Murat Akın, Genel Cerrahi Çankaya

Prof. Dr.
Murat Akın verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi

60 görüş
Son 30 gün içerisinde 600 profil ziyareti var

Adresler (2)

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, , Çankaya
Murat Akın Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı, Ziraat Sigorta, + 7 daha fazla

Endokrin cerrahisi

Tiroid cerrahisi

Dikişsiz tiroid cerrahisi + 6 daha fazla

Meme cerrahisi

Paratiroidektomi

Meme mr'ı

Tümünü göster
Emniyet Mah., Mevlana Blv (Konya Yolu), , Çankaya
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
0850 333.....

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Murat Akın 1996 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden mezun olmuştur. 1998 - 2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi G...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tiroid Hastalıkları
 • Paratiroid Hastalıkları
 • Kıl Dönmesi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1996
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalı Uzmanlık Kasım 1998 - Ocak 2004


Bilinen diller

İtalyanca

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
60 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
N
Konum: başka bir yer Tiroit Sintigrafisi

Merhabalar,
Bundan bir kaç sene önce Boğaz ve kulak ağrısı şikayetiyle bir kaç KBB Uzmanına muayene oldum. Muayene olduğum hekimlerin hepside tiroit başlangıcı yalnız ameliyat için erken olduğunu söylediler. Daha sonrasında son zamanlarda bu şikayetim daha da fazlalaştı. Bende tekrardan muayene olduğum hekimlere gittim hepside ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Bende ameliyat olmak için kendimi hazır hissetmiyordum biraz korkularım vardı cesaret edemiyordum. Çünkü çevremde bana eğer bu ameliyatı olursan sesinde kısılmalar olabilir diyorlardı. Bu da beni korkutuyordu. Sonra internetten ve de çevremden söylenen yapılan olumlu yorumlardan tavsiyelerden Murat Hocayı duydum. Kendisine muayeneye gittim. İyiki de gitmişim sağolsun tüm korkularımı onun sayesinde yendim. Sonra beni en yakın zaman ameliyat yap dedim. Ameliyata girdim. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Sadece 1 gece hastanede kaldım. Ertesi gün taburcu oldum. Sesimde herhangi bir kısılma olmadı. İnsanlığına, dürüstlüğüne, dakikliğine, hekimliğine, ilgi ve alakasından dolayı kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Murat hocayı tüm hastalara öneririm gerçektende çok başarılı bir hekim. İyi günler.
Necdet Fırat - Ankara


S
Konum: Murat Akın Muayenehanesi Babamın Troid Nodülü Amaliyatı

Merhaba, ben Selahattin ÖZDAŞ Yazıma Prof.Dr.Murat Akın'a sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarak başlamak istiyorum.
Babamın sağ tarafta 6 cm büyüklüğünde sol tarafta ise 5 cm büyüklüğünde nodüller vardı. Görüştüğümüz çoğu doktor ameliyat olmasını söyledi, bu durumda biz de babamla doktor bulma arayışına geçtik. İlk etapta bilindik hastanedeki doktorlarla görüşüp ameliyat hakkında bilgi edinmek istedik, birde hayatında hiç ameliyat olmamış bir adamın korkuları bu süreci zorlaştırmıştı. Sevgili Prof. Dr. Murat Akın hocayı internetten araştırarak buldum yapılan tüm yorumlar olumluydu ve görüşmeye karar verdik. Kendisiyle iletişime geçtiğimizde o gün iki saat sonra muayenesinde görüşebileceğimizi söyledi. Görüşmemiz çok pozitif geçti sevgili doktorumuz bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi bu sayede babam ameliyat ile ilgili korkuları ve şüphesi kalmadı ve ameliyat olmaya karar verdi. Görüşmeden iki (2) gün sonra ameliyat ayarlandı. Ameliyat günü sabah hastaneye kaydımızı yaptırdık ve doktorumuz söylediği saatte geldi. Ameliyat bitince tekrar yanımıza gelerek ameliyat hakkında bilgi verdi iyi geçtiğini söyledi. Biz de çok memnun kaldık. Ameliyat ertesi günü tekrar kontrol etti ve taburcu olduk. Babamın sesinde hiçbir sıkıntı yok gayet mutlu ve sağlıklı. Sevgili doktorumuza güler yüzü, insancıl yaklaşımları ve mütevazı davranışları için çok teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ediyoruz. İyi günler dileriz.


E
Konum: Murat Akın Muayenehanesi

Yıllık troid kontrolümde sol nodülün 5cm olduğu anlaşıldı ve doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine geçiktirmeden ameliyatımı yapacak uzman doktor arayaşım İstanbul'dan gelinim Güliz Tekelioğlu'nun ve arkadaşım Halise Başatlı'nın aynı anda aynı doktoru yani Prof .Dr.Murat Akın'ı işin uzmanı olarak işaret etmesi üzerine ofisine yaptıgımız ziyaretle ameliyatımla sonuçlandı.Kendisine nazik ve ilgili yaklaşımından dolayı çooook teşekkür ediyorum.Bugün patoloji raporumu aldım ve dr.dikişlerimi aldı.Raporum temiz çıktıgından süreç başladığından beri ilk defa huzurla uyuyabileceğim; bu süreçte yanımda olan Doktor arkadaşım G.Cerrah M.Yılmaz, ameliyatımı yapan Prof.Dr.Murat Akın bey'e ve ekibine çooooook teşekkürler...İyiki varlar.Sevgiler ve saygılar.


R
Konum: Murat Akın Muayenehanesi Tiroit kanseri ameliyatı

Merhaba ben R.Özdemir 51 yaşında Tiroid Kanseri ile tanıştım.25/9/18 _9/10/18 tarihleri arası bizim en sıkıntılı olduğumuz tarihler.Fakat bu sıkıntılarımıza son noktayı koyan bu konunun en profesyonel uzmanı bana göre Ankaranın bir numarası bu sebeple tanıştığımız Prof.Dr.MURAT AKIN .En çok korktuğumuz sesim eskisi gibi tükrük bezlerim çalışıyor ameliyatla ilgili hiçbir sıkıntımda olmadı.Ameliyat öncesi ameliyat sırasında ve ameliyattan sonra yakınlığı bilgisi bizi rahatlatması kişiliği ile on numara bir cerrah.Bir günde eski halime döneceğimi bilsem bu kadar sıkıntı yaşamazdım.Hocama sonsuz teşekkürler sunuyorum ellerine sağlık Allah Razı Olsun diyorum.Allah kimseye böyle rahatsızlık vermesin ha olurda verirse Alahın sevdiği kuluysanız ve ameliyat olacaksınız diyorlarsa sizi Prof.Dr.Murat Akın hocamla buluştursun .Allaha Emanet ol hocam.


D
Konum: Murat Akın Muayenehanesi

Merhaba, ben Ankara'dan Deniz Gökhan Gel. Yazıma Prof.Dr.Murat Akın'a sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarak başlamak istiyorum.Temmuz 2016'da hipertiroidi(graves) hastalığı teşhisi konuldu ve 2 yıl boyunca ilaç tedavisi gördüm.2 yıl sonunda ameliyat olmam gerektiğini öğrendim.Doktorumun tavsiyesi ve kendi araştırmalarım sonucunda Prof.Dr.Murat Akın'a gitmeye kara verdim.Graves zor bir ameliyattı,üstelik ameliyat sonrası ses tellerime zarar gelmesinden dolayı endişeliydim.Ancak hocam gerek ameliyat olmam konusunda gerekse ameliyat sabahında o kadar güven vericiydi ki kendimi ona rahatlıkla teslim ettim.Nitekim ameliyatım çok başarılı geçti ve tiroid bezlerimin tamamı alındı.Ameliyattan sonra ses tellerime ve paratiroidlerime hiçbir zarar gelmedi.Ameliyatımdan 6 saat sonra katı beslenebildim ve 24 saat sonra evimdeydim.Şu an çok çok iyiyim şükürler olsun ki.Hocam işinde başarılı ve harika bir cerrah olmasının yanı sıra hastalarına ve hasta yakınlarına aileden biriymiş gibi davranan içten bir insan.Herkese acil şifalar diliyorum.


E
Konum: Murat Akın Muayenehanesi

Paratiroid ameliyatı olmam gerekiyordu. Murat Hocamın ismini, internette ameliyatımı yapabilecek bir genel cerrah ararken buldum. Paratiroid ameliyatı hem zor hem kolay bir ameliyat. Paratiroid üstünde oluşan adenom denilen bir tür kistik yapının alınması sürecini kapsıyor. Ameliyatın zor kısmı ultrasonda veya sintigrafide gözükmeyen adenomların da alınmasını içeriyor. Yani cerrahın bu konuda deneyimli olması gerekiyor. Murat hocamın bu konuda oldukça fazla ameliyat tecrübesi olduğunu öğrendim ve kendisine güvendim. Ameliyat öncesi kendisi son derece ilgili ve süreçle ilgili tüm bilgileri size veriyor. Ameliyat sonrasında Ankara dışında olmama rağmen takibi devam ediyor. Bunu her doktor maalesef yapmıyor. Hocam sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Kendisine tekrar teşekkür ederim.


Y
Konum: Murat Akın Muayenehanesi Meme Cerrahisi

Murat Hocaya Annemin meme CA teşhisi sonrasında ulaştım. Cep telefonuna attığım raporu görür görmez hemen dönüş yaptı. Tüm süreci tek tek anlattı. . Murat hocam hastasında çok güven duygusu uyandıran rahatlatan harika bir hoca. . Şehir dışından gittiğimizden dolayı randevularımızı bizzat kendisi aldı. Muayeneden sonra ertesi gün ameliyatı gerçekleştirdi. Sorunsuz ameliyat süreci geçirdik. Uzmanlığının yanında bir aile ferdinin verdiği sıcaklığı, samimiyeti, desteğini kelimeler anlatmaya yetmez. Ameliyat sonrasında da ilgi alakası aynı şekilde devam etti. Değerli hocamıza sonsuz teşekkür ediyorum. Yeliz.


G
Konum: Murat Akın Muayenehanesi Meme kanseri

Daha üç ay önce erken evre meme kanseri teşhisi konulmuş ve bugün çok saygıdeğer Prof.Dr. Murat Akın sayesinde kanseri yenmiş 27 yaşında genç bir kadınım. Kendisinin bu konuda üstün akademik deneyimlerini bir doktor tavsiyesiyle öğrendim ve hiç vakit kaybetmeden Balıkesir Erdek’ ten Ankara’ya geldim. Muayene, ameliyat, patoloji kontrolleri gibi bu zorlu süreci sadece 23 günlük çok kısa bir zaman skalasında atlattık. Murat Hocam’ ın çok etkili ve yerinde tespit ve müdahalesiyle bu hastalığı sanki bir gripten kurtulmuşum gibi kolay ve başarılı şekilde yenmenin zafer ve mutluluğunu yaşıyorum. Moral ve motivasyonun çok önemli olduğu bu süreçte doktorumuz sayesinde en ufak bir psikolojik kaygı yaşamadım. İlgisi, hassasiyeti, doğru ve hızlı tedavi süreci için, muhteşem pozitif enerjisi güler yüzü için doktorum Murat beye ne kadar teşekkür etsem az kalır. Herkese tavsiye ediyorum


Konum: Murat Akın Muayenehanesi Total Tiroidektomi

Kızımın araştırmasıyla kendisine ulaştık. İlk görüşmenin ardından eşimin ameliyatını gerçekleştirdi, hızlı bir taburculuk ve iyileşme dönemi gerçekleşti. Ameliyat öncesi, sonrası ilgisi ve hastasını takibi hasta yakınları olarak bizleri çok rahatlattı. Zor bir ameliyatı bilgisi ve tecrübesiyle atlatabildik. İleri dönem takibi için de önerileri ve hastasının işini kolaylaştıran yaklaşımı hoşumuza gitti. Memnun kaldık. Kendisini öneririz. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


B
Konum: Murat Akın Muayenehanesi

Merhaba babamın sağ tarafta 5.5 cm çapında sol tarafta da bir kaç tane 1-1.5 cm çapında tiroid nodülleri vardı. Görüştüğümüz çoğu doktor ameliyat olması gerektiğini söyledi bu durumda en iyi doktoru bulma arayışına geçtik. Sevgili Prof. Dr. Murat Akın hocayı internetten araştırarak buldum yapılan tüm yorumlar olumluydu ve görüşmeye karar verdik. Muayenehanesine telefon ettiğimizde tatil günü olmasına rağmen bize dönüş yapıldı ve hemen randevulaştık. Görüşmemiz çok pozitif geçti sevgili doktorumuz bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi ve ameliyat olmaya karar verdik. Görüşmeden 3 gün sonra ameliyat ayarlandı. Ameliyat günü sabah hastaneye kaydımızı yaptırdık ve doktorumuz söylediği saatte geldi. Ameliyat bitince tekrar yanımıza gelerek ameliyat hakkında bilgi verdi iyi geçtiğini söyledi. Biz de çok memnun kaldık. Ameliyat ertesi günü tekrar kontrol etti ve taburcu olduk. Babamın sesinde hiçbir sıkıntı yok gayet mutlu ve sağlıklı. Sevgili doktorumuza güler yüzü, insancıl yaklaşımları, ve mütevazı davranışları için çok teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ediyoruz. İyi günler dileriz.


Hizmetler

Dikişsiz tiroid cerrahisi

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, Çankaya

Murat Akın Muayenehanesi


Tiroit ultrasonografisi

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, Çankaya

Murat Akın Muayenehanesi


Randevu

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, Çankaya

Murat Akın Muayenehanesi


Tiroid cerrahisi

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, Çankaya

Murat Akın Muayenehanesi


Meme cerrahisi

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, Çankaya

Murat Akın Muayenehanesi


Meme koruyucu cerrahi

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, Çankaya

Murat Akın Muayenehanesi


Paratiroidektomi

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, Çankaya

Murat Akın Muayenehanesi


Meme mr'ı

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, Çankaya

Murat Akın Muayenehanesi


Endokrin cerrahisi

Kuloğlu Sokak No: 15/3 Cinnah, Çankaya

Murat Akın Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
60 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
N
Konum: başka bir yer Tiroit Sintigrafisi

Merhabalar,
Bundan bir kaç sene önce Boğaz ve kulak ağrısı şikayetiyle bir kaç KBB Uzmanına muayene oldum. Muayene olduğum hekimlerin hepside tiroit başlangıcı yalnız ameliyat için erken olduğunu söylediler. Daha sonrasında son zamanlarda bu şikayetim daha da fazlalaştı. Bende tekrardan muayene olduğum hekimlere gittim hepside ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Bende ameliyat olmak için kendimi hazır hissetmiyordum biraz korkularım vardı cesaret edemiyordum. Çünkü çevremde bana eğer bu ameliyatı olursan sesinde kısılmalar olabilir diyorlardı. Bu da beni korkutuyordu. Sonra internetten ve de çevremden söylenen yapılan olumlu yorumlardan tavsiyelerden Murat Hocayı duydum. Kendisine muayeneye gittim. İyiki de gitmişim sağolsun tüm korkularımı onun sayesinde yendim. Sonra beni en yakın zaman ameliyat yap dedim. Ameliyata girdim. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Sadece 1 gece hastanede kaldım. Ertesi gün taburcu oldum. Sesimde herhangi bir kısılma olmadı. İnsanlığına, dürüstlüğüne, dakikliğine, hekimliğine, ilgi ve alakasından dolayı kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Murat hocayı tüm hastalara öneririm gerçektende çok başarılı bir hekim. İyi günler.
Necdet Fırat - Ankara


S
Konum: Murat Akın Muayenehanesi Babamın Troid Nodülü Amaliyatı

Merhaba, ben Selahattin ÖZDAŞ Yazıma Prof.Dr.Murat Akın'a sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarak başlamak istiyorum.
Babamın sağ tarafta 6 cm büyüklüğünde sol tarafta ise 5 cm büyüklüğünde nodüller vardı. Görüştüğümüz çoğu doktor ameliyat olmasını söyledi, bu durumda biz de babamla doktor bulma arayışına geçtik. İlk etapta bilindik hastanedeki doktorlarla görüşüp ameliyat hakkında bilgi edinmek istedik, birde hayatında hiç ameliyat olmamış bir adamın korkuları bu süreci zorlaştırmıştı. Sevgili Prof. Dr. Murat Akın hocayı internetten araştırarak buldum yapılan tüm yorumlar olumluydu ve görüşmeye karar verdik. Kendisiyle iletişime geçtiğimizde o gün iki saat sonra muayenesinde görüşebileceğimizi söyledi. Görüşmemiz çok pozitif geçti sevgili doktorumuz bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi bu sayede babam ameliyat ile ilgili korkuları ve şüphesi kalmadı ve ameliyat olmaya karar verdi. Görüşmeden iki (2) gün sonra ameliyat ayarlandı. Ameliyat günü sabah hastaneye kaydımızı yaptırdık ve doktorumuz söylediği saatte geldi. Ameliyat bitince tekrar yanımıza gelerek ameliyat hakkında bilgi verdi iyi geçtiğini söyledi. Biz de çok memnun kaldık. Ameliyat ertesi günü tekrar kontrol etti ve taburcu olduk. Babamın sesinde hiçbir sıkıntı yok gayet mutlu ve sağlıklı. Sevgili doktorumuza güler yüzü, insancıl yaklaşımları ve mütevazı davranışları için çok teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ediyoruz. İyi günler dileriz.


E
Konum: Murat Akın Muayenehanesi

Yıllık troid kontrolümde sol nodülün 5cm olduğu anlaşıldı ve doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine geçiktirmeden ameliyatımı yapacak uzman doktor arayaşım İstanbul'dan gelinim Güliz Tekelioğlu'nun ve arkadaşım Halise Başatlı'nın aynı anda aynı doktoru yani Prof .Dr.Murat Akın'ı işin uzmanı olarak işaret etmesi üzerine ofisine yaptıgımız ziyaretle ameliyatımla sonuçlandı.Kendisine nazik ve ilgili yaklaşımından dolayı çooook teşekkür ediyorum.Bugün patoloji raporumu aldım ve dr.dikişlerimi aldı.Raporum temiz çıktıgından süreç başladığından beri ilk defa huzurla uyuyabileceğim; bu süreçte yanımda olan Doktor arkadaşım G.Cerrah M.Yılmaz, ameliyatımı yapan Prof.Dr.Murat Akın bey'e ve ekibine çooooook teşekkürler...İyiki varlar.Sevgiler ve saygılar.


R
Konum: Murat Akın Muayenehanesi Tiroit kanseri ameliyatı

Merhaba ben R.Özdemir 51 yaşında Tiroid Kanseri ile tanıştım.25/9/18 _9/10/18 tarihleri arası bizim en sıkıntılı olduğumuz tarihler.Fakat bu sıkıntılarımıza son noktayı koyan bu konunun en profesyonel uzmanı bana göre Ankaranın bir numarası bu sebeple tanıştığımız Prof.Dr.MURAT AKIN .En çok korktuğumuz sesim eskisi gibi tükrük bezlerim çalışıyor ameliyatla ilgili hiçbir sıkıntımda olmadı.Ameliyat öncesi ameliyat sırasında ve ameliyattan sonra yakınlığı bilgisi bizi rahatlatması kişiliği ile on numara bir cerrah.Bir günde eski halime döneceğimi bilsem bu kadar sıkıntı yaşamazdım.Hocama sonsuz teşekkürler sunuyorum ellerine sağlık Allah Razı Olsun diyorum.Allah kimseye böyle rahatsızlık vermesin ha olurda verirse Alahın sevdiği kuluysanız ve ameliyat olacaksınız diyorlarsa sizi Prof.Dr.Murat Akın hocamla buluştursun .Allaha Emanet ol hocam.


D
Konum: Murat Akın Muayenehanesi

Merhaba, ben Ankara'dan Deniz Gökhan Gel. Yazıma Prof.Dr.Murat Akın'a sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarak başlamak istiyorum.Temmuz 2016'da hipertiroidi(graves) hastalığı teşhisi konuldu ve 2 yıl boyunca ilaç tedavisi gördüm.2 yıl sonunda ameliyat olmam gerektiğini öğrendim.Doktorumun tavsiyesi ve kendi araştırmalarım sonucunda Prof.Dr.Murat Akın'a gitmeye kara verdim.Graves zor bir ameliyattı,üstelik ameliyat sonrası ses tellerime zarar gelmesinden dolayı endişeliydim.Ancak hocam gerek ameliyat olmam konusunda gerekse ameliyat sabahında o kadar güven vericiydi ki kendimi ona rahatlıkla teslim ettim.Nitekim ameliyatım çok başarılı geçti ve tiroid bezlerimin tamamı alındı.Ameliyattan sonra ses tellerime ve paratiroidlerime hiçbir zarar gelmedi.Ameliyatımdan 6 saat sonra katı beslenebildim ve 24 saat sonra evimdeydim.Şu an çok çok iyiyim şükürler olsun ki.Hocam işinde başarılı ve harika bir cerrah olmasının yanı sıra hastalarına ve hasta yakınlarına aileden biriymiş gibi davranan içten bir insan.Herkese acil şifalar diliyorum.


E
Konum: Murat Akın Muayenehanesi

Paratiroid ameliyatı olmam gerekiyordu. Murat Hocamın ismini, internette ameliyatımı yapabilecek bir genel cerrah ararken buldum. Paratiroid ameliyatı hem zor hem kolay bir ameliyat. Paratiroid üstünde oluşan adenom denilen bir tür kistik yapının alınması sürecini kapsıyor. Ameliyatın zor kısmı ultrasonda veya sintigrafide gözükmeyen adenomların da alınmasını içeriyor. Yani cerrahın bu konuda deneyimli olması gerekiyor. Murat hocamın bu konuda oldukça fazla ameliyat tecrübesi olduğunu öğrendim ve kendisine güvendim. Ameliyat öncesi kendisi son derece ilgili ve süreçle ilgili tüm bilgileri size veriyor. Ameliyat sonrasında Ankara dışında olmama rağmen takibi devam ediyor. Bunu her doktor maalesef yapmıyor. Hocam sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Kendisine tekrar teşekkür ederim.


Y
Konum: Murat Akın Muayenehanesi Meme Cerrahisi

Murat Hocaya Annemin meme CA teşhisi sonrasında ulaştım. Cep telefonuna attığım raporu görür görmez hemen dönüş yaptı. Tüm süreci tek tek anlattı. . Murat hocam hastasında çok güven duygusu uyandıran rahatlatan harika bir hoca. . Şehir dışından gittiğimizden dolayı randevularımızı bizzat kendisi aldı. Muayeneden sonra ertesi gün ameliyatı gerçekleştirdi. Sorunsuz ameliyat süreci geçirdik. Uzmanlığının yanında bir aile ferdinin verdiği sıcaklığı, samimiyeti, desteğini kelimeler anlatmaya yetmez. Ameliyat sonrasında da ilgi alakası aynı şekilde devam etti. Değerli hocamıza sonsuz teşekkür ediyorum. Yeliz.


G
Konum: Murat Akın Muayenehanesi Meme kanseri

Daha üç ay önce erken evre meme kanseri teşhisi konulmuş ve bugün çok saygıdeğer Prof.Dr. Murat Akın sayesinde kanseri yenmiş 27 yaşında genç bir kadınım. Kendisinin bu konuda üstün akademik deneyimlerini bir doktor tavsiyesiyle öğrendim ve hiç vakit kaybetmeden Balıkesir Erdek’ ten Ankara’ya geldim. Muayene, ameliyat, patoloji kontrolleri gibi bu zorlu süreci sadece 23 günlük çok kısa bir zaman skalasında atlattık. Murat Hocam’ ın çok etkili ve yerinde tespit ve müdahalesiyle bu hastalığı sanki bir gripten kurtulmuşum gibi kolay ve başarılı şekilde yenmenin zafer ve mutluluğunu yaşıyorum. Moral ve motivasyonun çok önemli olduğu bu süreçte doktorumuz sayesinde en ufak bir psikolojik kaygı yaşamadım. İlgisi, hassasiyeti, doğru ve hızlı tedavi süreci için, muhteşem pozitif enerjisi güler yüzü için doktorum Murat beye ne kadar teşekkür etsem az kalır. Herkese tavsiye ediyorum


Konum: Murat Akın Muayenehanesi Total Tiroidektomi

Kızımın araştırmasıyla kendisine ulaştık. İlk görüşmenin ardından eşimin ameliyatını gerçekleştirdi, hızlı bir taburculuk ve iyileşme dönemi gerçekleşti. Ameliyat öncesi, sonrası ilgisi ve hastasını takibi hasta yakınları olarak bizleri çok rahatlattı. Zor bir ameliyatı bilgisi ve tecrübesiyle atlatabildik. İleri dönem takibi için de önerileri ve hastasının işini kolaylaştıran yaklaşımı hoşumuza gitti. Memnun kaldık. Kendisini öneririz. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


B
Konum: Murat Akın Muayenehanesi

Merhaba babamın sağ tarafta 5.5 cm çapında sol tarafta da bir kaç tane 1-1.5 cm çapında tiroid nodülleri vardı. Görüştüğümüz çoğu doktor ameliyat olması gerektiğini söyledi bu durumda en iyi doktoru bulma arayışına geçtik. Sevgili Prof. Dr. Murat Akın hocayı internetten araştırarak buldum yapılan tüm yorumlar olumluydu ve görüşmeye karar verdik. Muayenehanesine telefon ettiğimizde tatil günü olmasına rağmen bize dönüş yapıldı ve hemen randevulaştık. Görüşmemiz çok pozitif geçti sevgili doktorumuz bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi ve ameliyat olmaya karar verdik. Görüşmeden 3 gün sonra ameliyat ayarlandı. Ameliyat günü sabah hastaneye kaydımızı yaptırdık ve doktorumuz söylediği saatte geldi. Ameliyat bitince tekrar yanımıza gelerek ameliyat hakkında bilgi verdi iyi geçtiğini söyledi. Biz de çok memnun kaldık. Ameliyat ertesi günü tekrar kontrol etti ve taburcu olduk. Babamın sesinde hiçbir sıkıntı yok gayet mutlu ve sağlıklı. Sevgili doktorumuza güler yüzü, insancıl yaklaşımları, ve mütevazı davranışları için çok teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ediyoruz. İyi günler dileriz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Murat Akın 1996 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden mezun olmuştur. 1998 - 2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi G...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tiroid Hastalıkları
 • Paratiroid Hastalıkları
 • Kıl Dönmesi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1996
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalı Uzmanlık Kasım 1998 - Ocak 2004

Deneyimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi genel Cerrahi AD, 1997-2003 (İhtisas Eğitimi)
 • Bayındır Hastanesi Genel cerrahi Bölümü,2003-2005
 • Şanlıurfa Balıklıgöl SSK hastanesi 2005-2006
Tümünü göster


Bilinen diller

İtalyanca

Diğer içerikler

Yayınlar (12)

Makaleler (6)