Dr.

Muhabbet Şahınkaya

Kadın hastalıkları ve doğum

4 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • hiç memnun değilim

  muhabbet hanıma yorumlara bakarak araştırarak gittim ama keşke gitmeseymişim dedim.odası çok kalabalık oluyor ve ilgi olmuyor şikayetimi bile tam anlatamadım. devlet hastanesi olduğu için mi böyle davranılıyor anlayamıyorum.bana tekrar gitmem için gün vermişti ogün orda değildi başka doktora danışmak zorunda kaldım o doktor ise muhabbet hanımdan daha ilgisizdi .hastalarla daha açıklayıcı konuşsalar daha memnun oluruz doğrusuu...


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  Çok uzun yıllardır tanıdığım, her zaman danıştığım, ailece tedavilerinden memnun kaldığımız, İşinin ehli, branşında mükemmel bir doktor. Tanıdıklarıma her zaman tavsiye etmekteyim.

 • memnun değilim

  açıkcası yorumlara bakarak doktora gittim.iyi olduğunu,mükemmel olduğunu söylüyorsunuz.hastalarına karşı ilgisiz,umursamayan,hastaya karşı sert tepkiyle yaklaşan bir doktor.biz iki kişi gittik muhabbet hanıma,arkadaşım da doğru dürüst muayene olamadı bende .o kadar çok sinirlendim ki doğtu dürüst muayene olamayıp bilgi alamadığımız için hastaneden çıkar çıkmaz özel hastaneye gittik.memnun kalmadım.tavsiye etmiyorum.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  Tek kelimeyle mükemmel bir doktor ısinin eri sevgiler doktorum.