Adresler

 • İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi

  Turgut Özal Cd (Millet Cad. ) Çapa
  Fatih

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Maalesef 6 yil once yapilan yanlis MS teshisinden dolayi yegenim bunca yil stress altinda yasadi. Nihayet boyle olmadigi anlasildi. 6 yillik stress yanimiza kar kaldi. Boyle olmamaliydi. Insanlarin duygulari, aile hayatlari var; bunlar goz unune alinarak teshisde azami hassasiyet gosterilmeli. Etkileri uzun sureli oluyor. Buna "sansiniz yokmus, kusura bakmayin" deyip gecistirmek dogru olmaz.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • Merhabalar ben doktorun samimiyetine ve dürüstlügüne inanmıyorum. Kendisi verdiği randevulara dahi sadık deyil. Benim randevumu türlü bahanelerle iptal etti. Kendisi için işimden izin aldım ve uçakla istanbula gelmek için yola çıktım. Pilanlanmıs olan tarihi erteledi ineceğim güne verdi ve bana beni bekleyeceğini söyledi fakat uçağım rotör yaptı ve doktoru arattım tamam bekleyelim demelerine ramen, kendilerini aradığımda beklemeyeceklerini söyleyerek iptal ettiler.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • Merhabalar Mefkure hocamla 2005 yılında tanıştım ve tanısı konulmus olan MS ile nasıl mucadele etmem gerektigini bana cok iyi şekilde anlattığı ve onunla etmis oldugum mucadelemde bana yardımcı oldugu icin sonsuz teşekkurler.

 • Mefkure dr um sayesinde içim rahat gönlüm huzurlu mutlu sağlıklı yaşıyorum .Sayesinde çalışmaya devam edebildim ,çocukta yaptım kariyerde .Bizim sloganımız olmuştu .Hiç aklımdan çıkmıyo söledikleri,şimdi iyiyim herşey yolunda teşekkür ederim hocam.

 • 1998 yılı bir aralık benim hayatımdaki önemli günlerden sadece biri ömür boyu birlikte yaşayacağım yaramaz bir arkadaşım oldu bu yabancıyı ilk duyduğumda bu kadar çabuk kabullenmezdim ama dua etsin ki arada Mefkure Hocam vardı bana o kadar güzel anlattıkı bu yabancıyı zaman zaman yaptığı yaramazlıklara kızamıyorum bile ama tekrar ediyorum herşeyi hocama borçluyum binlerce defa çok yaşayın hocam

 • Prof.Dr. Mefkure Hanımla bizzat görüşmek istiyorum.5 sene evvel İst.Ünv.Çapa Tıp Fakültesinde tedavi almaya başladığımdan bu yana kendisinin hastası olmak istiyordum.Belki bir çare olurdu.Saygılarımla.Mardin--Derik'ten.

 • ben 2009 yılında çift görme,baş dönmesi,kulak çınlaması,denge kaybı,halsizlik sürekli uyku hali sağ kol ve eli kullanamama,sağbacak ve ayağı da kullanamama,bunların hepsi 1er haftayla üst üste gelerek çoğaldı en son sol göz kapağım kapandı göz doktoruna gittlm damla verdi kozmetik enfeksiyon kapmışsın dedi 1hafta sonra gel geçmezse dedi tam 1hafta oldu sabah doktora gidecektim kardeşlmle konuşurken korkma ama ağzın yamuldu dedi ve doktorlara düştüm allah razı olsun mefkure hanımdan sayesinde şuan çok iyim ara ara ağır olmayan ataklar geçiriyorum onlarda geçiyor zaten bu hastalıkla yaşamayı arkadaş olmayı öğrendin mi probkem yok bende bunu yaptım işte tekrer me4kure hanıma teşekkür ediyoru

 • slm hocam ben ebru babam hıdır gençoğlu için 29 hazirana randevu aldık sonrasında 27 haziran olarak değiştiğini sekreteriniz söylemiş. bir kaç defa aradım ulaşamadım tekrar dönüş yapılırsa sevinirim... bu arada tek çaremiz sizsiniz umarım babam sizin sayenizde sağılığına kavuşacak..

Bu doktor musunuz?

433

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın