Adres

Medical Park Seyhan Hastanesi
Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 15, Seyhan

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Göğüs Hastalıkları Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 15, Seyhan

Medical Park Seyhan Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal 1986 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden mezun olmuştur. İstanbul Süreyyapaşa Göğüs ve Kalp Damar ...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (9)

24 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Seyhan Hastanesi Göğüs Hastalıkları Randevusu

Anemin geçmeyen öksürüğü ve astım şikayeti için size başvurduk ve deneyimimizden son derece memnun kaldık.Şuan herhangi bir öksürük bile kalmadı.Sizin ilginiz ve alakanız bizi etkiledi. Sabırlı ve güler yüzlü yaklaşımınız, annemi daha rahat hissettirdi ve güven duymamızı sağladı. Adana'nın en iyi göğüs hastalıkları doktorlarından biri olduğunuzu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal

Çok teşekkür ederim bu güzel düşünceleriniz için.

M
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Seyhan Hastanesi Göğüs Hastalıkları Randevusu

Geçmeyen öksürük şikayetim için defalarca doktor gezdikten sonra Mutafa Bey’e muayene oldum. İyi rastlaşmışız. Bir ağabey sıcaklığı ve bilgi,tecrübe ve deneyimiyle aklımızda hiç soru işareti bırakmadan ayrıldık odasından. Böyle hekimlerimizin ömrü uzun olsun. Kesinlikle tavsiyemdir.

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal

İyi olmanıza sevindim. Güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

E
Doğrulanmış
Konum: Medline Adana Hastanesi Diğer

Yaklaşık 2 hafta önce babamı yüksek ateş ve halsizlik şikayeti ile acile götürdüm. Göğüs polk.gideceksiniz deyince netten araştırıp bulduğum doktordur. Bizimle gayet güzel ilgilendi.gecmiste cekildigi tomografilerle yeni tomografiyi karşılaştırıp gereken ilgiyi gösterdi. babama zatürre teshisi koydu ayni zamanda babam koah hastası idi.45 yillik sigara icicisi babama sabırla anlatti.videolar izletip koahin nelere sebebiyet verdigini anlatti. Hic bir dr un yapamadigini yapip babami sigarayi birakma konusunda ikna etti. O gunden beri icmiyor.ilac tedavimiz bitti cok şükür babam iyi.kendisinden çok memnun kaldik. 1 ay sonra tekrar muayeneye gideceğiz. Ilgisi alakası ve doğru teshis ile tedaviye yönlendirdiği icin kendisine sonsuz teşekkürler.

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal

Teşekkür ederim güzel yorumlarınınz için. Memnun kalmanızdan mutlu oldum

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Hocamız muhtemelen hatırlayamayabilir galiba 2003 yılındaydı rahatsızlandım abilerim beni hataydan adanaya getirdiler önce numune hastanesinde ciğerlerimdeki suyu aldılar sonra göğüs hastalıkları hastenesinde mustafa hocamızın hastası olarak galiba bir ay yatan hasta olarak tedavi oldum ve taburcu olduktan sonra hocamızın verdiği takvime göre kontüröllere gittim adanaya tabi bir yıl ilaç kullandım ve çok şükür ogünden sonra hiçbir sıkıntı yaşamadım hatırladığım kadarıyla mustafa hocamız güler yüzlü sıcak kanlı bir hekimdi o zamanda çok teşekkür etmiştim şimdide teşekkür ederim esen kalın.

H
Konum: Medline Adana Hastanesi

Dr. Faysal Bey, hastalarıyla son derece yakından ilgilenen, teşhisi ve tedaviyi de doğru bir şekilde yapan alanında da oldukça uzman bir doktor. Uzun yıllardır hastasıyım (ileri KOAH), son derece güveniyorum ve her tedavi sonrasında büyük bir memnuniyet duygusuyla hastaneden ayrılıyorum. Çalışmalarında başarılar dilerim.

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal

Çok teşekkür ederim güveniniz ve güzel sözleriniz için.

L
Doğrulanmış
Konum: Medline Adana Hastanesi

Bundan 7 yıl önce doktor bey; babamın yoğun astım Koah krizini takip etmiş ve babama '2 sene yaşar' diyerek ömür biçmiş bir doktor!Biz sadece kendisinden ne yapabiliriz diye görüş istemiştik. Babama daha sonra Ankara'da bir Profesör tarafından akciğerde iyi huylu tümör teşhisi konuldu ve tedavi edildi. Çok şükür hala aramızda. Üstelik Faysal beyle tanıştığımızdan güne göre daha iyi durumda. Yakın zamanda acillik bir durum oldu ve farklı bir hastaneye gittik babamla.O hastaneye transfer olmuş Faysal Bey.Kader bizi yine karşılaştırdı maalesef. Acil durum olduğu için tedaviye başlattık. Yoğun şekilde antibiyotik serum tedavisi yapmaya başladı. İki gün geçti hala babam kötüydü. Doktorun gelişemediğini gördüm ve hastaneden ayrıldık. Farklı bir hastanede aldık ve tedavi yapıldı çok şükür .Şuan daha iyi.İnsanlara ömür biçmek doktorların işi değil.Bir evlada babanız iki sene yaşar demek o kadar kolay olmamalı.Bilginiz kadar insanları yönlendirin.Bilmiyorum demek de bir erdemdir.

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal

Merhabalar hastanın ismini göremediğim için ayrıntılarını bilemiyorum. Hasta yakınları hastanın yaşam süresini sordukları zaman ortalama bu tip hastalarda yaşam süresi bu kadar diye istatistiki bir bilgi veririz ama bu kesin bir süre değildir hasta yakını sormadan senin baban iki yıl yaşar gibi bir sözde etmeyiz.İkinci yatışında da hastada enfeksiyona bağlı düzelme en erken 3 günde başlar.Hasta düzelme sürecine girmeden ayrılmış.Olumlu ve olumsuz tüm görüşlere saygılıyım.Her insan mükemmel değildir ve her insanı memnun etmekte her zaman mümkün değil. Hastanın en azından iyi olmasına sevindim.Geçmiş olsun

G
Doğrulanmış
Konum: Medline Adana Hastanesi Diğer

Bir tavsiye üzerine tanıştığımız inanılmaz Güler yüzlü ilgili alakalı bir doktor annem uzun zaman sonra sayesinde kendine geldi.Hiç geçmeyen öksürük krizini geçirdi.Nefes alamıyordu artık çok rahat nefes alabiliyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum iyi ki tanımışız.

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal

Bu güzel sözleriniz için teşekkürler.Hastanın iyi olmasına sevindim

H
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Tuberkiloz nedeniyle

Kendi rahatsızlığından dolayı tanıştık mustafa beyle ancak annemin vazgeçilmezi oldu annem astım hastası işinde çok iyi gercekden uzman bir doktor ayrıca çok iyi niyetli güler yüzlü

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal

Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için.

Ö
Doğrulanmış
Konum: Medline Adana Hastanesi

Yoğun öksürük krizlerim sebebi ile hocama muayene olmaya gittim, açıkçası giderken pek umutsuz ve korku doluydum. Hocam yapılan testler sonucu astım hastası olduğumu söyledi ve buna yönelik tedavi başlattı. Çok şükür yoğun öksürük krizlerimden kurtuldum. Kendisini daha önceden de tanıdığım için hiç şüphe etmeden yanına uğradım. Gerçekten bu alanda adı efsaneleşmiş bir isimdir kendisi. Umarım daha uzun yıllar yardımcımız olursunuz hocam.

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal

teşekkür ederim güveniniz için

Z
Doğrulanmış
Konum: Medline Adana Hastanesi

bugün esim hayattaysa bunu doktorumuzun erken tanısına ve cerrahi müdahale içinde doğru bir isme yönlendirmesne borçluyuz.Onun icindirki esim aldığı her nefes için önce allaha sonra doktorumuz Mustafa Faysal Baysala şükreder.

Uzm. Dr. Mustafa Faysal Baysal

Bu güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular