Uzm. Dr.

Melda Demirtaşoğlu

Dermatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • B

  Melda Hanım çok iyi ve dalında çok uzman bir doktor. Hastalarına karşı çok iyi davranıyor tedavileri çok iyi ve tedavilerinden sonuç alınan bir doktor. Bütün çevreme kendisini tavsiye ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.Teşekkürler.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Uzm.Dr. Melda Demirtaşoğlu 2000 yılında İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden mezun olmuştur.2000 - 2004 yılları arasında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nde Dermatoloji İhtisasını tamamlayan Melda Demirtaşoğlu Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezinde hastalarına hizmet vermektedir.

  Hasta / Danışan Soruları

  Bu hekim/uzman henüz herhangi bir soruya yanıt vermedi.

  Sormak istediğiniz bir soru mu var?

  Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

  Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  16 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • B

   Melda Hanım çok iyi ve dalında çok uzman bir doktor. Hastalarına karşı çok iyi davranıyor tedavileri çok iyi ve tedavilerinden sonuç alınan bir doktor. Bütün çevreme kendisini tavsiye ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.Teşekkürler.

  • F

   Çok memnunum Melda Hanım'dan çok iligli bir doktor.Ben 6 aydır hastasıyım. Tıp merkezinden de çok memnunum çok ilgililer. Tedavimden de sonuç aldım. Herkese tavsiye ederim. Cilt konusunda her türlü şikayet de başarılı teşhis ve tedavisinden sonuç alınan başarılı bir doktor.

  • A

   Araştırmalarımız sonucunda Melda Hanım'a annemi götürmeye karar verdik.Melda Hanım gerçekten hastalarına karşı çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor.Alanında başarılı ve tedavi sonucunca annemin bir sıkıntısı kalmadı. Herkese tavsiye ederiz.

  • S
   Yer: Özel Derim Dermatoloji Dal MerkeziHizmet: akne

   benim güzel doktorum sonsuz güvenirim kendisine.Her an sorularıma cevap vermesi geri dönüş yapmasıyla kalbimde taht kurmuştur

  • Y

   Merhabalar, Melda Hanım benim 4,5 yaşındaki oğlumun dirseğindeki 3 ay geçmeyen teşhis konulamayan yarayı değerlendirerek bizi yönlendirdi ve şark çıbanı teşhisi konulmasında yardımcı oldu gerçekten alanında çok iyi ilgili ve bilgili bir dr. burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

  • Y

   Melda hanım gercekten cok iyi bir doktor bir kere hastasını çok güzel dinleyip çok güzel yönlendiriyor. İlgisinden ve tedavisinden memnun kaldığımı belirtmek isterim.

  • N

   melda hanıma derim dermatolojide tedavi olmak için gittim şuanda iki haftadır verdiği ilaçları kullanıyorum ve cildim düzeltmeye başladı doğru tedavi yöntemi ile beni 25 yaşımda sivilce ve aknelerimden kurtaracağına kesinlikle inanıyorum. herkese tavsiye ediyorum. ve tüm yorumlarda görüleceği gibi samimi güler yüzlü ve siz bir iş olarak değil insan olarak gören nadir doktorlardan.

  • G

   Mükemmel ve güler yüzlü bir doktor kendisi hızlı çözüm bulabilmekte sorunlara.kendisine teşekkür ediyorum

  • S

   Melda Hanım'ın uzaktan akrabamız olduğunu yeni öğrendim ve babamın tavsiyesiyle gittim ve çok memnun kaldım güleryüzüyle anlatımıyla ve verdiği ilaçla 3 yıldır Süren sıkıntıma çare oldu teşekkürler ☺️

  • C

   melda hanımı 2007 yılından beri tanıyorum en ufak cilt problemlerimizde kökten çözüm bulan ve tevadi sürecini en ince detayına kadar anlatıp aklımızda soru işareti bırakman güler yüzlü hekim.Annemin saçında olusan liken (yani belirli bölgenin kel kalmsı) tedavisine en hızlı çözumu gercekleştiren bir hekim...

   Bütün emekleriniz için çok teşekkür ediyorum..... CEREN SİVRİLER

  • E

   Derim dermatolojiye geçtiğimiz ay gittim cilt lekeleri hakkında Melda hanıma muayene oldum. Harika bir doktor kendisi, son derece memnun kaldım. en önemlisi de cildimdeki lekeler için gitmediğim doktor kalmadı ancak melda hocanın tedavisi ile lekelerim şu anda baya hafifledi. çok güzel bir klinik ayrıca tüm personel çok ilgili. Teşekkürler

  • M

   DR Melda hn çok güleryüzlü ve sıcak bir insan. yüzüme botox ve dolgu yaptırdım. Kendimi daha güzel hissediyorum. yüzümdeki yorgunluk gitti. kendisine çok teşekkür ediyorum.Mutlaka Melda hnla tanışmalısınız.

  • M

   DR. Melda hanım cildimdeki gençleşme isteğime akıllıca yaklaşan tek doktor oldu. Derim Dermatoloji Dal Merkezine gittiğimde nezih ve temiz ortamı zaten hoşuma gitmişti.Personelide çok güleryüzlü...:)Sonra Melda hanım PRP denilen bir uygulamadan bahsetti ve anlattıkları beni çok tatmin etti.Çünkü kendi kanımdan bir kısım bana enjekte edilecekti. Dışardan bir madde kullanılmayacaktı.Bi heyecanla başladık tedaviye.3 ay,ayda 1 kere yapıldı. ve ben 37 yaşında bir bayan olarak artık kendimi daha genç ve güzel hissediyorum.cildim pürüzsüzleşti,parladı,aydınlandı.Dr. Melda hanıma buradanda tekrar çok teşekkür ediyorum.kesinlikle ihtiyacı olanların denemesini öneriyorum.

  • L

   melda hocam size sada hastanesinde 08.01.2013 tariihnde muayene oldum ve aynı gunun aksamı yazıorum bu yorumu, henüz daha ılaclarımı dahı kullanmadım benım yorumum sızın guler yuzunuz ve samımı ılgınızle alakalı efenım, bu sekılde davranıs serıgıleyen hekımlerımızın bu alıskanlıklarının devamını, olmayanların ise sizden odenk almalarını dılıorm, saglıcakla kalın. levent yücel-eski foça/izmir

  • Ş

   Melda Hanım ile Buca Tıp Merkezinde tanıştık. Kısa sürede cilt problemimi tedavi etti. Bence doğru tedavi ile sonuca ulaşan nadir doktorlardan biri. Kendisine teşekkür ediyorum.

  • Ş

   BEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM DR.MELDA HANIMA,KIZIMIN CİLT PROBLEMİ VARDI(VE 1-2 SENE YANLIŞ TEDAVİ UYGULANDI BAŞKA DERMATOLOJI DOKTORLARDAN),AMA 6 AY SÜRELİ TEDAVİSİNDEN SONRA TAMAMEN KURTULDU SİVİLCİLERDEN,VE ŞİMDİ PÜRÜRSÜZ BİR CİLDE SAHİP OLDU,NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.SAYGILARIMLA