Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Artroskopik Cerrahi

Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi +12 daha fazla

Batık Tırnak Tedavisi

Diz Bağı Yaralanmaları

Diz Problemleri

Tümünü göster


Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Hilmi Akşamoğlu, 1992 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Çukurova Üniversitesinde, Ortopedi ve Travmatoloji Uzman...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Ortopedik Hastalıklar
  • Eklem Problemleri
  • Eklem Burkulması
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu


Yenimahalle

Diğer Hizmetler

Artroskopik Cerrahi


Yenimahalle


Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi


Yenimahalle


Batık Tırnak Tedavisi


Yenimahalle


Diz Bağı Yaralanmaları


Yenimahalle


Diz Problemleri


Yenimahalle


Eklem Cerrahisi


Yenimahalle


Eklem Enjeksiyonu


Yenimahalle


Halluks Valgus Onarımı


Yenimahalle


Karpal Tünel Ve Sinir Basısı Onarımı


Yenimahalle


Kırık Ve Burkulmalarda Sabitleme Ve Alçıya Alma


Yenimahalle


Morton Nöroma Çıkarılması


Yenimahalle


Proloterapi


Yenimahalle


PRP


Yenimahalle


Üst Ekstremite Cerrahisi


Yenimahalle

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E
Konum:

Hilmi hoca dünyanın en tatlı insanı :) Kesinlikle çok pozitif ve çok tatlı biri. Hali tavrı o kadar sıcak ki. Bundan birkaç ay önce ploroterapi için iyi bir doktor ararken karşıma çıktı ve hem güzel yorumlardan güç alıp hem de artık bu bel fıtığı ağrılarından kurtulmak için gitmeye karar verdim.. İlk konuşmamızda umutsuzca "sizce geçicek mi" diye sorduğumda "hastalık bu tedavi edilir geçer tabiki" sözünü hiç unutmuyorum. Beni çok motive etmişti. Yaklaşık 4 seans enjeksiyon uygulaması yapıldı. Tabiki git gide ağrı noktaları azaldı. Kısa yürüyüşler yerini uzun yürüyüşlere bıraktı. Evet artık 4'üncü seans sonrası ağrılı nokta kalmadığı için çok şükür enjeksiyon olmuyorum. Yalnızca kontrol için gidiyorum hepsi bu. Hem tedavi süresince kendine dikkat etmek hemde egzersizleri atlamamak çok önemli. Eğer böyle bir şikayetiniz varsa hiç korkmadan cesaretinizi toplayıp gidin. İnanın sandığınız kadar ne enjeksiyon işlemi acıtıyor ne de sonrasında ağrı hissediliyor.
Tüm hastalıklarda zaman çok önemli unutmayın .Geçen zaman aleyhinize işliyor.Bu yüzden cesaretinizi toplayıp bir an önce randevu alın.
Hilmi hocam bana karşı hep anlayışlı ve sabırlı olduğunuz için buradan size çok teşekkür ederim ❤ Yüzünüz hep gülsün :)


N

Ben Hilmi Bey'e gittim.Dizlerimde ciddi rahatsızlıklarım ve ağrılarım vardı .Gittim 1. seansta çok rahatladım.2 .seansta daha çok rahatladım.3.seansıma gideceğim.Ağrılarım sıfırlandı ama halen bazı zaman çok yürüdüğümde,dik ayak üzerinde durduğumda biraz acı hissediyorum, ağrım yok.Hilmi Bey'e gittiğimde çok şiddetli ağrılarım vardı.Adeta dizimi kucağıma alıyordum,üzerinde duramıyordum,yürüyemiyordum.Şimdi Elhamdulillah çok iyiyim,çok iyi netice aldım Allah'ın izniyle ve şu anda tedavim devam etmekte.Çok çok güzel netice aldım.Benim dizlerimde sıvı kaybı ve menisküs vardı.Bükemiyordum,uzun süre ayakta kalamıyordum, yürüyemiyordum .Şimdi ağrılarım tamamen bitti.Yürüyebiliyorum rahatlıkla.


S

Kendisi mütevazi kişiliği ve hastalarına karşı ilgisi ile sevilen bir doktordur .Uzun süren kol ağrımdan sonra yaptığı tedavi ile iyileşmemi sağlamıştır.Hocamıza teşekkür ederim.


T

Memnunuz.Hem tecrübeli,işini bilen bir doktor.Daha önce başka tedavilerini duyduk,hastaya yaklaşımı ve tedavi sonuçlarının olumlu olduğunu duyduk.Onun üzerine annemi muayeneye götürdüm.Annemin şiddetli bacak ağrısı şikayetiyle gittik, ağlıyordu annem gittiğimizde ağrılardan dolayı.Hocam bunu muayene esnasında bacakla ilgisi olmayıp belden kaynaklı olduğunu tespit etti ve belinden bir enjeksiyon tedavisi başlattı.İlk tedaviden 15 dakika sonra inanılmaz rahatlatama oldu anenmde. 1 ay sonra 2. bir doz tedavi için gittik.Tedavi oldu ama tedaviye gitmeden önce annemin ağrıları geçmişti.Tedaviyi tekrarlamak kalıcı olması adına gittik. 2.tedaviyi uyguladı.Şu an annemin durumu çok iyi.Şimdi de farklı olarak diz kapağında ağrısı var.Uzun süredir var olan bir ağrı dolayısıyla gittik.Şimdi onun tedavisini başlatacak.Annem de ben de çok güveniyoruz. Doktorumuzdan çok memnunuz.Şimdi 1 ay sonra tekrardan diğer tedavi için gideceğiz.


M

Benim diz bağlarımda sertleşme varmış,çok ağrılarım vardı.Tedaviye başladım,2 seans gittim.Şu anda memnunum.Arkadaşlarıma da öneriyorum.Dizimdeki bağlarda yumuşama oldu ve yürürken zorlanmıyordum ,dinlenmek istiyordum ama şimdi daha rahatım,ağrılarımda nispeten azalma oldu,daha rahat hissediyorum.Seanslarımız devam etmekte.


S

Ben farklı bir doktora belimden ameliyat oldum.Platinler takıldı ama düzelmeler olmadı, tedaviler de oldum.Daha sonra tesadüfen Hikmet Bey'le tanıştım.Şu anda prolia iğne tedavisi oluyorum Hilmi Bey'e. 2. seansımdayım. Yaklaşımı ve bana verdiği fikirler ve beni dinlemesinden,hakikaten beni iyileştirmek için elinden geleni yapıyor. Doktoruma güveniyorum, seanslarım devam etmekte.


E

Çok memnun kaldım.Araştırarak buldum Hilmi Bey'i.Ben kuluç tedavisi için kupa terapisi için gittim .Tedavi uygulandı ve çok memnun kaldım.Ağrılarımda ciddi azalmalar oluştu.Yapılan uygulama gayet güzel, karşılamaları güler yüzlüydü.Şu an şehir dışında olduğumdan ara verdim ama kısa süre sonra tekrardan hastası olacağım.


R

Dünyanın en tatlı insanı.Ben böyle bir hoca görmedim, şeker şeker.Biz önce eşim için gittik.Ayağını kırmıştı,ne olduğunu bilmiyorduk.Ayak bileği kırıkmış,geçici alçıya aldı.1 hafta sonra kalıcı alçıya aldı.Hatta eşim gidemiyor, merdivenleri çıkamıyordu,kilosu da var diye Hilmi Bey bizim eve gelerek eski geçici alçıyı çıkarıp yeni alçıyı yaptı.Bir süre sonra eşimin ayağını alçıdan çıkardı.Röntgen çekti,kaynamış dedi.Sonra atel almamızı söyledi.Yürümeye başladı eşim,bir sıkıntımız yok.İlk zamanlarda biraz ağrısı olduyodu ama memnunuz.Dördörtlük bir insan.Benim sağ baldırımda bir çekilme ve ağrım vardı.Gittim,muayene etti.Kasımın yırtık olduğunu ve kasın kendini yenilemesi için bir iğne yapacağını söyledi.Kasıma basarak ağrıyan yeri buldu,oraya iğneyi yaptı.Sonra başka bir yere dokundu, orada da ağrım olunca oraya da iğne yaptı.1 ay kadar ağrım olacağını söyledi.3 gün öncesine kadar ağrım vardı ama şimdi eski ağrılarım yok.Kontrollerim devam etmekte.Benim çok tanıdığım doktor arkadaşım var ama üzerine doktor tanımam ,üzerine dost canlısı insan görmedim, tanımadım. İnsanın içini okuyor,hasta psikolojisini anlıyor.Hilmi Bey'le tesadüfen tanıştık ama ihtiyacı olan herkese ben de eşim de tavsiye ediyoruz.


Konum: Özel Medipark Tıp Merkezi muayene

Merhaba.Hocamı internetten buldum uzun zamandır diz ağrılarım vardı.Proloterapi denilen bir enjeksiyon tedavisi uyguladı. 3. enjeksiyon yapılacak muhteşem bir şekilde ağrılarım azaldı kitlenme neredeyse yok denilecek miktarda.İyi ki sizi tanıdım hocam çok teşekkür ederim

Op. Dr. M. Hilmi Akşamoğlu

Tedaviden yarar görmenize çok sevindim. Geçmiş olsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Hilmi Akşamoğlu, 1992 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Çukurova Üniversitesinde, Ortopedi ve Travmatoloji Uzman...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Ortopedik Hastalıklar
  • Eklem Problemleri
  • Eklem Burkulması
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (4)

Röportaj

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet