Adres

Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi, Balçova
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
S
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Kolonoskopi

Benim anneanneme yapılan kolonoskopide iki adet büyük polip tespit edildi , bunun alınmasının yapılan yerde mümkün olmadığı üniversite hastanesine giderek alınması gerektiği söylendi , tam bu süreçte İnternette Dr. Araştırırken Prof Dr Mesut Akarsu ya ulaştık , herşeyden önce insan olan guleryuzlu doktorumuza binlerce kez teşekkür ederiz , bir işlemimiz daha var yapılacak onuda ilk yaptığı islem gibi basarıyla yapacağından şüphemiz yok, Allah sizden razı olsun doktor bey, tekrar cok teşekkür ederiz.


I

Hem hekimliği hem de insanlığı yönünden eşi-benzeri olmayan tek insan,mükemmel birisi. 2 yıl önce oğlumun kolonoskopisini yaptı. Ailece kendilerine minnettarız. Teşekkürler.


M

buca hastanesinden acil olarak sevk edilmiştim sorunlu bir ameliyattan sonra sizin beni geri çevirmeyip tekrar bir operasyona almanız hayatımı kurtardı.sayenizde çocuğuma ve sevdiklerine kavuştum.hem insan olarak hemde cerrah olarak harika bir insansınız.Allah sizden gani gani razı olsun.


H

Hem insan hem de hekim olarak değerlendirme yaptığımda söyleyebileceğim bir tek sözcük var.: Mükemmel.. Uyguladığı teknikle beni bir ameliyattan kurtardı.. Kendisine minnettarım, varolsun..


Ş

DOÇ. DR. MESUT AKARSU .İNANILMAZ MEMNUNİYET VE MİNNETTARLIK DUYGUSUYLA SONSUZ TEŞEKKÜRLER HOCAM...SİZ İYİKİ BİZ HASTALARIN BAŞINDA VARSINIZ.SİZİN GİBİ İYİ HEKİMLERE GERÇEK ANLAMDA İHTİYACIMIZ VAR.BİR NUMARASINIZ.SAĞOLUN .......


S

Oglumun bagırsagında bulunan 6 cm büyüklügündeki (başka doktorların açık ameliyat önerdikleri) dev polipi kolonoskopi yöntemi ile alarak oğlumu ameliyat olmaktan kurtardı.Ayrıca dünya iyisi birisi kensisine ailece minnetarız. SAADET BARUTCU


Z

Çok iyi bir doktor mükemmel bir insandır.Beni ve ender görülen hastalığımı tedavi etti.Şu an hayattaysam ona borçluyum.En küçük bir sorunumda bile her an yanımda olduğu hastalığımın en zor zamanlarında bile moralimi yüksek tutmamı sağladığı için iyileşmemdeki en büyük paylardan biri onundur.


F

sn. doktorumun bana göstermiş olduğu ilğiden dolayıçok teşekkür ederim.Özellikle tedavi sırasında gerek hastanede gerekse dışarıda bana olan ilgisi ve motivasyonu yerinde verdiği doğru kararlarla tedavimin daha başarılı olmasını sağlamıştır.başarılarının devamını diliyorum. fatoş çubuk


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet