Uzm. Dr.

Melis Mosavi

verifiedCreated with Sketch.

Dermatoloji

9 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 886 profil ziyareti var

1998 yılında Hacettepe üniversitesi tıp Fakültesinden mezun oldu. Dermatoloji ihtisasını İstanbul eğitim ve araştırma hastanesinde ve 2 yıl Vakıf gureba hastanesinde rotasyon olarak… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: MELİS MOSAVİ KLİNİKHizmet: Botox Uygulaması

  Sn Hocamın yaptigi işlemden çok memnun kaldım bundan sonra cildim için gideceğim tek adres klinik Melis Mosavi.arkadaşlarımda çok begendiler herkese tavsiye edebileceğim tek adres Melis Mosavi klinigi Sn Hocam ve Çalışanları çok ilgilendiler hepinize tesekkurlerimi iletmek istedim Sagolun Varolun (Laçin)

 • U
  Konum: MELİS MOSAVİ KLİNİKHizmet: Botoks

  Botoks yaptırdım.çok memnun kaldım.Hastalarina ilgili sempatik ve işinin uzmanı..kendimi her konuda rahatlıkla teslim edebildiğim Başarılı ve bir okadar da anlayışlı güzel bayan dr.kendisini çok seviyorum.saygilarimla.

 • N
  Konum: MELİS MOSAVİ KLİNİKHizmet: genital bolge muanesi

  Güler yüzlü karsilanmam saatinde muaneye alınmam çok güzeldi doktor hanımın ilgi alakası süperdi çekinerek gittiğim yerden çok mutlu ayrıldım bir ay sonra görüşmek dileğiyle nizam

 • Y
  Konum: MELİS MOSAVİ KLİNİKHizmet: Cilt Bakımı ve Akne Tedavisi

  Ben yüzümdeki lekeler için tedaviye gidiyorum şuan yüzümdeki lekeler eskiye göre çok iyi ben sayın melis hocama tesekkurlerimi sunuyorum.

 • D
  Konum: MELİS MOSAVİ KLİNİKHizmet: Kontrol

  Teşekkür ederim.Harika bir insan ve doktor sorduğumuz her soruya güleryüzlü net açıklayıcı cevaplar verdi.Emin ellerde olduğumuzu bilerek yanından ayrıldık.

 • A
  Konum: MELİS MOSAVİ KLİNİKHizmet: Tırnak mantarı

  Tırnak mantarımdan ötürü kendisini gördüm. Benden istediği detaylı tahliller sonucu tedaviye başlayacağımızı söyledi bu da bana güven verdi. Umarım iyileşme süreci de olumlu sonuçlar verir.

 • C
  Konum: MELİS MOSAVİ KLİNİKHizmet: Geniş Gözenek ve Çukurların Tedavisi

  Sayın MELİS MOSAVİ panikle oturduğum koltuğunuzdan muhteşem olarak kalktım ve bu yaşıma kadar yaptırdığım operasyonlardan en muhteşemiydi.Bir arkadaş edasında karşılamalarınız ve samimiyetiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.En kısa zamanda tekrar zitaretinize gelip kendimi hünerli ellerinize teslim edeceğim.Saygılar

 • Z

  Oğlumun ellerindeki döküntüler sebebiyle gittik. İnanın odasına girmemizle çıkmamız 1 dakikayı geçmedi. Ellerini incelemeden saniyesinde alerjik egzama dedi ve sabununu, kremini yazdı gönderdi. Özel hastane sözde özel bir bakım, ilgi göstermiyorlar maalesef.

 • D

  Müthiş bir doktor,emin olarak gidebilirsiniz.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1998 yılında Hacettepe üniversitesi tıp Fakültesinden mezun oldu. Dermatoloji ihtisasını İstanbul eğitim ve araştırma hastanesinde ve 2 yıl Vakıf gureba hastanesinde rotasyon olarak 2007 yılında tamamladı. Kilis Devlet hastanesinde 1,5 yıl mecburi hizmette bulundu çeşitli yurt içi ve yurt dışı Dermatoloji ve Dermatokozmetoloji kongrelerine katılıp sertifikalar aldı. çeşitli özel hastanelerde ve son olarak Kolan hastanesinde 7 yıl hizmet verdi şu anda kendi kliniğinde sürdürmekte.

Okullar / Eğitimler

 • hacettepe üniversitesi inglizce tıp fakültesi
 • hacettepe üniversitesi

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Tıp fakültesinin dermatoloji stajında aldığım bir karar sonucunda bu uzmanlık alanını seçtim.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Deri ve zührevi hastalıklarının bazılarında iyileşme sürecinin uzun olması ve sevgili hastalarımın sabırsız davranmaları diyebilirim.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Hastalarımı iyileştirmek, güzelleştirmek ve işimi severek yapmak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Seneler önce tedaviye gelen hastalarımı tekrar tekrar görmek beni çok keyiflendiriyor.