Op. Dr.

Murat Çetin

verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

16 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 401 profil ziyareti var

Op.Dr. Murat ÇETİN, Özel OFM Antalya Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Özel Ofm Antalya HastanesiHizmet: Kol kirigi

  04.08.2018 annemin kolu dirsekten kirildi .Doktorumuz guler yuz ve sicak yaklasimiyla bize cok yardimci oldu.Ameliyat denilen kolu alci ile duzeltti.Kendisine ve yardimcisina cok tesekkur ederiz.

 • D
  Konum: başka bir yerHizmet: Kırık ve kemik tümörü

  2010 yılın 11 aylık kızım merdivenlerdrn çıkarken abisinin kucağından düşen oyuncağının peşinden atlamış ve bacağı diz kapağının üstünden kırılmıştı bu zor dönemde en büyük şansımız Murat hocam oldu Allah razı olsun gece 12de evinden geldi ve ilgilendi, kzımın iyileşme sürecini atlattık derken oğlumun bacak ağrısı şikayetiyle yeniden hocamın yanına gittik ve şok bir sonuçla karşılştık 16 yaşındaki oğlumda kemik tümörü olduğunu ve hemen ertesi gün ameliyat edeceğini söyledi çok genç olmasına rağmen başarılı bir ameliyatla oğlumu sağlığına kavuşturdu her daim duâcısıyım Allah razı olsun yolu açık olsun hocamın

 • N
  Konum: Özel Ofm Antalya HastanesiHizmet: Dirsek Cerrahisi

  22.12.2017 tarihinde trafik kazası geçirdim. Sol dirseğim parçalı kırık şeklinde dağıldı. Her doktorun yapmayacağı, yapsa bile sakatlık kalma riski olan bir ameliyattı. Ve ben ameliyattan sadece 45 gün sonra hiç bir açı kaybı olmadan kolumu rahatlıkla kullanabiliyorum. Murat beyin işinde ustalığı bunun kanıtıdır. Güler yüzlü samimiyeti için de ayrıyeten teşekkürü borç bilirim. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
  -Naim Karaduman

 • P
  Konum: Özel Ofm Antalya HastanesiHizmet: Hemerus şaft kırığı

  8 ay önce talihsiz bi kaza nedeni ile hemerus kemiğimi kırdım 5 parca kırık oluştu radial sinirim ağır hasarlıydı o yüzden amilyat olmam gerekiyordu çok yer araştırdım tavsiye üzerine Murat hocamın yanına geldim benimle gerçekten çok ilgilendi ona güveniyordum amilyatımı yaptıktan sonra gün geçtikçe daha iyi olmaya başladım 6 ay içerisinde eski Halime geri döndüm eskisinden daha sağlam oldu diyebilirim hocama çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla hocama güvenmelisiniz saygılarımla..

 • B
  Konum: Özel Ofm Antalya HastanesiHizmet: Aşil tendonu ameliyatı

  Beden Eğitimi Öğretmeniyim, aşil tendonum koptu.Gerçekten çok ciddi spor doktoru arayışına girdik,( özel bir okulun beden eğitimi kökenli müdür yardımcısı arkadaşım: Fenerbahçede uzun yıllar top koşturan Semih'in velileri olduğu ve mr sonuçlarını ona göndererek kulübün hekiminin Antalya'da yaşadığımızı söyleyince onlarda Murat Çetin Bey'i tavsiye ettiler. Güler yüzü,samimiyeti ve neticede işinin ehli olduğu tüm samimiyetim ile söyleyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz

 • Konum: Özel Ofm Antalya HastanesiHizmet: Omuz Ameliyatı

  Murat Bey dün (01.08.2017) tarihinde babamın omuz ameliyatını yaptı. Dağılan omuzu yeniden toparladı, demek daha doğru olur sanırım. Güler yüzlü, ilgili ve kesinlikle işinin ehli birisi. Hastanızı gönül rahatlığıyla kendisine teslim edebilirsiniz. Teşekkürler Murat Bey.. Ebru Toptaş

 • Y

  Annem 10 ocakta kalça çıkığında kireçlenme ameliyatı olmuştu. Kireçlenme çok fazlaydı ve uzun yıllardır ameliyat riskli denildiği için gerçekleştirememiştik. Annem Murat Bey'e güvenip ameliyat olmayı kabul etti ve çok başarılı bir ameliyat oldu. Nisan ayındayız ve şu an desteksiz yürüyebiliyor. Fiziksel aktivitelerinde neredeyse hiç bir sorun yaşamıyor. Murat Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Ayrıca herkese tavsiye de ediyoruz ilgisi ve desteğiyle Murat Bey çok iyi bir doktor.

 • Melike KEMERDEN
  2013 yılında sağ kol bileğimin kırılması neticesinde Murat Beyi tanıdım. Ameliyatım başarılı bir şekilde geçti. Murat Bey oldukça deneyimli, işini mükemmel yapan, maddiyata önem vermeyen işinde öncelik olarak hastanın sağlığına önem veren bir hekim. Şuanda kolumu rahatlıkla kullanabiliyorum hatta kova ile su bile taşıyabiliyorum hiç bir sıkıntım yok iyi ki onu tanıdım tüm tanıdıklara tavsiye ediyorum Allah yolunu açık etsin başarılarının devamını dilerim.

 • E

  2013 yılında iki ayağımda çoklu kırıkla kendisine geldim. Yürüyemez denilen BEN i ayağa kaldırdı. Şu an koşabilecek duruma geldim. kendisine çok teşekkür ederim. Doktorluğun ve insanlığın buluştuğu yegane insanlardansın... Her şey gönlünce olsun Murat ÇETİN...

 • 2015 yılında eşimin kolundaki humerus kırığı ameliyatını gerçekleştirmiştir. Genç olmasına rağmen gayet başarılı. Geleceğin profesörü diyebiliriz. Ameliyattan önce bizi her konuda aydınlatıp kafamızdaki bütün sorulara açıklık getirmiştir. Güler yüzü de bonusu :-)
  Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Hakkımda

Hakkımda

 • Op.Dr. Murat ÇETİN, Özel OFM Antalya Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi 1.Ortopedi Kliniği (İhtisas)

Deneyimler

 • İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi, 2002-2008
 • Mardin Midyat Devlet Hastanesi, 2008-2009
 • Çanakkale Asker Hastanesi, 2009-2010
 • Akdeniz Şifa Hastanesi, 2010-2012
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla