Mustafa Kemal Hamamcıoğlu, Beyin Ve Sinir Cerrahisi İstanbul

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu

Kaydet

Beyin Ve Sinir Cerrahisi

10 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, İstanbul
LİV Hospital İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Beyin Anevrizmalarının Mikrocerrahi İle Tedavisi


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu, hastalarına Ulus Liv Hospital'da hizmet vermektedir.
Tıbbi İlgi Alanları ve Aktiviteleri
● Beyin Tümörler...

Daha fazla


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, İstanbul

LİV Hospital İstanbul

Diğer Hizmetler


Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, İstanbul

LİV Hospital İstanbul

10 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: LİV Hospital İstanbul Beyin Anevrizmalarının Mikrocerrahi İle Tedavisi

Mustafa Kemal Bey işinin ehli bir hekim. 2016'da beyin tümörü ameliyatımı gerçekleştirdi, kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendinizi ve sevdiklerinizi korkusuzca kendisine emanet edebilirsiniz.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: LİV Hospital İstanbul Diğer

Kemal Hoca 2019 Aralık ayında köşe tümörü amaliyatımı gerçekleştirdi.Hastaligimizi öğrendiğimiz de endişe korku ve karamsarlık doluyduk ama tanıştığımız ilk andan itibaren verdiği güvenle bizi tedaviye başladı bile amaliyat öncesi mütevazi ve babacan tavırlarıyla bütünüyle bilgilendirme yaptı.İnsan olmayı doktor olmaktan önde tutan nadir doktorlardan .Merak ettiğimiz endişe ettiğimiz ne varsa hepsini sabır ve nezaketle karşılayarak en küçük ayrıntıya kadar bilgilendirdi bizi. Şükürler olsun zor ve riskli olan ameliyatim çok başarılı geçti. Dört ay oldu, hayatıma eskisi gibi devam ediyorum. Allah razı olsun hocamdan sağlığımıza kavuşturdu bizi.

D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Liv Hospital İstanbul

Hani bir söz vardır ''Anlatılmaz Yaşanır''
Hocamız işte böyle biri,son derece mütevazi,pozitif,iletişimi, hastaya yaklaşımı gerçekten anlatılamaz....ve tabii bu iletişim köprüsü kurulunca tedavi hasta tarafından daha kabul edilir ve tam bir güven içinde başlayıp sonuçlanıyor.
Mesleki üstünlüğünü konuşmak haddimi aşmak olur
Yedi saati aşan bir amaliyatla çok zor yerdeki beyin tümörümü başarılı bir şekilde alan Sayın Hocama bir kez daha teşekkür ediyorum.Sağolsun varolsun.
Ayrıca tanı ve tedavi için konsülte eden Prf.Dr.Sayın Merdan Fayda beyefendiye, ve Bana bu yolu açan bu güzel insanlarla tanışmamı sağlayan.Kızım Yrd.Doç.Dr. Özlem Demir'e de teşekkür ediyorum
Sağolsunla varolsunlar

L
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Liv Hospital İstanbul Beyin tümörü

Babamın beyin ameliyatında başarılı sonuç aldığımız doktor. Mustafa Kemal HAMAMCIOĞLU hocam gerek akademik başarısı gerekse insan ilişkilerinde her türlü sorduğumuz sorularla insanı hem rahatlatan hemde güven duyduğumuz bir doktor. Mesleğinde bu şekilde hem üst düzey Bilgi birikimi olup hemde gerçekten mütevazi bir doktorsunuz hocam sizin yanınıza geldiğimizde insan gerçekten rahatlıyor meslek hayatınızda başarılarınız devamı diliyorum babam Turan Özkan adına da sizlere teşekkür ediyorum

R

Daha önce çalıştığı hastane tanıyordum Mustafa Kemal Hocam'ı. Çok memnun kaldığım için yine tercih ettim. Çok candan mükemmel bir insan doktorluğundan önce. Eşimin Beyinle burun arasındaki kemikte kaçak vardı. Kafatası yarılarak ameliyat oldu. %100 başarılı bir ameliyat oldu. 2,5 ay olmasına rağmen çok iyi. Daha önce beyin cerrahlarına ve nörolojiye gittiğimizde tahlil bile istemediler. Mustafa Kemal Hocam tahlil yaptırdı ve beyin omirilik sıvısında kaçak oluğunu belirtti. Kaçak büyük olduğu için kafatasından ameliyat olması gerektiğini belirtti.Detaylı olarak bilgilendirdi. Allah razı olsun hocamdan. İnşallah öyle bir problem olmaz ama olursa da tüm dostlarıma ve arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

G

Yegenıme beyın sapında tümör teshısı konulmustu amelıyat olma şansının olmadıgı soylendı uzun araştırmalardan sonra Mustafa hocaya ulaştık gercekten ısının ehli büyük bır hekım Allah razı olsun ,Allah böyle ınsanları basımızdan eksık etmesın,efendılıgıyle,dürüstlüğü ıle taktıre sayen bir ınsan allah sağlıklı uzun ömür versın hocam sıze ne muradınız varsa versın allahımı

M

Mayıs 2012 de annemi ameliyat etti kendisi.Böyle doktor var mı dedirten,kibar,nazik ve gerçekten hastaya yardımcı olabilmek adına çalışan merhamet sahibi doktor.Bu ülkenin sizin gibi insanlara ihtiyacı var.Allah uzun ömür versin.

S
Doğrulanmış kullanıcı

merhaba ben serkan çınar benım oğlum efekaan çınar 2 aylıkken araknoid kist tehşis edildi.hocama getirdiğim ilk gunu karsılamsı konuşma hitabı sorunu sizden çok iyi dinlesi çözüm sunumu yapılması gerekenleri anlatması ameliyat öncesi ve sonrası ilgi alakasından çok memnunum allah hocamdan binlerce kez razı olsun.sonuc olarak hocamın hem kisiligi ni karekterini ilk konuşmanızda ve sorunun ne olduğunu tedavisini çok rahat bi şekilde alıyosunuz allah basımızdan eksık etmesın ..

M

DÜNYANIN EN POZİTİF,HASTANIN SORUNLARINI GERÇEKTEN DİNLEYEN ÇÖZÜM ODAKLI,ÖNCELİKLE VİCDAN SAHİBİ BİR İNSAN. BÖYLE İNSANLAR HALA VAR MI DEDİRTİYOR ADETA. MESLEK HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM SAYGILARIMLA

N

8 oak 2010 da hipofiz macroadenom tanısıyla operasyon geçirdim,çok memnun kaldım kendisne ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum.Nesibe Çimen.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu, hastalarına Ulus Liv Hospital'da hizmet vermektedir.
Tıbbi İlgi Alanları ve Aktiviteleri
● Beyin Tümörler...

Daha fazla


İlgili aramalar