huzur kalmamıştı, çocuğum gözümün önünde büyürken ben hep acılar çekiyordum ona annelik yapamıyordum, işime gidemiyordum, topluma çıkamıyordum psikolojik tedavi görmeyi düşünüp o konuda da destek aldığım zamanlar oldu, ilaçlar kullandım bebeğim olmasa intiharı bile düşünürdüm belki, o derece illet bir şey bu hastalık biliyorsunuz Ama Korhan Hocam sayesinde dünyaya yeniden doğmuş gibiyim şuan. Lütfen siz de bu derdi çekiyorsanız eğer, hiç düşünmeden başka doktorlarda zaman harcayıp bedeninizin zarar görmesine ve daha fazla acı çekmenize izin vermeyin ben Korhan Hocayı bulduğum gün kurtuldum bu dertten. Çok komplike bir fistülüm olmasına rağmen ilk görüştüğümüz gün muayenehanesinde “Bu iş benim işim ben bu operasyonu yaparım her ameliyatta olduğu gibi elbette risk var bu da benim için %3 demişti” bu cümlesi bile bize yetmişti. Kendine olan güveni ne kadar üstün bir deneyime sahip olduğunu zaten bize o anda göstermişti ve hiçbir doktor bu kadar emin bir şekilde yaklaşmamıştı bize o ana denk, oysa o gün ilk defa birisi bize umuttan bahsediyordu daha o ameliyatı olmadan bile hissettiğim güveni, içime doğan huzuru size anlatamam İlk defa birisi bana çaresiz değilsin diyordu çünkü ve kimisi vardır yaparım yaparım şeklinde yüksekten atar ya bu öyle bir şey değil tabi, yüzlerce defa bu ameliyatı yapmış ne hastaları iyi etmiş bir uzman profesör duruyordu karşımızda Ve en başta güler yüzü ve üslubu ne kadar mükemmel bir kişilik olduğunu gösteriyordu zaten. Sonrasında seton ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleşti ve 7-8 ay gibi uzun bir süre çok rahattım bitti derken vücut yeniden üretti tam olarak yaram kurumadı sonra 2.ameliyatımı oldum Korhan Hoca yine seton yaptı fakat o da tekrarladı komplike fistül olması sebebiyle tek seferde hallolmadı ama umudumu hiç kaybetmedim tekrarlaması beni elbette üzdü doktoruma olan güvenimi hiç kaybetmedim ameliyatlar elbette beni rahatlatmıştı çünkü hissettiğim ağrılar eskiyle kıyaslanamazdı ara ara doluluk hissi yaşıyordum bu şekilde de 1 yıl geçti ama Korhan Hoca mükemmeliyetçi bir insan bu işi bitirmeyi istiyordu artık o da vazgeçmedi ve son olarak 2013 Eylül ayında Türkiye'de sınırlı sayıda kişide ya da kuruluşta mevcut olan lazer teknolojisini Türkiye'ye getirerek bize bu yöntemi önerdi. Ve tüm fitsülü lazerle yakarak olaya da son noktayı koydu. Üstelik setona göre çok daha konforlu bir operasyondu benim için toparlanma süreci çok daha hızlı oldu yanma batma vs dışında ameliyat sonrası doluluk gibi hiçbir şikâyetim de şuana kadar olmadı. Ve şuan operasyonun üzerinden tam olarak 16 ay geride kaldı ve süper bir sene geçirdim Her şeyin bittiğini görebiliyordum ancak emin olmak için geçenlerde son kontrolüme gittiğimde fistül namına hiçbir rahatsızlığımın kalmadığını öğrendik kendisinden. Bugüne beni getiren siz değerli Hocam inanın önünüzde saygıyla eğilmek isterdim. Sizin sayenizde kızım büyümeden anlamadan bilmeden ben bu dertten kurtuldum. Allah sizden razı olsun. Bugünümüze şükürler olsun. Rabbim sizin gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin. Ben ve Tüm ailem bir ömür boyu sizin duacınız olacağız lütfen bunu bilin. Haftaya kızımın 4.yaşgününü kutlayacağız tam 4 yıl önce başlayan bu rahatsızlıktan kurtulmuş olmanın mutluluğunu da kutluyoruz dolayısıyla.:)Bu mutluğu size anlatamam. Emeklerinizin karşılığı kazandığınız her bir kuruş sonuna kadar helal size rabbim bu derdi çeken herkesi sizinle karşılaştırsın inşallah. Size ve en az sizin kadar değerli, güler yüzlü ekibinize en baştan beri göstermiş olduğunuz özveri, ilgi, alaka, samimiyetiniz için sonsuz teşekkürler sevgiler saygılar

 • T

  Makattan kan gelme problemim vardı. Kanser olduğumu zannetmiştim. İnternet vasıtasıyla Korhan Hoca'ya ulaştım. Randevu aldım. Muayene etti. Hemoroid olduğunu söyledi. Her ihtimale karşı kolonoskopi yaparsak kafamızda soru işareti kalmaz netleştirmiş oluruz dedi. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti. Kolonoskopi yapıldı ve çok şükür temiz çıktı. Gerçekten güleryüzlü ve işinin ehli bir doktor. Teşekkürler Korhan Tavlioğlu

 • M

  makatta çatlak ve hemoroid problemim vardı ve 6 sene önce başka bir doktora amiliyat olmustum ancak yine tekrarladı.bir inceki ameliyatımda ameliyat sonrası çok ağrılı gectiği için tekrar ameliyat olmaktan korkuyordum. Ancak ağrılar dayanılmaz hale gelince internetteki süper yorumlar karşısında korhan hocaya muayene oldum ve ameliyat önerdi ki korkan hoca ameliyata son olasılık olarak bakar. Ameliyatım başarılı gecti ameliyat sonrası da ağrılı olmadı yani hastayken daha fazla ağrı çekiyordum ve bu ağrılar onun yanında solda sıfır kalıyordu. ameliyattan sonra 2 hafta sonra işe başladım. Onun öncesinde de evin içinde ve dışarda kısa yürüyüşler yapabiliyordum asla yatarak bir ameliyat sonrası geçirmedim.Kesinlikle böyle bir sorununuz varsa çözümü başka yerde aramayın derim. Burdan Korkan Taviloğluna çok teşekkür ediyorum.

  F.Ö

Hakkımda

Hakkımda

 • 6 yıllık tıp eğitimini almak üzere İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’ne giren Taviloğlu, uzmanlığını ise yine aynı fakültenin Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda almıştır. Uzmanlığını aldıktan sonra yine aynı fakülte ve aynı anabilim dalında doçentlik ve profesörlük ünvanlarını almıştır.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2002
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 1996
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1991
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1986
daha fazla

Yayınlar

 • KOLOREKTAL HASTALIKLAR ve PROKTOLOJİ 2016 kitabı
 • HUZURLU BAĞIRSAK 2016 kitabı

Bilinen Diller

 • İngilizce
 • Almanca

Deneyimler

 • Taviloğlu Proktoloji 2012 - İstanbul Tıp Fakültesi 1987-2009 Prof. Dr.

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Rahmetli dedemin ülkemizin ilk cerrahlarından olması nedeniyle Tıp Fakültesi'ne giriş amacım cerrah olmaktı.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Aşırı özveri gerektirmesi Tıp mesleğinin en önemli zorluğudur. Zorluğu eğitim dönemi ile başlar ve meslek hayatına atıldıktan sonra mecburi hizmet, uygun kadro bulma vb. güçlüklerle devam eder.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

İşimizin sürekli yenilenen ve dinamik bir yapıda olması, değişik yaş ve sosyolojik gruplardaki kişilerle sürekli iletişim içinde olunabilmesi ve insanları ileri derecede mutlu etme olanağını sunması bence çok önemli.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

31 yıllık meslek yaşantımda her görevin ayrı bir yeri, zevki ve deneyimi olmuştur. Bu nedenden ötürü özel bir vaka veya olay paylaşabilmem biraz zor.

Videolar

Makat çatlağı için Botoks tedavisi
Makat çatlağı için botoks tedavisi
Hemoroid için boğma tedavisi - uygulamalı
Hemoroid için boğma tedavisi - uygulamalı
Kıl dönmesinin ameliyatsız lazer ile tedavisi - Canlı
Kıl dönmesinin ameliyatsız lazer ile tedavisi - canlı
Lazerle Makat Fistülü Ameliyatı
Lazerle makat fistülü ameliyatı
Starr ameliyatı (kabızlık ve makat sarkması için)
Starr ameliyatı (kabızlık ve makat sarkması için)
Kolonoskopi İşlemi
Kolonoskopi işlemi
Hemoroid İçin Boğma Tedavisi (Bant Ligasyon)
Hemoroid için boğma tedavisi (bant ligasyon)
Hemoroid infrared
Hemoroid infrared
Kolonoskopi Nedir?
Kolonoskopi nedir?
Makat Ağrısı
Makat ağrısı
Makat Çatlağında Botoksun Başarı Oranı
Makat çatlağında botoksun başarı oranı
Siğillerin (Kondilom) Alınması
Siğillerin (kondilom) alınması
Kabızlık İçin Biofeedback
Kabızlık için biofeedback
Kabızlık Ameliyatı Nedir?
Kabızlık ameliyatı nedir?
Basur Nasıl Önlenir?
Basur nasıl önlenir?
Makat Fistülü Nedir?
Makat fistülü nedir?
Seton Tekniğiyle Makat Fistülü Ameliyatı
Seton tekniğiyle makat fistülü ameliyatı
Makat Fistülü Tedavisi
Makat fistülü tedavisi
Cine5: Kıl Dönmesi
Cine5: kıl dönmesi
HTV: Bağırsak Kanseri
Htv: bağırsak kanseri
Hemoroid TV Programları
Hemoroid tv programları
Hemoroid için Longo Ameliyatı
Hemoroid için longo ameliyatı
Cine5: Hemoroid ve Tedavisi
Cine5: hemoroid ve tedavisi
Cine5: Makat Yırtığı Tedavisi
Cine5: makat yırtığı tedavisi
Rektum Kanseri
Rektum kanseri
Basur için Longo ameliyatı
Basur için longo ameliyatı
Laparoskopik Cerrahi Nasıl Gerçekleştirilir?
Laparoskopik cerrahi nasıl gerçekleştirilir?
Gastroskopi İşlemi
Gastroskopi işlemi
Makattan Polip Alınması
Makattan polip alınması
Makat Apsesinin Boşaltılması
Makat apsesinin boşaltılması
Makat Fistülü İçin Seton Ameliyatı
Makat fistülü için seton ameliyatı
Makat Çatlağında Lateral Internal Sfinkterotomi Ameliyatı
Makat çatlağında lateral internal sfinkterotomi ameliyatı
Lateral Internal Sfinkterotomi Ameliyatı
Lateral internal sfinkterotomi ameliyatı
Kolonoskopi'de soliter rektal ülser
Kolonoskopi'de soliter rektal ülser
Gastroskopi'de Mide ve Onikiparmak Bağırsağında Ülserler
Gastroskopi'de mide ve onikiparmak bağırsağında ülserler
Kapsül endoskopisi görüntüsü
Kapsül endoskopisi görüntüsü
Makat yırtığı için Botoks tedavisi
Makat yırtığı için botoks tedavisi
Hemoroid için ligasure ile ameliyatı
Hemoroid için ligasure ile ameliyatı
Kıl Dönmesinin Lazerle Ameliyatsız Tedavisi
Kıl dönmesinin lazerle ameliyatsız tedavisi
Kolonoskopi'de hemoroidler
Kolonoskopi'de hemoroidler
Kolonoskopi'de divertiküller
Kolonoskopi'de divertiküller
Kolorektal Cerrahide Laparoskopi mi Robot mu?
Kolorektal cerrahide laparoskopi mi robot mu?
Gastroskopi İşlemi Detaylı
Gastroskopi işlemi detaylı
Kolonoskopi'de iç hemoroid görünümü
Kolonoskopi'de iç hemoroid görünümü
Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Prof. dr. korhan taviloğlu
Korhan Taviloğlu - Anorektal fistülün belirtileri nelerdir
Korhan taviloğlu - anorektal fistülün belirtileri nelerdir
Korhan Taviloğlu - Makatta Çatlak Anal Fissür İçin Ameliyatsız Tedavi
Korhan taviloğlu - makatta çatlak anal fissür için ameliyatsız tedavi
Korhan Taviloğlu - Makatta Ağrı
Korhan taviloğlu - makatta ağrı
Korhan Taviloğlu - Makat çatlağı kanser nedeni midir
Korhan taviloğlu - makat çatlağı kanser nedeni midir
Korhan Taviloğlu - Gebelik ve Ameliyat
Korhan taviloğlu - gebelik ve ameliyat
Korhan Taviloğlu - Gebelerde kabızlık için önlemler
Korhan taviloğlu - gebelerde kabızlık için önlemler
Korhan Taviloğlu - Dışkılama güçlüğü
Korhan taviloğlu - dışkılama güçlüğü
Korhan Taviloğlu - Dışkıda Kan
Korhan taviloğlu - dışkıda kan
Korhan Taviloğlu - Basur belirtileri nelerdir
Korhan taviloğlu - basur belirtileri nelerdir
Korhan Taviloğlu - Bağırsak Yapışıklığı
Korhan taviloğlu - bağırsak yapışıklığı
Korhan Taviloğlu - Bağırsak İnkontinensi
Korhan taviloğlu - bağırsak inkontinensi
Korhan Taviloğlu - Anoskopi nedir ?
Korhan taviloğlu - anoskopi nedir ?
Korhan Taviloğlu - Anal apse tam olarak ne kadar sürede iyileşir ?
Korhan taviloğlu - anal apse tam olarak ne kadar sürede iyileşir ?
Huzursuz Bağırsak Sendromu
Huzursuz bağırsak sendromu
daha fazla göster