Metehan Gümüş, Genel Cerrahi Esenyurt

Doç. Dr. Metehan Gümüş

Kaydet

Genel cerrahi

25 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı No:2011, Esenyurt
Özel Reyap Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Genel Cerrahi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Çukurova üniversitesi Tıp Fakültesin'de tıp eğitimini tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesin'de Genel Cerrahi Uzmanlığını tamamlamıştır.İstanbul ü...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Meme Hastalıkları
  • Meme Kanseri
  • Meme Cerrahisi
Tümünü göster

Hizmetler


Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı No:2011, Esenyurt

Özel Reyap Hastanesi

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Ben 29 yaşındayım .pankreasımda 6 cm kitle mevcuttu . Ameliyat olmam gerekiyordu (pankreatektomi, subtotal ) . Ameliyatımı Sayın Metehan Gümüş yaptı. Ameliyat olalı 9 ay oluyor şuan gayet iyiyim . Benim için Metehan bey büyük bir şanstı diyebilirim. hasta psikolojisini anlayan , mükemmel bir anlayışa sahip bir doktordur. İşinde inanılmaz ilgili . Mesai saati içinde veya dışında farketmez hastasıyla sürekli iletişim halinde olan bir doktor. İnanılmaz sabırlı , güler yüzlü harika bir insan. Kendisine çok saygı duyuyorum . Bu korkulu ve zor sürecimde Metehan beyle karşılaşmış olmam benim için çok çok büyük bir şanstı. Sadece ameliyatım değil kronik rahatsızlığımda mevcut ikisi bir arada olunca bu süreç benim için daha zordu ancak Metehan beyin desteğiyle en kolay şekilde atlattım . Hayatımın en zor ağrılı sürecinde hayatıma dokunduğu için kendisine ne kadar teşekkür etsem az.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Cerrahi Randevusu

Pandemi dönemine rağmen çok güzel şekilde muayene etti ve ilgilendi safra kesesinde taş tanısını koyulmuştu ve o kadar çok bilgi verdi ki ben bu kadarını beklemiyordum. İlgisi çok iyi eğer iyi bir doktor arıyorsanız çok aramayın direk gönül rahatlığıyla gidin farkı goruceksiniz.


H

Merhaba ben Almanya 'da yaşıyorum. Ablamın referansı ile doktoru olan doktorumuz Metehan Gümüş'e bugün muayene oldum. Göğsümde kitle nedeniyle muayene oldum ve bütün terliklerimi yaptı. Tıbbi olarak tecrübesinden çok memnun kaldım. Metehan Bey ayrıca ilgi ve alakanızdan dolayı çok çok teşekkür ederiz.


S

Çok doktor araştırması yaptıktan sonra Metehan Hocam 'da karar kıldık. Ben tırnak çekme operasyonu geçirdim, eşim anal fistül ameliyatı geçirdi. Başarılı sonuç aldık. İstanbul'dan Kocaeli'ne gelip gidecek kadar işinde iyi ve ilgili ,derdimi anlatabildiğim, cerrahisi çok iyi olan bir doktor eşimde bende operasyonlar geçirdik, hocamın elinden çok şükür .Bir sıkıntımız olmadı çok memnunuz.


A

Merhabalar geçirmiş olduğum perianalfistül rahatsızlığım ile ilgili olduğum ameliyat sonrasında Metehan Gümüş hocamızdan çok memnun kaldım. Doktorum sayesinde ağrılarımdan kurtuldum ve sağlığıma kavuştum. Sizin aracılığınızla ile hocama çok teşekkürler ediyorum .ALLAH razı olsun hocamızdan..


N

Mememde kist vardı küçük bir operasyon geçirdim ve sonuç temizdi hala kdz Ereğli'den rutin kontrollere geliyorum .Çok samimi Anlayışlı bilgili kendin den emin tecrübeli hastasıyla birebir ilgilenen güler yüzlü sabırla hastasının sorularına yanıt veren saat kaç olursa olsun mesajlara geri dönüş yapan en önemlisi mesleğinde başarılı beyefendi, bir doktor.Her şey için çok teşekkür ederim Doç.Dr.Metehan Gümüş hocam.


M

Metehan Gümüş hastası olarak ; çok mükemmel bir doktor gerek tanı konmakta olsun ,gerekse hastalarıyla ilgilenmesi ve yakından takip etmesi takdire şayan bir doktor. Her iki mememde kitle vardı. Sağ memedeki kitle sıkıntılıydı.Biyopsi sonucu maalesef kötü çıktı.Metehan hocam o kadar güzel takip edip çok güzel ve başarılı bir ameliyatla kitleleri aldı .Sonraki patoloji den temiz geldi çok şükür.Takip hastasıyım kontrollere devam ediyorum ve Metehan Hoca'ya hep duacıyım. Rabbim ayağına taş değdirmesin yolu hep açık olsun.


Ö

2020 yılı Haziran ayında Doktor Metehan Gümüş ile tanıştım. Yıllardır geçmeyen karın ve kasık ağrılarım vardı.Metehan hocayla tanıştıktan sonra sanki kendi yakınıymış gibi davranıp ilgilendi. Simfolit kolonun gereğinden fazla uzun olduğunu tespit etti.O ana kadar çok fazla kolonoskopi oldum ama fark edilmemişti.Metehan hoca kitleye kadar buldu ve laparoskopik ameliyat ile birbirine karışan bağırsaklarımı ve kitleyi sorunsuz bir şekilde düzeltti. Şimdiye bakacak olursak eğer karın ağrılarım geçti ve ameliyattan çıktıktıktan sonra ameliyat ağrılarım çok fazlaydı gece saat 3 de evinden çıkıp geldi ilgilendi. Mesleğine çok bağlı bir doktor. Şu anda bile ara ara ağrılarımın olup olmadığını sorar doktorluğu ve insanlığı çok üst düzeyde bir kişidir Metehan hoca canımı hiç tereddüt etmeden emanet edebileceğim bir kişidir. Genel cerrahlık bir işim olsa Metehan hoca nerde olursa olsun gidip muayene olabileceğim tek hekim. Teşekkür ederim Sayın Metehan Gümüş hocam.


F

Metehan hocanın hastasıyım .Meme kanseri olduğumu öğrendiğimde büyük üzüntü yaşadım .Tavsiye üzerine Metehan hocaya ulaştım. Kısa sürede bütün tetkikler yapıldı ve ameliyat oldum .Ameliyatım başarılı geçti .Şu anda kemoterapi tedavisi görüyorum.
Metehan hocanın hem insani hemde doktor olarak ilgisinden çok memnun kaldım hayatım boyunca kendisine hem duacı hem minnettar olucam .


G

Doç Dr Metehan gümüş. Metehan hocam annemin Kolon kalın bağırsak ameliyatını yapmış, ameliyat sonrasında gece saat 3- 4 te ters giden bir durum olduğunda koşarak geldi ve ne gerekiyorsa yaptı. Hasta yakınlarına telefonda ne zaman olursa olsun hep bizlere yardımcı oldu 2. Ameliyatı acilen ekibini toplayıp hiçbir sorumluluk tan kaçmadan gerekeni yaptı biz ziyadesiyle memnun kaldık herkese tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Çukurova üniversitesi Tıp Fakültesin'de tıp eğitimini tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesin'de Genel Cerrahi Uzmanlığını tamamlamıştır.İstanbul ü...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Meme Hastalıkları
  • Meme Kanseri
  • Meme Cerrahisi
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)

İlgili aramalar