Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kocatepe Caddesi No:1, Torbalı
Özel Medifema Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu


Hizmetler


Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kocatepe Caddesi No:1, Torbalı

Özel Medifema Hastanesi

6 hasta yorumu

Genel skor

Doğrulanmış kullanıcı

04.04.2017 Salı günü Çanakkale Devlet Hastahanesine yatışım yapıldı. Doktorumuz Sayın Op.Dr. Korkut Çerçioğlu tarafından 05.04.2017 Çarşamba günü ameliyatım gerçekleştirildi. 07.07.2017 Cuma günü taburcu oldum. 3 aydır çektiğim kalçadan aşağıya doğru vuran ve bedenimi düz hale getirmeme müsaade etmeyen tarifsiz ağrılarım ameliyat sonrası ile son buldu. Ameliyat olacağım ana kadar tanıdığım herkes olma diye görüş bildirmesine rağmen ameliyat oldum ve şuan doğru bir karar verdiğimin arkasındayım. Önemli olan ameliyat sonrası dikkat etmekten geçiyor. Herşeyin ötesinde Çanakkale Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan başta Sayın Op.Dr. Korkut Çerçioğlu' na ve hastahanede kaldığım süre zarfında nazik davranan hemşireler Zülal GÖKCAN, Dilek DAMAR ve Ayşe BOLAT ile görevliler Şadıman ORHAN ve Coşkun UYANIK gibi tüm güzel insanlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Allah sizlerden razı olsun, yar ve yardımcınız olsun ve Allah, size muhtaç olan insanlara yapacağınız yardımlar konusunda sizlere her daim destek olsun.

Saygı ve sevgilerimle.
Onur DURGUN

Doğrulanmış kullanıcı

23.03.2016 tarihinde Çanakkale Devlet Hastanesi Beyin Cerrahisinde Opr.Dr. Korkut Çerçioğlu'na Bel Fıtığı ameliyatı oldum. Ameliyat çok başarılı geçti ve ertesi gün tüm şikayetlerimden kurtulmuş olarak ayağa kalktım. Çevremde sakın ameliyat olma diyenlere inat iyi ki olmuşum. Doktorum Korkut Çerçioğlu'na ve Beyin Cerrahisi hemşire ve hizmetlilerine gösterdiği kibar davranış ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Çanakkale Devlet Hastanesi Beyin Cerrahisinde Opr.Dr. Korkut Çerçioğlu'nu herkese tavsiye ediyorum. Saygılarımla

Doğrulanmış kullanıcı

Abdülkerim ÇETİN
Kurban bayramının 3.günü yüksekten düşerek bel kemiğimde iki adet kırık olustu ve Bigadan hava ambulans ile Çanakkale Devlet hastanesine sevk edildim.Beyin Cerrah Op Dr.Korkut ÇERÇİOĞLU bey tarafından ameliyat edilerek belime iki adet platin takıldı ve şuan gayet rahat bir şekilde yürüyüşlere başladım.Ameliyat oncesi soğukkanlılığı ve kendine olan özgüveni beni fazlasıyla rahatlattı., ameliyat esnasındaki profesyonelce yaptığı ameliyatı ve hastanede yattığım sure içinde göstermiş olduğu ilgi alaka ile kafamdaki tüm soru işaretlerinin yerini güven ve rahatlatmaya birakti.
Bu operasyonda başta Korkut bey olmak üzere ekibine ve beyin cerrahi servisinin guleryuzlu personeline sonsuz teşekkür ediyorum.( Hiç tereddüt etmeden kendinizi Korkut beyin tecrübeli kollarına teslim edebilirsiniz ;) ) Teşekkürler Korkut hocam... :D

N
Doğrulanmış kullanıcı

Sayın KORKUT ÇERÇİOĞLU ben hastanız Ramazan Uçar'ın kızıyım şuan iş sebebiyle tekirdağ'da bulunuyorum ancak annemden babamın saglık durumuyla ilgili haberleri alıyorum durumun ailecek farkındayız ama Allahtan umudumuzu kesmedik sizin doktor olarak elinizden geleni yaptığınızı görüyoruz ve ayrıca ilğinizden çok memnunuz bize çok yardımcı oluyorsunuz bu sebeble kendim ve ailem adına size minnettarız çok teşekkürler...

M

11 şubat 2013 te bel ağrımdan dolayı operatör doktor korkut beye müracaat ettim.Göstermiş olduğu ilgi ve alakası beni çok memnun etti. uygulamış olduğu tedavi çok olumlu cevap verdi. halen tedavim devam etmektedir.başta doktorum olmak üzere benimle ilgilenen çanakkale devlet hastanesi beyin cerrahi servisinde çalışan tüm personele tşk ederim.

A

17.01.11 tarihinde Çanakkale Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi doktoru Korkut Çerçioğlu'na Bel Fıtığı ameliyatı olmak için Beyin Cerrahi servisine yattım. Endişeyle,korkuyla nasıl ameliyat olacağımı düşünürken 1 hafta sonra tedavim bitmiş olarak servisten ayrıldım.Bu süreçte bana cesaret ve güven veren doktoruma çok teşekkür ederim. Ameliyat çok başarılı geçti ve 1 gün sonra tüm şikayetlerimden kurtulmuş olarak ayağa kalktım. Çevremde sakın ameliyat olma diyenlere inat iyi ki olmuşum. Doktorum Korkut Çerçioğlu'nu ve devlet hastanesini herkese tavsiye ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar