Prof. Dr.

Mustafa Koray Lenk

verifiedCreated with Sketch.

Çocuk kardiyolojisi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları

10 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 244 profil ziyareti var

Prof. Dr. Mustafa Koray Lenk İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur. Mustafa Koray Lenk Ankara Acıbadem Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Aynı… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B
  Konum: başka bir yerHizmet: Kalp Rahatsızlığı

  Kendisi GATA da calistigi donemdeki doktorumdu. Yillarca kontrollerimi yapti kendisi ki bana bu hastaligi kafaya takmamda ki en onemli kisilerden biridir. Gerek bilgisi ve ilgisi ile bir cocuga nasil bakilir gosteren mukemmel bir doktordur. Ve ayrica hastalarina olan ilgisini nasil anlarsin deseler direkt olarak sunu soylerim. Kapidan hastayi gorur gormez direkt ismi ile "Birkan hosgeldin" demesi bile hastalarina verdigi onemi gosterir. 5 yasindan beri kalp hastaligini tasiyan biri olarak su yasimda dahi ismini asla unutmadigim ve unutmayacagim doktorumdur kendisi. Tesekkur ederim hersey icin Mustafa Koray Lenk hocam.

 • L

  İlk hastalık teşhisim koyulduğu zaman Koray Bey bakmıştı ve nasıl iyi bir insan ve doktor olduğunu hala hatırlıyorum aradan seneler geçti ve çocuk halimle nasıl iyi bir iletişim kurduysa kardiyoloji denilince ilk aklıma Koray bey geliyor. Bende eski bir hastası olarak söylüyorum ki iletişimi mükemmel ve çok iyi bir doktor herşey için teşekkür ederim tekrar

 • Mustafa beye nedenirki Harika bir insan Harika bir doktor doğduğundan beri kızımı İstanbul'da yaşadığım halde çok büyük rahatsızlıklarında hocama götürüyorum telefon ile saat kaç olursa olsun bana yol gösteren saygıdeğer hocam sizi çok seviyoruz mükemmelsiniz...

 • Biz oğlumun muayenesi için bugün doktor beye gittik. Hasta ve hasta yakınlarına yaklaşımı gerçekten harika. İnsanın beyninde ufacık bir soru işareti bırakmadan büyük bir iç rahatlığı ve güven duygusuyla eve gonderiyor. Değerli bir doktor. Saygılarımı bir kez daha sunuyorum.

 • T

  Ben hayatım boyunca böyle güler yüzlü,şakacı,çocuklarla harika iletişim kuran bir doktora rastlamadım.İlk defa 2,5 yaşındaki kızım bir doktorun kucağına kendi isteğiyle gitti.Allah yolunu açık etsin.

 • S

  Küçük kızımla ilgili ciddi bir problemimiz vardı.Fallot Pentolojisi için bir çok hekimin umutsuz olduğu o dönemde oldukça moralimiz bozukken ,hastasını telaşa düşürmek yerine sakinleştirerek ve en doğru tedavi yolunu seçmemizi sağladınız, hepimize yeniden hayat verdiniz. Her doktor kendi çocuğu gibi görerek hassas davranamıyor. Bu da aileleri paniğe sevkediyor. Size şükranlarımızı sunarım. Artık her şey normal.

 • K

  Doktor amcamla 10 sene önce tanıştım . Sadece kalbimle ilgili değil bütün hastalıklarımda yanımdaydı . Ona çok güveniyor ve onu çok seviyorum . Ona ömür boyu sağlık ve mutluluk diliyorum . Allah ona uzun ömürler versin .

 • S

  Hocam merhabalar; Oğluma ilk kez 2004 yılında aort yetmezliği tanısını koydunuz.Bir vesile ile sizi o zaman tanıdık iyiki de tanımışız. Harika birisiniz ve gerçekten sizin gibi doktorlara ender rastlanıyor. Özellik le de hastaya ve yakınlarına davranışınız mükemmel. Bugün yine muayene geldik ve müthiş memnun döndük. Size binlerce kez teşekkür ediyoruz. Allahım size de hep sağlık ve mutluluk versin.İyi ki varsınız ve sizi tanımışız. Yolunuz hep açık olsun...

 • F

  kızım 2002'de fallot pentolojisi tanısı aldı.çeşitli ted.ler uygulandı.O tarihten beri doktor kontrolündedir.Bizden ilgisini ve emeğini esirgemeyen sayın doktorumuza minnettarız.

 • A

  oğlum down sendromu buna bağlı kalp hastası idi.tedavisinin birkısmını mustafa hoca yapmıştı.oğlumu 1999 yılında kaybettik.geçmişe dönüp baktığımda onu gülümseyerek hatırlıyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof. Dr. Mustafa Koray Lenk İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur. Mustafa Koray Lenk Ankara Acıbadem Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Aynı zamanda kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi ve Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. ve Hast. AD Başkanlığı, Çocuk Hastalıkları Uzmanlık Eğitimi
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Kardiyolojisi Uzmanlık Eğitimi

Deneyimler

 • Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. ve Hast AD Bşk.lığı Öğretim Üyesi, Çocuk Kardiyolojisi Bilim Dalı Başkanı

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar